Outlet

( ilość produktów: 57 )

Promocje na wózki dziecięce, foteliki samochodowe i akcesoria

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że cena fotelika, cena wózka lub innych akcesoriów jest istotnym elementem przy wyborze produktów. W tym miejscu znajdziesz wszystkie aktualne promocje, które występują w naszym sklepie internetowym, ale także w naszych sklepach dziecięcych w Szczecinie. Wśród naszych promocji znajdziesz mnóstwo komfortowych wózków dziecięcych, najbezpieczniejszych fotelików samochodowych, akcesoriów do pokoiku dziecięcego, akcesoriów dla mamy i wiele innych.

Prawdziwe promocje wózków dziecięcych

Staramy się, aby w naszym sklepie internetowym oraz w salonach stacjonarnych regularnie odbywały się promocje wózków dziecięcych. Wśród wózków dziecięcych dostępnych w naszych salonach oraz w sklepie internetowym, znajdziesz wózki dziecięce najbardziej znanych producentów. Od czasu do czasu w naszej ofercie możesz znaleźć wózki dziecięce przeznaczone na outlet. Zazwyczaj są to wózki, które gościły u nas na ekspozycji sklepowej. W czasie trwania promocji zazwyczaj dotyczy ona wszystkich rodzajów wózków dziecięcych: wózków wielofunkcyjnych, wózków spacerowych, wózków bliźniaczych, wózków biegowych i wielu innych.

Najlepsze promocje na foteliki samochodowe

Boboland24.pl to nie tylko wózki dziecięce, ale także szeroki wybór najbezpieczniejszych fotelików samochodowych. Kupując fotelik używany, zawsze istnieje ryzyko, że wziął kiedyś udział w kolizji lub wypadku i nie będzie spełniał już swojej funkcji prawidłowo. Przewożenie dziecka w sposób bezpieczny to Twój obowiązek. Boboland to szeroki wybór fotelików samochodowych, wśród których bez trudu znajdziesz fotelik w najniższej cenie.

Zobacz: outlet

Wydarzenia w salonach stacjonarnych Boboland w Szczecinie

Cyklicznie staramy się organizować mnóstwo wydarzeń dotyczących promocji fotelików samochodowych, komfortowych wózków dziecięcych i innych. Zdecydowanie największą popularnością od wielu lat cieszą się nasze Targi Boboland. Przyjeżdżają do nas przyszli rodzice z całego województwa, w celu wybrania praktycznego wózka, bezpiecznego fotelika samochodowego, akcesoriów dla mamy i nie tylko w najniższych cenach. Regularnie prowadzimy również wydarzenia takie jak Dni Bezpiecznego Dziecka, w czasie których poruszamy temat bezpieczeństwa przewożonego dziecka.

Filtruj po cenie
Zastosuj
Zaufane Opinie IdoSell
4.77 / 5.00 435 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-13
Polecam. Wysyłka nastąpiła z opóźnieniem, jednak zostałam o tym poinformowana mailowo. Kontakt był ze strony firmy. Produkt zgodny z opisem.
2024-06-13
Łatwy kontakt z obsługą i zamówienie zgodne z oczekiwaniami, polecam :)
pixel