STOKKE FLEXI BATH, czyli o tym jak zmienić obowiązek w dobrą zabawę!

Kąpiel Malucha to zazwyczaj nie lada wyzwanie. Prościej jest oczywiście, gdy dziecko uwielbia kąpiele i wieczorne pluskanie, ale często jest wręcz odwrotnie. Należy stworzyć mu jak najlepsze warunki tak, żeby kąpiel sprawiała radość i była dobrą zabawą. Pomoże Wam w tym wanienka Stokke Flexi Bath, która dzięki temu, że jest lekka i składana może Wam towarzyszyć także w podróży. Oznacza to, że maluch zawsze jest kąpany w doskonale znanym mu środowisku, co znacznie zwiększa jego poczucie bezpieczeństwa i spokój. Wanienka Stokke Flexi Bath jest odpowiednia dla dzieci od urodzenia do 4 roku życia (w wersji X-Large nawet do 6 lat!). Wanienka jest składana, lekka i przenośna. Możliwość złożenia jej na płasko sprawia, że jest łatwa w przechowywaniu i użytkowaniu w domu oraz umożliwia zabranie w podróż.

Stokke Flexi Bath wanienka skladana opinie

 


Pierwsza kąpiel

Pierwsze kąpiele dziecka bywają najtrudniejsze. Należy zadbać o to, żeby kąpiel była jak najbardziej przyjemna i w pełni bezpieczna dla dziecka. Kąpiel to nie tylko obowiązek, ale i doskonała okazja do budowania więzi między maluszkiem a rodzicami. Ciepła woda i jej kołysanie działają na dziecko odprężająco i relaksująco. Jeśli kąpiel sprawia dziecku radość, to warto to wykorzystać do budowania głębszych więzi oraz po prostu do dobrej zabawy.

Stokke wanienka dla dzieci opinie


Stokke Flexi Bath - dla dzieci od urodzenia

Wanienka Stokke Flexi Bath jest odpowiednia dla dzieci od urodzenia do 4 roku życia. Wersja większa - Stokke Flexi Bath X-Large sprawdzi się dla dzieci do 6 roku życia. Przy kąpieli najmłodszych dzieci idealnie sprawdzi się dodatkowa wkładka dla noworodka, która znacznie ułatwia kąpiel i przebywanie maluszka w wanience. Wkładka Stokke® Flexi Bath Newborn Support była wielokrotnie nagradzana, zapewnia optymalną wygodę i ułatwia kąpiele od pierwszych dni życia. Jest do kupienia osobno lub w zestawie z wanienką. Wkładka została zaprojektowana tak, żeby pasować do kształtu ciała małych dzieci. Przeznaczona jest dla dzieci do ok. 8 miesiąca życia - o maksymalnej wadze 8 kg. Kształtem przypomina ramię rodzica, co dodatkowo daje dziecku poczucie bezpieczeństwa, dodatkowe podparcie i oczywiście wygodę. Wkładka jest stabilna i nie przesuwa się podczas podróży.


Wanienka Stokke Flexi Bath - na co dzień i w podróż!

Stokke Flexi Bath może pełnić funkcję wanienki turystycznej. Jej unikalna składana konstrukcja umożliwia podróżowanie z nią, dając dziecku możliwość kąpieli w znanym środowisku w każdym miejscu. Po złożeniu Stokke Flexi Bath zajmuje mało miejsca i jest leciutka - idealna do przenoszenia i transportu. Dzięki takiemu rozwiązaniu maluszek nawet w nowym dla siebie miejscu, może brać kąpiel w doskonale znanej mu wanience, czując się w pełni bezpiecznie. Wanienka posiada łatwy w użyciu korek do opróżniania. Można z niej korzystać zarówno w domu, w pomieszczeniu, pod prysznicem, jak i na zewnątrz. Dla młodszych dzieci sprawdzi się także jako mały basenik w upalne, letnie dni. 

Stokke flexi bath składana wanienka turystyczna opinie


Stokke Flexi Bath - unikalny design i bezpieczeństwo

Wanienka Stokke Flexi Bath została zaprojektowana, by ułatwić rodzicom codzienną kąpiel dzieci, a przy tym zadbać o to, by była ona dla dziecka nie tylko obowiązkowym punktem, ale i przyjemną zabawą i źródłem radości. Stokke Flexi Bath posiada unikalną konstrukcję i ciekawy, wyjątkowy design, który został wielokrotnie doceniony i nagrodzony. Konstrukcja wanienki pozwala zaoszczędzić miejsce, co ułatwia przechowywanie, a lekka waga produktu zapewnia wygodne stosowanie w domu i podróży. Aktualnie marka Stokke wprowadziła reagujący na temperaturę korek. Korek zmienia kolory, informując wizualnie rodziców, że temperatura wody wzrasta i należy ją sprawdzić. Należy pamiętać, że korek nie jest termometrem. Zawsze należy osobiście sprawdzić temperaturę wody ręką, aby upewnić się, że jest odpowiednia dla komfortu i bezpieczeństwa dziecka. W razie wątpliwości należy skorzystać z termometru, aby uzyskać wiarygodny wynik. 

Stokke flexi bath bezpieczna wanienka dla dzieci


 

Stokke® Flexi Bath® X-Large - jedna wanienka na lata

Dla rodziców lubiących jeszcze bardziej praktyczne rozwiązania, marka Stokke przygotowała wanienkę w rozmiarze XL, czyli  Flexi Bath X-Large. To szeroka i pojemna wanienka, która rośnie razem z maluchem. Jest odpowiednia dla dzieci nawet do 6 roku życia. Podobnie, jak podstawowy model, wanienka X-Large, składa się na płasko i jest bardzo lekka. Unikalną zaletą wanienki dla dzieci Stokke Flexi Bath X-Large jest to, że jest dostatecznie duża dla większych dzieci, czy nawet rodzeństwa, a przy tym wciąż mieści się w większości standardowych pryszniców i wanien.

Stokke flexi bath składana wanienka dla dzieci


Idealna dla rodzeństwa

Stokke Flexi Bath X-Large to odpowiedni produkt nawet dla... dwojga dzieci! Szeroka i pojemna wanienka pozwala na wspólne kąpiele rodzeństwa jednocześnie. Antypoślizgowe dno wanienki dba o bezpieczeństwo dzieci podczas wodnych szaleństw. Ta wytrzymała i solidna wanienka jest idealna dla starszych maluchów, które uwielbiają się pluskać i bawić. 

Stokke flexi bath duża wanienka dla dzieci

Składana wanienka Stokke Flexi Bath 

Wanienka dziecięca Stokke Flexi Bath oraz w większej wersji - Stokke Flexi Bath X-Large - jest składana na płasko. Zajmuje mało miejsca i łatwo się ją transportuje. Jej wyjątkowa konstrukcja wyróżnia ją na tle innych wanienek. Po złożeniu produkt można łatwo schować. Zazwyczaj wanienki dla dzieci zajmują sporą przestrzeń, trudno je ukryć i mogą przeszkadzać. Składana wanienka to idealne rozwiązanie do małych mieszkań. Oszczędzający miejsce design sprawia, że jest łatwa w przechowywaniu i użytkowaniu w domu oraz w podróży, zachęcając do jeszcze częstszych kąpieli.

Stokke wanienka Flexi Bath Stokke wanienka x-large