Codziennie otrzymujemy od Was mnóstwo pytań o polecenie najlepszych wózków 2w1. Postanowiliśmy zebrać nasze polecenia w całość i stworzyć jedno zestawienie TOP 7 wózków głęboko-spacerowych. Nasz mini ranking opiera się na opiniach naszych Klientów, liczbie sprzedanych egzemplarzy oraz parametrach wózka. W naszym rankingu nie znajdziecie miejsc na podium. Wszystkie polecane przez nas wózki są świetne i sprawdzają się w różnych warunkach i okolicznościach. Każdy wózek z listy może być Twoim numerem jeden, w końcu wszystkie są równie często kupowane a ich właściciele są zadowoleni.

 

Ranking wózki 2w1 2020

 

Bebetto Holland 

Szeroka, obszerna, rozkładana budka, wygodne składanie czy nowatorska torba na dole wózka – ten model sprosta oczekiwaniom wymagających Mam.

Znajdziesz go TUTAJ (kliknij w LINK)

Silver Cross Surf 3

Wózek na każde warunki. Nie przesadzamy! Świetnie sprawdza się nawet podczas... górskich i leśnych wycieczek!

LINK

Muuvo Quick 2.0

Niesamowicie zwinny, bardzo dobra amortyzacja. Waży niecałe 10 kg!

LINK

X- lander X-Cite

Miejski wózek 2w1, zwinny i łatwy w składaniu. Podobnie jak Silver Cross Surf 3 w wersji spacerowej posiada kubełkowe siedzisko.

LINK

Mutsy Nio

Lekka rama, rozkładana budka z daszkiem przeciwsłonecznym, solidna konstrukcja i stylowy design. Z Nio spacery są zawsze łatwe i przyjemne! 

LINK

Espiro Next Manhattan

Na każdą porę roku, pogodę i każdą drogę.

LINK

Tutis Uno

W wersji wózka głębokiego posiada termoizolacyjną gondolę zapewniającą poczucie komfortu Maluchowi. Odpowiednie koła wraz z amortyzowanym stelażem gwarantują płynną jazdę po każdej nawierzchni.

LINK

 

Jeżeli wciąż potrzebujecie pomocy w wyborze, to skontaktujcie się z nami Chętnie doradzimy!