Witamy w sklepie Boboland24.pl!Cieszymy się, że tu jesteś! Mamy dla Ciebie niespodziankę. Przygotowaliśmy rabat w wysokości 30 zł na pierwsze zakupy w naszym sklepie. Wystarczy że poniżej wprowadzisz swój adres email i wyślemy do Ciebie kod rabatowy.

Wykorzystałeś już kod rabatowy.
Podany email jest niepoprawny.
Kod rabatowy został wysłany na maila.


Kod dotyczy zamówień powyżej 249 zł i ważny jest 7 dni.
Kod rabatowy nie łączy się z promocjami.
Promocja dotyczy wyłącznie nowych klientów.

Targi dziecięce Boboland Baby - Październik 2019

 

Opublikowano 15/10/2019
Targi Dziecięce Boboland Baby październik 2018
 

Przed nami XI edycja Targów Dziecięcych Boboland Baby. Targi odbędą się w dniach 25-26-27 października (piątek, sobota i niedziela) w hurtowni Boboland w Szczecinie przy ulicy Kmiecika 1 na osiedlu Słonecznym (Prawobrzeże). Tradycyjnie podczas targów wszystkie produkty będą w atrakcyjnych cenach hurtowych. Nie zabraknie również specjalistów, którzy chętnie pomogą i odpowiedzą na wszystkie pytania.

 

Kiedy i gdzie?

Targi Dziecięce Boboland Baby odbędą się 25-26-27 października w siedzibie firmy Boboland przy ul. Kmiecika 1 w Szczecinie. Wszelkie informacje odnośnie Targów Dziecięcych będziemy publikować na naszym facebooku oraz instagramie - dlatego zachęcamy do obserwowania. Targi Dziecięce Boboland Baby październik 2019 będą odbywać się na dwóch piętrach hurtowni Boboland - na górze, gdzie mieści się dział wózków i fotelików oraz na dole, gdzie można znaleźć pozostałe artykuły dla dzieci i niemowląt, w tym łóżeczka dziecięce, zabawki, pościele etc.

Targi dziecięce Boboland Baby marzec 2019 - ceny hurtowe

 

Doradcy, konkursy i inne atrakcje

Targi Dziecięce Boboland Baby październik 2019 to również doskonała okazja do rozmowy i konsultacji z doradcami z branży dziecięcej. Podczas Targów pojawi się kilkudziesięciu przedstawicieli i ekspertów najlepszych i najbardziej rozpoznawalnych marek dziecięcych w Polsce, którzy pomogą wybrać odpowiednie produkty dla dzieci. Tradycyjnie podczas Targów odbędą się konkursy z nagrodami, dlatego warto spędzić u nas trochę czasu i spróbować swojego szczęścia!

 

Ceny hurtowe

Jedną z atrakcji Targów Dziecięcych Boboland Baby są ceny hurtowe. Wszystkie produkty dla dzieci, niemowląt i przyszłych mam, podczas targów będzie można zakupić w atrakcyjnych cenach hurtowych.

 

Targi dziecięce Boboland Baby październik 2019 - ceny hurtowe

 

 

Zobaczcie jak wyglądały poprzednie edycje targów: