Pokój dziecięcy

( ilość produktów: 69 )

Jak urządzić idealny pokój dziecięcy?

Wielu młodych rodziców zastanawia się co potrzebne jest do pokoju małego dziecka. Urządzając pokój dziecięcy musimy dobrze przemyśleć jego układ oraz meble, które idealnie wypełnią przestrzeń pokoju, zapewniając dziecku przestrzeń do zabawy i wypoczynku. Meble w pokoju dziecięcym odgrywają istotną rolę, ponieważ stanowią znaczną część pokoju dziecięcego. Mebelki dziecięce to jednak nie wszystko. Warto postarać się, aby nowoczesny pokój dziecka zawierał strefę do zabawy, nauki, wypoczynku oraz ewentualnie do jedzenia. Przy aranżacji pokoju dziecięcego warto skorzystać z rad profesjonalistów. Jeśli masz wątpliwości w jaki sposób wypełnić przestrzeń pokoju dziecka, skontaktuj się z nami, a chętnie Ci pomożemy.

Zobacz również: wózki wielofunkcyjne, foteliki samochodowe.

Zaplanuj pokój dziecięcy

Nieco inaczej będzie wyglądał pokój dziewczynki, a inaczej pokój chłopca. Mały pokój dla dziecka również można ciekawie zaplanować, aby zawierał strefę do spania, do nauki oraz do zabawy. Aranżacja małego pokoju może sprawić nieco trudności, jednak przy odrobinie kreatywności można w łatwy sposób stworzyć wyjątkowy pokój dziecięcy. Jeśli pokój dziecięcy jest niewielki, zrezygnuj ze stojących regałów, a zamiast nich postaw na wiszące półki, które będą wisiały na takiej wysokości, aby dziecko mogło do nich dosięgnąć. Miejsce pod łóżkiem wykorzystaj np. na pojemnik na zabawki, dzięki czemu maksymalnie wykorzystasz przestrzeń. Pokój dziecka rządzi się nieco innymi prawami niż pokoje dorosłych, dlatego musisz myśleć nieszablonowo.

Podstawowe wyposażenie pokoju dla dziecka

Na podstawie opinii naszych Klientów, możemy w łatwy sposób przedstawić co wybierają nasi Klienci, aby urządzić pokój dziecka. Projekt pokoju dziecięcego nie może obyć się bez szafki na ubranka, łóżeczka, maty edukacyjnej dla najmłodszych dzieci, a także kosza na zabawki. Kolory również mają znaczenie - pobudzają one wyobraźnię oraz kreatywność dziecka, dlatego projektowanie pokoju dziecięcego należy również przemyśleć pod tym kątem. Warto zastanowić się również nad wyborem krzesełka lub leżaczka / huśtawki, które zapewnią dziecku miejsce do wypoczynku.

Zobacz również: zabawki dla dzieci

Kolor pokoju dla dziecka - czy to istotne?

Nowoczesny pokój dziecięcy powinien być w ciepłych barwach, kolory powinny być żywe i radosne, aby pobudzać dziecięcą wyobraźnię. Przemień pokój dziecka w krainę fantazji i przygody, aby stymulować jego rozwój. Meble dziecięce również nie muszą być białe - pamiętaj, że dziecko to mały człowiek, dla którego mnóstwo bodźców stanowi doskonały punkt rozwoju. Wystrój dziecięcego pokoju dostosuj w taki sposób, aby stanowił dla niego ciepłą i bezpieczną przestrzeń. Wymarzony pokój dziecka z pewnością może zawierać różnego rodzaju grafiki lub obrazki na ścianach, które z pewnością zaciekawią małego odkrywce.

Salony Boboland w Szczecinie - czyli wszystko w jednym miejscu

W naszych salonach bez problemu kupisz wszystko co potrzebne, aby stworzyć dziecku beztroski pokój pełen radości i ciepła. W naszej ofercie znajdziesz zarówno łóżeczka dziecięce, krzesełka do karmienia, leżaczki i huśtawki, maty edukacyjne, a nawet bramki zabezpieczające.

Filtruj po cenie
Zastosuj
Zaufane Opinie IdoSell
4.77 / 5.00 415 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-23
Szybka realizacja, świetna cena. Materiał klasa sama w sobie.
2024-04-02
Produkt spełnia w całości moje oczekiwania Bardzo zgrabny i funkcjonalny wózek
pixel