Boboland Baby - Wszystko w cenach hurtowych - Wrzesień 2021

Targi Dziecięce Boboland Baby 2021 - Wrzesień 2021

Przed nami długo wyczekiwane wydarzenie, czyli Targi Dziecięce Boboland Baby - wszystko w cenach hurtowych.

Boboland Baby, czyli wszystko w cenach hurtowych, odbędzie się w dniach 17.09 i 18.09 (piątek i sobota), po raz pierwszy wydarzenie odbędzie się w obu naszych salonach: w salonie przy ul. Hangarowej 15 (Prawobrzeże) oraz w salonie przy ul. Mieszka I 65 (Park Handlowy Mieszka).

Tradycyjnie, jak w czasie poprzednich edycji, wszystkie produkty będą w atrakcyjnych cenach hurtowych! To idealna okazja do skompletowania całej wyprawki dla swojego maluszka!

Nie zabraknie również specjalistów, którzy chętnie pomogą i odpowiedzą na wszystkie pytania.

Kiedy i gdzie?

Boboland Baby, czyli wszystko w cenach hurtowych odbędzie się 17.09 (piątek) i 18.09 (sobota) w obu salonach Boboland w Szczecinie (ul. Hangarowa 15 oraz Mieszka I 65). Oba nasze salony będą czynne w godz. 10:00 - 19:00, aby każdy mógł skorzystać z naszych promocji!

Wszelkie informacje odnośnie Targów Dziecięcych Boboland Baby, będziemy publikować na naszym Facebooku oraz Instagramie - dlatego zachęcamy do obserwowania naszych kanałów Social Media. 

Po raz pierwszy Targi Dziecięce Boboland Baby 2021 odbędą się w dwóch nowych, nowoczesnych obiektach, dzięki czemu to będzie wyjątkowa edycja! Nie może Was tam zabraknąć!

Targi dziecięce Boboland Baby 2021 - wrzesień

Doświadczeni eksperci, wykwalifikowani doradcy i inne atrakcje

Targi Dziecięce Boboland Baby 2021, czyli wszystko w cenach hurtowych to również doskonała okazja do rozmowy i konsultacji z doradcami z branży dziecięcej. Podczas Targów pojawi się kilkudziesięciu przedstawicieli i ekspertów najlepszych i najbardziej rozpoznawalnych marek dziecięcych w Polsce, którzy pomogą wybrać odpowiednie produkty dla dzieci. 

Targi dziecięce Boboland Baby 2021 - wrzesień

Ceny hurtowe

Jedną z atrakcji Targów Dziecięcych Boboland Baby 2021 są oczywiście ceny hurtowe. Wszystkie produkty dla dzieci, niemowląt i przyszłych mam, podczas targów będzie można zakupić w atrakcyjnych cenach hurtowych. To doskonała okazja na oszczędności przy zakupach dla malucha!

Targi dziecięce Boboland Baby 2021 - wrzesień