Produkt został zapamiętany

Montaż pasami

Swandoo Albert 1.2 i-Size (bez bazy)

New
Swandoo Albert 1.2 i-Size (bez bazy)
Cena: 999,00 PLN
Oblicz ratę

Raty od: 263.40 zł/msc

Kolor Swandoo:

Kolor Swandoo:
Koszty wysyłki
Zamknij

Darmowa wysyłka od 399 zł.

Koszt przesyłki przy przedpłacie: 15 zł

Koszt przesyłki płatnej przy odbiorze: 20 zł

Koszt przesyłki zagranicznej: ustalany indywidualnie w zależności od gabarytów paczki i kraju doręczenia - zachęcamy do kontaktu.

Dostępne formy płatności
Zamknij

 PayU

Po złożeniu zamówienia nastąpi przekierowanie do systemu szybkich płatności PayU.

 Przy odbiorze

Zapłać kurierowi przy odbiorze przesyłki lub w jednym z naszych sklepów.

Zapytaj o ten produkt Poleć znajomemu

Opis

Fotelik samochodowy Swandoo Albert 1.2 i-Size - (bez bazy) - 0-13 kg

Swandoo Albert i-Size 1.2 to nowsza, udoskonalona wersja znanego już na polskim rynku modelu Swandoo Albert. Fotelik ten przeznaczony jest dla dzieci od 0 do 13 kg. W przypadku nowej wersji producent zapewnił dodatkową ochronę boczną (SIB), która znacznie poprawia bezpieczeństwo dziecka w przypadku kolizji bocznej Fotelik samochodowy Swandoo Albert 1.2 i-Size montowany jest w samochodzie za pomocą samochodowego pasa bezpieczeństwa, jednak może być on również montowany na dedykowanej do niego bazie Isofix (dostępnej osobno). Fotelik montowany jest tyłem do kierunku jazdy.

Fotelik samochodowy Swandoo Albert 1.2 i-Size - komfortowa wkładka redukcyjna

Komfortowa wkładka redukcyjna

Fotelik samochodowy Swandoo Albert 1.2 i-Size wyposażony jest w komfortową wkładkę redukcyjną, która zapewnia komfort i bezpieczeństwo maluszkowi. Wkładka wykonana jest z wyjątkowego materiału memory foam - pianki, która zapamiętuje kształty.

Fotelik samochodowy Swandoo Albert 1.2 i-Size - Regulowany zagłówek

Regulowany zagłówek

Swandoo Albert 1.2 pozwala na regulację zagłówka w 6 pozycjach, dzięki czemu bez żadnego problemu dopasujesz jego wysokość idealnie do potrzeb swojego dziecka.

Fotelik samochodowy Swandoo Albert 1.2 i-Size - system ochrony bocznej SIB

System ochrony bocznej SIB

Fotelik samochodowy Swandoo Albert 1.2 i-Size wyposażony jest w dodatkowy system ochrony bocznej (SIB), który skutecznie chroni dziecko w przypadku kolizji bocznej. Ponadto fotelik spełnia restrykcyjną, europejską normę i-Size.

Fotelik samochodowy Swandoo Albert 1.2 i-Size - przeciwsłoneczny daszek

Przeciwsłoneczny daszek

Swandoo Albert 1.2 i-Size wyposażony jest w przeciwsłoneczny daszek z filtrem UPF 50+, który skutecznie chroni dziecko przed szkodliwymi dla niego promieniami słonecznymi.

Fotelik samochodowy Swandoo Albert i-Size - fluorescencyjne pasy bezpieczeństwa

Fluorescencyjne pasy bezpieczeństwa

Kolejną innowacją w foteliku są fluorescencyjne pasy bezpieczeństwa, które pozwalają na łatwe zapięcie dziecka nawet wtedy, gdy brakuje światła.

Fotelik samochodowy Swandoo Albert 1.2 i-Size - pianka memory foam

Pianka memory foam

Fotelik samochodowy Swandoo Albert 1.2 i-Size posiada wkładkę wykonaną z pianki, która zapamiętuje kształt dziecka, zapewniając mu w ten sposób maksymalny komfort. Dodatkowo wkładka ta redukuje siły powstałe w przypadku zderzenia.

Fotelik samochodowy Swandoo Albert 1.2 i-Size - 2 sposoby montażu

2 sposoby montażu

Swandoo Albert 1.2 i-Size może być zamontowany na 2 sposoby, za pomocą samochodowego pasa bezpieczeństwa lub na bazie Isofix (baza dostępna osobno).

Fotelik samochodowy Swandoo Albert 1.2 i-Size dostępny jest w kolorach:

Fotelik samochodowy Swandoo Albert 1.2 i-Size - kolor alfalfa Fotelik samochodowyFotelik samochodowy Swandoo Albert 1.2 i-Size - kolor blueberry Fotelik samochodowy Swandoo Albert 1.2 i-Size - kolor forest fruitsFotelik samochodowy Swandoo Albert 1.2 i-Size - kolor lime sesameFotelik samochodowy Swandoo Albert 1.2 i-Size - kolor sesame grey

Opinie o produkcie

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy