Akademia Portowego Bobasa z Pogonią Szczecin!

2023-04-20

21 kwietnia klub Pogoń Szczecin obchodzi swoje 75- lecie!

To doskonała okazja, by przypomnieć o ważnej roli, jaką klub odgrywa w szkoleniu młodych talentów.   Dzięki programom prowadzonym przez Pogoń Szczecin, kolejne pokolenia piłkarzy będą miały szanse rozwijać swoje pasje i marzenia o karierze futbolu. Klub pomaga wychować kolejne pokolenia młodych piłkarzy – organizując treningi, turnieje, a także spotkania z zawodnikami i trenerami Pogoni Szczecin.

W tym roku Boboland przyłącza się do świętowania 75 rocznicy klubu. Współpracując z Pogonią, postanowiliśmy zorganizować specjalną akcję, która ma na celu obdarowanie wszystkich nowo narodzonych dzieci w okolicy. Zaplanowaliśmy odwiedziny na porodówce w szpitalu w Zdrojach, oddziale położniczym na Pomorzanach oraz w Klinice Perinatologii, Położnictwa i Ginekologii w Policach.

Paczki przygotowane przez Boboland wraz z Pogonią są nie tylko praktyczne, ale również specjalnie zaprojektowane na tę okazję. Wszystkie produkty, jakie się w nich znajdują, zostały starannie wyselekcjonowane, aby spełniały potrzeby i wymagania małych dzieci oraz ich rodziców.

W ramach projektu do pomocy przygotowania prezentów dla noworodków zaangażowano dwóch wybitnych zawodników drużyny Pogoni Szczecin – Benedikta Zecha oraz Dantego Stipcę. Obaj gracze, którzy są młodymi ojcami, wiedzą doskonale, jak wiele trudu i wyzwań wiąże się z opieką nad noworodkiem. Z tego względu zostali poproszeni o ocenę zawartości paczek i dostarczenie ich do szpitali.

Wszyscy wiemy, jak ważne jest dla nowo narodzonego dziecka, aby posiadało odpowiednie wyposażenie, które zapewni mu poczucie bezpieczeństwa i wygodę. W paczkach znajdują się body, śpiworek, pościel i różnego rodzaju akcesoria.

Akcja, którą jako Boboland organizujemy wraz z Pogonią Szczecin, ma na celu przede wszystkim obdarowanie nowo narodzonych dzieci oraz pokazanie, że sport i rodzina idą ze sobą w parze.

Pokaż więcej wpisów z Kwiecień 2023
Zaufane Opinie IdoSell
4.77 / 5.00 413 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-20
Bardzo szybka wysyłka. Polecam!
2024-04-02
Produkt spełnia w całości moje oczekiwania Bardzo zgrabny i funkcjonalny wózek
pixel