Zmiana lokalizacji naszego punktu na Prawobrzeżu!


Od 22.03.2021 zapraszamy Was do naszego nowego salonu Boboland przy ul. Hangarowej 15 (obok Centrum Handlowego Top Shopping i nowego salonu BMW). Nasz punkt przy ul. Kmiecika 1 jest już nieczynny. Nowa lokalizacja znajduje się bardzo blisko ul. Kmiecika - ok. 500 metrów od poprzedniej siedziby sklepu Boboland.

Salon Boboland Prawobrzeże ul. Hangarowa

Nasz nowy salon Boboland na Prawobrzeżu (ul. Hangarowa 15) jest otwarty w godzinach:
Pon. - Pt.: 10:00 - 18:00
Sobota - 9:00-15:00


Od 22.03.2021 działamy stacjonarnie w dwóch punktach w Szczecinie: Prawobrzeże - ul. Hangarowa 15, Lewobrzeże - Park Handlowy Mieszka, ul. Mieszka I 65.

Nowy Boboland na Prawobrzeżu

 
 
Boboland, czyli wszystko, co najlepsze dla Twojego dziecka

W naszym nowym Salonie Boboland w Szczecinie znajdziecie bogatą ofertę artykułów dziecięcych. Przygotowaliśmy dla Państwa szeroki wybór najlepszych produktów dla dzieci od narodzin. Posiadamy bogatą ofertę produktów dla dzieci i niemowląt, a także dla Mam. Od produktów niezbędnych dla kobiet w ciąży, przez akcesoria dla niemowląt, ubranka dla dzieci, zabawki, gry edukacyjne po najlepsze wózki dziecięce i najbezpieczniejsze foteliki samochodowe.


Boboland - firma z długoletnią tradycją i doświadczeniem
 
Historia naszej marki rozpoczęła się już ponad 25 lat temu. Wtedy też powstał nasz pierwszy sklep stacjonarny. Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów z całej Polski, kilka lat temu stworzyliśmy wygodny, praktyczny i bezpieczny sklep internetowy - Boboland24.pl, który łączy innowacyjne technologie oraz wiedzę i doświadczenie specjalistów Boboland. W ubieglym roku otworzyliśmy naszą nową lokalizację na Lewobrzeżu. W tym roku poszliśmy o krok dalej - przenieślimy naszą siedzibę na Prawobrzeżu do większego, nowoczesnego budynku, w którym możemy zaoferować Państwu jeszcze bogatszy asortyment i zagwarantować jeszcze większy wybór.
 
 
Współpracujemy z najlepszymi


Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem najpopularniejszych i najlepszych marek na świecie. Współpracujemy jedynie ze sprawdzonymi i doświadczonymi producentami, którzy oferują bezpieczne i certyfikowane produkty, dlatego mamy pewność, że nasz asortyment jest odpowiedni dla Twojego dziecka.
 

 
 
Salon Boboland na Prawobrzeżu otwarty w godzinach:
Pon. - Piątek: 10:00-18:00
Sobota: 9:00-15:00

Zapraszamy także do naszego Salonu na Lewobrzeżu (Park Handlowy Mieszka, ul. Mieszka I 65), który pozostaje niezmiennie otwarty w godzinach:
Pon.-Sobota: 11:00 - 19:00