UPPAbaby to nowa marka, która właśnie dołączyła do naszej oferty. Charakteruje się wysoką jakością i wyjątkowymi innowacjami. UPPAbaby jest amerykańską firmą, której misją jest tworzenie najlepszych wózków, fotelików samochodowych i akcesoriów dziecięcych wyposażonych w innowacyjne i praktyczne rozwiązania. Już podczas procesu projektowania, marka UPPAbaby bardzo szczegółowo analizuje jakie funkcje mogą ułatwić Rodzicom codzienne życie. Doświadczenie bycia rodzicem pomaga w tworzeniu produktów przyjaznych rodzicom i dzieciom. UPPAbaby wyróżnia się wysoką jakością i doskonałą funkcjonalnością. 

UPPAbaby wózki opinie

Historia marki UPPAbaby

Marka UPPAbaby powstała w 2006 roku w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku i wykorzystując osobiste doświadczenie. Założycielami marki są Bob i Lauren Monahan. Pomysł produkcji wózków i akcesoriów dla dzieci własnego projektu zrodził się u nich w momencie, gdy szukali odpowiednich produktów dla drugiego dziecka. Po raz kolejny stanęli przed wyborem znalezienia najlepszego wózka dla dzieci i po raz kolejny uświadomili sobie, jak bardzo jest to trudne. Postanowili więc wyprodukować sami wózek, który ułatwi im życie, a w przyszłości także innym rodzicom. Tak powstał pierwszy wózek UPPAbaby, a w kolejnych latach następne modele.

Nazwa marki nawiązuje do pierwszych słów dziecka pary Monahan. Pewnego dnia, kiedy Bob i Lauren byli w domu z dziećmi, niespełna dwuletnia wówczas Makena usiadła i podniosła do góry rączki, mówiąc to, co mówiła zawsze, gdy chciała, żeby ją podnieść: "UPPA, UPPA!".

UPPAbaby Vista opinie

Bestsellery UPPAbaby

Wózki i akcesoria UPPAbaby szybko stały się jednymi z najczęściej wybieranych produktów na całym świecie. Teraz także w Polsce widocznie wzrasta zainteresowanie nimi i ich popularność. Wózki UPPAbaby spełniają codzienne potrzeby rodziców. Są niezwykle funkcjonalne, dzięki czemu sprawdzają się zarówno podczas codziennych spacerów, jak i na wyjątkowe okoliczności, także dłuższe podróże. Wśród propozycji marki UPPAbaby są modele, które można rozszerzyć do podwójnych wersji (nawet bez konieczności dokupowania dodatkowego siedziska czy gondoli!).

W tym roku na rynku pojawiły się kolejne nowości. Wózek UPPAbaby CRUZ V2 i UPPAbaby VISTA V2, to jeszcze bardziej udoskonalone wersje bestsellerowych wózków marki UPPAbaby. Ich premiera odbyła się na początku tego roku, a już skradły serca Rodziców na całym świecie. Wózki UPPAbaby już dostaje same dobre opinie.

UPPAbaby opinie wózek Cruz

UPPAbaby - nowości 2020

W naszej ofercie znajdziecie najnowsze modele wózków marki UPPAbaby, fotelik samochodowy oraz wszelkie akcesoria, które przekształcą podstawowe wersje produktów w jeszcze bardziej funkcjonalne zestawy. 

UPPAbaby CRUZ V2 to wielofunkcyjny wózek 2w1, który na pewno przypadnie do gustu rodzicom ceniącym sobie praktyczne rozwiązania i stylowy design. Obszerna gondola i duże siedzisko spacerowe zapewniają dziecku komfort podróżowania, a regulowana rączka i duży, pojemny kosz to udogodnienia poprawiające wygodę prowadzenia wózka przez Rodziców lub opiekunów. Warto przyjrzeć się bliżej stabilnemu i mocnemu stelażowi wózka, który zarazem jest lekki i łatwy w obsłudze. Umieszczony na nim duży kosz zakupowy ma udźwig aż do 13,6 kg!

Więcej na temat wózka UPPAbaby CRUZ V2 możecie przeczytać TUTAJ.

UPPAbaby CRUZ V2 najlepszy wózek 2w1

 

UPPAbaby VISTA V2 to funkcjonalny wózek dziecięcy, który został zaprojektowany z myślą o powiększającej się rodzinie. UPPAbaby VISTA V2 pozwala na jednoczesne przewożenie dwojga, a nawet trojga dzieci, zachowując przy tym ten sam komfort jazdy, jak przy jednym dziecku. Podstawowa wersja wózka Vista V2 jest odpowiednia dla jednego dziecka. Po dokupieniu odpowiednich elementów, świetnie sprawdza się dla większej rodziny. Warto zwrócić w tym miejscu uwagę na wyjątkową funkcjonalność tego modelu. Posiadając podstawową wersję, wystarczy, że dokupisz odpowiednie adaptery, żeby zestaw 2w1 zamienić na wózek w wariancie "rok po roku" (gondola dla niemowalaka + siedzisko spacerowe dla starszego dziecka).

Więcej na temat wózka UPPAbaby VISTA V2 możecie przeczytać TUTAJ.

 

UPPAbaby VISTA V2 wózek dla dzieci

UPPAbaby MINU to propozycja wózka spacerowego marki UPPAbaby. MINU to nowoczesna, praktyczna i niezwykle funkcjonalna spacerówka. Charakteryzuje się niewielką wagą oraz wyjątkowo kompatkowymi wymiarami po złożeniu. Amerykański producent stawia przede wszystkim na praktyczność - dlatego spacerówka MINU wyposażona jest w bardzo pojemny kosz, który z pewnością ułatwi codzienne spacery każdej mamie. Wózek spacerowy UPPAbaby MINU przeznaczony jest dla dzieci od 6 miesiąca życia do 15 kg.

Więcej na temat wózka spacerowego UPPAbaby MINU możecie przeczytać TUTAJ.

 

UPPAbaby MINU

 

UPPAbaby wózek - opinie

Amerykańska marka UPPAbaby szturmem podbija polski rynek. Rodzice na całym świecie korzystający z wózków marki UPPAbaby są bardzo zadowoleni i polecają je innym. Oto niektóre wybrane opinie na temat wózków UPPAbaby:

"To pierwszy wózek dla moich Maluchów, który w pełni spełnia nasze oczekiwania! Co najważniejsze, przygotowanie do spaceru nie trwa dłużej niż sam spacer (a i tak się zdarzało z innymi wózkami!). VISTA to najlepszy wybór dla naszej rodziny!" Lisa

"Wózek UPPAbaby MINU ułatwia mi życie - jest praktyczny i łatwy w obsłudze. Podczas spacerów nie spotykam żadnych trudności, co znacznie poprawia mi humor i sampoczucie. Nie muszę martwić się błahostkami i mogę w pełni cieszyć się codziennymi spacerami z dzieckiem". Ann

"VISTA ujął mnie zwłaszcza od strony technicznej. Pomimo swojej funkcjonalności jest lekki i łatwy w obsłudze. Nawet w wersji wózka rozszerzonego dla dzieci rok po roku nie jest ciężki i nie sprawia problemów. Świetnie się prowadzi, lekko manewruje. Zarówno ja, jak i moja żona bardzo cenimy sobie VISTĘ!" Chris

Mamy nadzieję, że niedługo będziemy mogli podzielić się Waszymi opiniami na temat tego, jak wózki UPPAbaby sprawdzają się w polskich warunkach. A tymczasem zachęcamy Was do zapoznania się z pełną ofertą - szczegóły TUTAJ.