Znani projektanci tworzą dla dzieci

     Opublikowano 28/04/2017
Cybex by Jeremy Scott - produkty dla dzieci
 

Żyjemy w czasach, w których produkty nie mogą być jedynie funkcjonalne, muszą być także stylowe i modne. Trend ten zauważyli producenci z branży dziecięcej, coraz częściej możemy obserwować współpracę marek ze znanymi projektantami ze świata mody i designu, także na rodzimym rynku. Ich wynikiem są zarazem funkcjonalne jak i modne produkty dla dzieci.

Kolekcja Cybex by Jeremy Scott - produkty dla dzieci

Cybex i Jeremy Scott

Jedną z pierwszych kooperacji w branży dziecięcej była kolekcja Jeremy’ego Scott’a stworzona wraz z firmą Cybex w 2014 roku. Amerykański kreator mody, zajmujący się do tej pory jedynie projektowaniem ubrań oraz obuwia podjął się stworzenia kolekcji Cybex by Jeremy Scott. W skład kolekcji wchodzą: wózek głęboki Cybex Priam, wózek spacerowy z siedziskiem LUX, fotelik samochodowy Aton Q (dla dzieci 0-13kg), nosidełko 2.GO oraz dodatki takie jak torba pielęgnacyjna i śpiworek. Kolekcja Cybex by Jeremy Scott to połączenie eleganckiej czerni ze złotymi dodatkami w tym charakterystycznymi złotymi skrzydłami. Projektant zadbał o każdy szczegół kolekcji. Produkty przypadną do gustu zarówno eleganckim jak i awangardowym rodzicom.

Produkty z kolekcji Cybex by Jeremy Scott można zobaczyć tutaj.

Kolekcja Quinny Rachel Zoe

Quinny i Rachel Zoe

Quinny Rachel Zoe to nowa, limitowana kolekcja stworzona we współpracy marki Quinny z amerykańską projektantką Rachel Zoe. Inspiracją kolekcji był “luksusowy styl życia podróżującej elity”, a szczególnie walizki w stylu vintage. Kolekcja Quinny Rachel Zoe to klasyczne połączenie bieli z czernią oraz detalami ze skóry w kolorze koniaku. Całość uzupełniają duże, złote elementy. Luksusowa kolekcja obejmuje ramę, gondolę, siedzisko spacerowe, dopasowany do stelaża fotelik Maxi Cosi oraz dodatki: śpiworek i torbę. Rachel Zoe jako mama dwóch chłopców, wie czego potrzebuje rodzic. Projektantka postarała się, aby wózek dziecięcy 3w1 był nie tylko stylowy, ale także funkcjonalny.

Limitowaną kolekcję Quinny Rachel Zoe można zobaczyć tutaj.

Cybex by Marcel Wanders - kolekcja mebli

Cybex i Marcel Wanders

Kolekcja Cybex by Marcel Wanders to wynik kolejnej współpracy niemieckiego producenta ze znanym projektantem. Tym razem jest to designer zajmujący się projektowaniem wnętrz, budynków oraz produktów użytkowych. Kreatywne, nowoczesne meble dla dzieci to właśnie kolekcja Cybex by Marcel Wanders. Połączenie klasycznej bieli i czerni z mocnymi, kolorowymi wzorami, rozwija kreatywność dziecka i rodziców. Cytując Marcela Wandersa “meble dla dzieci powinny być stylowe, ale zabawne, nowoczesne i proste a przede wszystkim bezpieczne” i taka właśnie jest ta kolekcja. Meble te zostały zaprojektowane z myślą o nowoczesnych rodzicach, którzy nie chcą zmieniać modnego mieszkania, mimo że pojawiło się dziecko. Kolekcja Cybex by Marcel Wanders zawiera popularną już Hausshwein, wysokie krzesło do karmienia oraz leżaczki Bouncer oraz Rocker.

Produkty z kolekcji Cybex by Marcel Wanders można zobaczyć tutaj.

Anex Sport 2w1 by Jakub JACOB Bartnik

Anex Baby i Jacob

Anex Sport JACOB to wózek dziecięcy 2w1, który powstał we współpracy firmy Anex z polskim projektantem Jakubem “Jacobem” Bartnikiem - zwycięzcą pierwszej edycji “Projectu Runway”. Inspiracją do powstania wózka była ziemia. Wzór na tapicerce przedstawia linie geologiczne ziemi. Cechą charakterystyczną wózka jest duże logo projektanta. W skład zestawu wchodzi wózek głęboki, spacerówka oraz torba-plecaczek.

Wózek Anex Sport JACOB można zobaczyć tutaj.