Takata MAXI - fotelik samochodowy 15-36kg - Boboland24.pl
0

Darmowa dostawa przy zakupach od 399 zł!

ISOFIX

TAKATA MAXI


TAKATA MAXI
Producent: TAKATA
Rodzaj: Fotelik samochodowy dla dzieci 15-36 kg
Wysyłka: darmowa (przedpłata),
darmowa (pobranie)
Promocje
Ilość:
+ Ilość: -
1 499,00 PLN
1 499,00 PLN
TAKATA:

Opis produktu

Fotelik samochodowy TAKATA MAXI 15-36kg

 

Takata MAXI to fotelik samochodowy z grupy II/III, czyli jest przeznaczony dla dzieci o wadze 15-36 kg. Fotelik montowany jest w samochodzie przodem do kierunku jazdy za pomocą pasów bezpieczeństwa lub za pomocą systemu ISOFIX. Posiada rygorystyczny Certyfikat Oeko-TEX 100 klasy 1, potwierdzający brak potencjalnie szkodliwych substancji nawet dla noworodka. Nadaje się zarówno do podróży samochodowych, jak i lotniczych.

 

 

 

 

Fotelik samochodowy dla dzieci 15-36 kg

 

Fotelik Takata MAXI przeznaczony jest dla dzieci o wadze 15-36 kg, czyli od w wieku 3-12 lat. To fotelik samochodowy z grupy II/III. Jest w pełni regulowany, dzięki temu "rośnie razem z dzieckiem". Fotelik posiada regulowany zagłówek oraz boczne ściany tak więc można regulować go na wysokość i na szerokość. Bez problemu dopasujesz go do wzrostu i rozmiarów swojego dziecka. 

 

Fotelik samochodowy Takata MAXI jest regulowany na wysokość i szerokość

 

Bezpieczeństwo

 

Takata MAXI to fotelik samochodowy, który dba o bezpieczeństwo Twojego dziecka. Takata Maxi posiada konstrukcję z opatentowaną technologią ARPAD - specjalne elementy chroniące dodatkowo głowę oraz szyję dziecka. Dla jeszcze lepszej ochrony dziecka, zastosowano wzmocnione skrzydła boczne. System Shock Absorber zmniejsza dodatkowo nacisk na miednicę dziecka. Bezpieczeństwo przy zderzeniu bocznym dodatkowo wzmacniają także stabilizujące łącza Isofix, a blokada prowadnicy pasa piersiowego zapobiega przypadkowemu przemieszczeniu pasa. Fotelik posiada cztery gwiazdki w ADAC. Został także dopuszczony przez Tüv do użytku w samolotach.

 

Fotelik samochodowy Takata MAXI przeznaczony dla dzieci 15-36 kg

 

System Isofix

 

Fotelik samochodowy Takata MAXI montowany jest za pomocą pasów bezpieczeństwa lub systemu ISOFIX. To obecnie najlepszy i najpopularniejszy sposób mocowania fotelika. Jego największymi zaletami są: łatwość montażu i zapewnienie odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa. Takata MAXI posiada wskaźnik "czerwony-zielony", który informuje o tym, czy fotelik został prawidłowo zamontowany w samochodzie. Dodatkowo bezpieczeństwo zapewnia samoblokująca się prowadnica pasów (auto-lock).

 

Fotelik samochodowy Takata MAXI jest w pełni bezpieczny dla Twojego dziecka

 

Technologia Takata AIRPADS

 

Foteliki samochodowe Takata są wyposażone w technologię Takata AIRPADS stosowaną w zagłówku fotelika. Wkładki Takata AIRPADS wykonane są z tej samej tkaniny, co poduszki powietrzne w samochodach. Wypełnione są powietrzem i pianką. W przypadku zderzenia działają jak samochodowa poduszka powietrzna, stanowiąc najwyższe bezpieczeństwo dla Twojego dziecka. Szczególnie w przypadku uderzenia bocznego, miękkie sprężyste podparcia znacznie redukują obciążenia działające na ciało dziecka. Opatentowana technologia AIRPADS poprawia również komfort podróży dziecka w fotelu.

 

Fotelik samochodowy Takata MAXI jest odpowiedni do samolotu

 

Najwyższa jakość

 

Takata to producent oferujący foteliki najwyższej jakości wykonania i o najwyższym poziomie bezpieczeństwa. Materiały, z jakiego wykonane są pokrowce, powstały w zgodzie ze standardem Oeko-Tex w klasie produktów 1 oraz znakiem jakości Hohenstein przyjaznym dla skóry. Pokrowiec można prać w pralce w 30 stopniach. Materiały z jakiego wykonany jest pokrowiec są przewiewne, oddychające, przyjemne w kontakcie nawet w upalne dni. W celu zapewnienia dziecku jak najwyższego komfortu jazdy, fotelik Takata MAXI wyposażono w podłokietniki wyściełane tkaninami z mikrofibry.

 

Fotelik samochodowy TAKATA MAXI posiada 4 gwiazdki w ADAC TEST

Łatwość użytkowania

 

Fotelik samochodowy Takata MAXI został w taki sposób skonstruowany, żeby był jak najwygodniejszy w użytkowaniu, także dla rodziców. W związku z tym w Takata MAXI zastosowano praktyczne rozwiązania w zakresie regulacji i prowadnic pasów umożliwiające obsługę fotelika jedną ręką. Fotelik po złożeniu zajmuje niewiele miejsca, a samo składanie zajmuje dosłownie kilka sekund. Dodatkową zaletą Takata MAXI jest jego waga. Fotelik MAXI waży 6,8 kg.

 

 

 

Fotelik samochodowy TAKATA MAXI dostępny w kolorach:

 

 

Fotelik samochodowy TAKATA MAXI BLACKACTIVE BLUE Fotelik samochodowy TAKATA MAXI Blackactive orangeFotelik samochodowy TAKATA MAXI Blackactive PinkFotelik samochodowy TAKATA MAXI Blackactive Silver
 
 
 

Dane techniczne:

 

Waga i wymiary fotelika:

 

 • Waga: 6,8 kg

 • Długość: 48 cm

 • Szerokość: 44,5-50,5cm

 • Wysokość: 67,5-81,5cm

 

Jakość i bezpieczeństwo:

 

 • Fotelik samochodowy Takata MAXI posiada certyfikat ECE. R44/04 i w związku z tym spełnia europejski standard bezpieczeństwa.

 • Fotelik posiada cztery gwiazdki w ADAC.

 • Dopuszczony przez Tüv do użytku w samolotach.

 

Gwarancja:

 

 • 24 miesiące 

Szczegóły

 

Waga i wymiary fotelika:

 

 • Waga: 6,8 kg

 • Długość: 48 cm

 • Szerokość: 44,5-50,5cm

 • Wysokość: 67,5-81,5cm

 

Jakość i bezpieczeństwo:

 

 • Fotelik samochodowy Takata MAXI posiada certyfikat ECE. R44/04 i w związku z tym spełnia europejski standard bezpieczeństwa.

 • Fotelik posiada cztery gwiazdki w ADAC.

 • Dopuszczony przez Tüv do użytku w samolotach.

 

Gwarancja:

 

 • 24 miesiące 

 
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy
Video
Prezentacja fotelika samochodowego TAKATA MAXI 15-36 kg