X-lander - każda droga to przygoda!
 

Marka X-lander swoją ofertę wózków dziecięcych kieruje do świadomych i aktywnych rodziców, dla których bezpieczeństwo i komfort są najważniejsze. Zdrowa dawka ruchu, spacery z dzieckiem mają kluczowe znaczenie przy wyborze najlepszego wózka. X-lander w 3 słowach to aktywność, bezpieczeństwo i niezawodność. Marka cieszy się niesłabnącym zadowoleniem rodziców i satysfakcji maluszków. Użytkownicy wózków X-lander doceniają ich niezawodność, wykonanie z najwyższej jakości surowców oraz sprytne rozwiązania, niezawodne w trakcie outdoorowej, wspólnej aktywności.

X-lander polska marka popularna na całym świecie

Wózki X-lander przechodzą testy w niezależnych laboratoriach badawczych, takich jak TUV, a w wewnętrznych badaniach laboratoryjnych, mają kilkukrotnie lepsze wyniki niż wymaga norma europejska dla wózków. X-lander ma obecnie w swojej ofercie 6 modeli wózków. Są to modele wózków 3w1, wózki 2w1, zestawy z akcesoriami oraz foteliki samochodowe i wózki spacerowe.


Myśląc X-lander, pierwszym skojarzeniem jest model X-Move. To bardzo dobrze amortyzowany model wózka 3w1. Na miękko uginającą się ramę z 4 pompowanymi kołami, można wpiąć gondolę X-Pram Light 2.0 lub X-Pram. Obie gondole są bardzo przestronne i wygodna dla dziecka. Wersja spacerowa ma przestronne siedzisko, oraz dużą budkę UV 50. Dzięki swoim terenowym atutom był z rodzicami na niejednej górskiej wycieczce. Nigdy nie zawodzi na najbardziej wymagających terenach.

X-lander X-Run


Kolejny model wyposażony w pompowane koła, które doskonale nadają się na trudniejszy teren to X-Run. To wózek biegowy dla aktywnych rodziców, będący jednocześnie uniwersalnym rozwiązaniem dla tych, którym zależy na dużych kołach, a jednocześnie niskiej wadze wózka. Na ramę modelu X-Run możemy wpiąć gondolę X-Pram oraz wiele fotelików samochodowych.


X-Cite to model z kubełkowym siedziskiem. Wersja 3w1 pozwala wpiąć na niego jedną z dostępnych w marce gondoli lub większość dostępnych fotelików samochodowych. Wersja wózka spacerowego, po zamontowaniu wkładki X-Rest, może być użytkowana od dnia narodzin. Wtedy nie musimy kupować gondoli. Siedzisko kubełkowe w modelu X-Cite 3w1 jest idealnym rozwiązaniem dla dzieci, które nie potrafią jeszcze samodzielnie siedzieć.


 

X-Pulse, kolejna propozycja wózka dziecięcego 3w1, ulepszonego o wyższą o 7 cm budkę, względem poprzedniego rocznika, która całkowicie osłania dziecko przed wiatrem czy słońcem. To model wyposażony w 10-calowe, pompowane tylne koła. Na pewno zadowoli rodziców mieszkających w mieście. W ofercie jest także ultralekka, mała i sprytna spacerówka X-Fly. Ta specjalistyczna spacerówka jest idealna w podróż czy na zakupy. Mimo mniejszych kół płynnie prowadzi się nawet jedną ręką. Dodatkowo gabaryty po złożeniu pozwalają przewozić wózek nawet w małych bagażnikach. Dzięki załączonemu paskowi można ją nosić złożoną na ramieniu. Do każdego z tych wózków mamy dedykowane przydatne akcesoria, które jeszcze ułatwią i lepiej zorganizują wspólne wyprawy.

Marka X-lander to także nowoczesne rozwiązania dla rodziców bliźniaków lub szukających wózka rok po roku. X-Double to spacerówka, w którą można wpiąć dwie lub jedną gondolę X-Nest. Ten wygodny i ekstremalnie zwrotny wózek dla bliźniaków, składa się do rozmiarów pojedynczego wózka. Niezależne siedziska, oparcie, budki i barierki w spacerówce X-Double zagwarantują niezależność każdemu z dzieci oraz pomogą dostosować wersję siedziska do potrzeb każdego z małych pasażerów.

X-lander jest od kilkunastu lat na rynku i nadal cieszy się niezawodną opinią. Wystarczy rozejrzeć się wokół, by stwierdzić, że wózki X-lander niejako stanowią tło naszego otoczenia. Projektanci X-landera od zawsze słuchają opinii rodziców i wprowadzają oczekiwane zmiany do swoich produktów. Jak mało która marka zwraca uwagę na bezpieczeństwo surowców oraz odpowiednie atesty. Certyfikowany jest każdy surowiec będący użyty do produkcji. Ergonomiczne, nowoczesne rozwiązania są projektowane z holenderskim studiem projektowym. Mimo że X-lander jest polską firmą, jest to marka znana i sprzedawana prawie na całym świecie.