Inne

WEEKEND PROMOCJI
10-12 LIPCA
SETKI PRODUKTÓW W OBNIŻONYCH CENACH

JetKids™ by Stokke® RideBox™

JetKids™ by Stokke® RideBox™
Cena: 549,00 PLN
Kolor:

Kolor:
Koszty wysyłki
Zamknij

Darmowa wysyłka od 399 zł.

Koszt przesyłki przy przedpłacie: 15 zł

Koszt przesyłki płatnej przy odbiorze: 20 zł

Koszt przesyłki zagranicznej: ustalany indywidualnie w zależności od gabarytów paczki i kraju doręczenia - zachęcamy do kontaktu.

Dostępne formy płatności
Zamknij

 PayU

Po złożeniu zamówienia nastąpi przekierowanie do systemu szybkich płatności PayU.

 Przy odbiorze

Zapłać kurierowi przy odbiorze przesyłki lub w jednym z naszych sklepów.

Zadaj pytanie Poleć znajomemu Drukuj Oblicz ratę

Raty od: 263.40 zł/msc

Opis

JetKids™ by Stokke® RideBox™ walizka na kółkach dla dzieci

 

JetKids™ by Stokke® RideBox™ to nowość Stokke, walizka na kółkach dla dzieci. Jeżdżąca walizka pełni nie tylko rolę walizki dla dziecka, ale także pewnego rodzaju zabawki. Dziecko może jeździć na niej lub samodzielnie ją ciągnąć. JetKids™ by Stokke® to połączenie skandynawskiego stylu z lotniczą stylistyką, ułatwiające podróżowanie za pomocą praktycznych funkcji. JetKids™ by Stokke® występuje w dwóch wersjach jako RideBox™ lub jako BedBox™. Funkcjonalna walizka JetKids™ by Stokke® RideBox™ pomieści najpotrzebniejsze rzeczy dla Twojego malucha, zapewniając równocześnie wesołą zabawę. Po spakowaniu walizki dziecko może na niej jechać lub ciągnąć ją za sobą, przemierzając lotnisko w bezstresowy sposób. Jeśli zapragniesz później dodać do RideBox™ funkcję łóżka, walizkę w dowolnym momencie można zmienić w BedBox® za pomocą zestawu do spania Ride-Box™.

 
 

JetKids™ by Stokke® RideBox™ walizka na kółkach dla dzieci

 

 

JetKids™ by Stokke® RideBox™ walizka na rzeczy dziecka

Walizka na rzeczy dziecka

 

JetKids™ by Stokke® RideBox™ to przede wszystkim walizka, dlatego w jej wnętrzu znajduje się miejsce na przechowywanie rzeczy. Praktyczne otwieranie od góry ułatwia dostęp do zawartości i zapobiega wypadaniu przedmiotów z walizki. JetKids™ by Stokke® RideBox™ wyposażona jest dodatkowo w funkcjonalną zamkniętą przestrzeń do przechowywania wewnątrz pokrywy.

 

 

 

JetKids™ by Stokke® RideBox™ - jeżdżąca walizka na kółkach

 

Jeżdząca walizka na kółkach

 

JetKids™ by Stokke® RideBox™ wyposażona jest w cztery kółka. Dwa przednie są skrętne i amortyzowane, co ułatwia manewrowanie walizką, tak że dziecko poprowadzi je bez problemu.

 

 

 

JetKids™ by Stokke® RideBox™ walizka na kółkach dla dzieci - dla dziecka i dla rodzica

Dla dziecka i dla rodzica

 

Jeżdząca walizka to doskonała zabawka dla dziecka. Oczekiwanie na samolot upłynie dziecku szybciej i bez stresu. Dziecko może siedzieć lub jechać na swojej JetKids™ by Stokke® RideBox™, dzięki górnemu uchwytowi maluszek nie zsunie się podczas samodzielnej jazdy. Zmęczone nóżki dziecko może oprzeć na specjalnej półeczce. Za pomocą wielofunkcyjnego regulowanego paska dziecko lub rodzic może ciągnąć walizkę RideBox™ za sobą. Pasek posłuży też Wam (opiekunom) do noszenia jej na ramieniu. Jeżdżąca walizka przeznaczona jest dla dzieci w wieku 3-7 lat.

 

 

 

JetKids™ by Stokke® RideBox™ walizka na kółkach dla dzieci - indywidualny wygląd

 

Indywidualny wygląd walizki

 

Oprócz wyboru koloru jeżdżącej walizki, możecie także zdecydować o indywidualnym wyglądzie JetKids™ by Stokke® RideBox™. Do zestawu dołączone są dwa arkusze naklejek, które możecie nakleić na swoją walizkę. To Wy z dzieckiem zdecydujecie, gdzie i ile naklejek przykleicie.

 

JetKids™ by Stokke® RideBox™ walizka na kółkach dla dzieci

 

Kolory walizki JetKids by Stokke RideBox:

 

JetKids™ by Stokke® RideBox™ walizka na kółkach dla dzieci - kolor Blue Sky JetKids™ by Stokke® RideBox™ walizka na kółkach dla dzieci - kolor JetKids™ by Stokke® RideBox™ walizka na kółkach dla dzieci - kolor Pink Lemonade   
 
 

 

Gwarancja:

 

  • 2 lata

Opinie o produkcie

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy