Targi dziecięce Boboland Baby marzec 2019

Opublikowano 07/03/2019
Targi Dziecięce Boboland Baby październik 2018
 

Przed nami X edycja Targów Dziecięcych Boboland Baby. Targi odbędą się w dniach 30-31 marca (sobota i niedziela) w hurtowni Boboland w Szczecinie przy ulicy Kmiecika 1 na osiedlu Słonecznym (Prawobrzeże). Tradycyjnie podczas targów wszystkie produkty będą w atrakcyjnych cenach hurtowych. Nie zabraknie również specjalistów, którzy chętnie pomogą i odpowiedzą na wszystkie pytania.

Kiedy i gdzie?

Targi Dziecięce Boboland Baby odbędą się 30 i 31 marca w siedzibie firmy Boboland przy ul. Kmiecika 1 w Szczecinie. Wszelkie informacje odnośnie Targów Dziecięcych będziemy publikować na naszym facebooku - dlatego zachęcamy do obserwowania. Targi Dziecięce Boboland Baby marzec 2019 będą odbywać się na dwóch piętrach w Boboland - na górze, gdzie mieści się dział wózków i fotelików oraz na dole, gdzie można znaleźć pozostałe artykuły dla dzieci i niemowląt.

Targi dziecięce Boboland Baby marzec 2019 - ceny hurtowe

Doradcy, konkursy i inne atrakcje

Targi Dziecięce Boboland Baby marzec 2019 to również doskonała okazja do rozmowy i konsultacji z doradcami z branży dziecięcej. Podczas Targów pojawi się kilkudziesięciu przedstawicieli i ekspertów najlepszych i najbardziej rozpoznawalnych marek dziecięcych w Polsce, którzy pomogą wybrać odpowiednie produkty dla dzieci. Tradycyjnie podczas Targów odbędą się konkursy z nagrodami, dlatego warto spędzić u nas trochę czasu.

Ceny hurtowe

Jedną z atrakcji Targów Dziecięcych Boboland Baby są ceny hurtowe. Wszystkie produkty dla dzieci, niemowląt i przyszłych mam, podczas targów będzie można zakupić w atrakcyjnych cenach hurtowych.

 

Targi dziecięce Boboland Baby marzec 2019 - ceny hurtowe

 

 

Zobaczcie jak wyglądały poprzednie edycje targów: