Silver Cross Surf 3 Eclipse Special Edition, to najnowsza edycja kultowego modelu Surf 3. Już od pierwszych chwil, gdy marka Silver Cross pokazała wózek w swoich mediach społecznościowych, wzbudził on ogromne zainteresowanie. Otrzymaliśmy od Was... dziesiątki wiadomości z pytaniami, kiedy Silver Cross Surf 3 Eclipse Special Edition znajdzie się w naszej ofercie. Wreszcie możemy ogłosić premierę modelu Surf 3 Eclipse na naszej stronie! Wózek już można u nas zamawiać, a oficjalnie trafi do sprzedaży jeszcze w tym miesiącu.

SILVER CROSS SURF ECLIPSE - JUŻ DOSTĘPNY NA NASZEJ STRONIE!

Silver Cross Surf 3 Eclipse

Surf Eclipse Special Edition - elegancja, styl i ogromna funkcjonalność!

Silver Cross Surf 3 Eclipse Special Edition wyróżnia się eleganckim i bardzo stylowym wyglądem. Wózek został wykonany z dbałością o każdy detal. Tapicerka wózka Surf 3 Eclipse jest cała czarna, uzupełniają ją złote dodatki, które nadają wózkowi luksusowy wygląd. Tkaniny, które wykorzystano do produkcji wózka Surf 3 Eclipse to materiały najwyższego gatunku, które gwarantują wysoką jakość i sprawiają, że wózek wygląda stylowo i luksusowo. 

Surf - wózek na każdy teren

Silver Cross Surf 3 w każdym wariancie kolorystycznym zachowuje swoją ogromną funkcjonalność. Najważniejszą zaletą wózka Surf 3 jest to, że sprosta każdej nawierzchni i każdym nierównościom terenu.  Posiada doskonałą amortyzację. Zawieszenie inspirowane jest technologią rowerów górskich, co zapewnia płynną jazdę niezależnie od nawierzchni. Dodatkowo jazdę na wyboistej drodze można jeszcze bardziej ułatwić zmieniając dwa przednie koła na jedno terenowe. Koło można dokupić osobno. Jest łatwe w obsłudze, bez problemu zamontujesz go samodzielnie.

Surf Eclipse Silver Cross

Silber Cross Surf 3 - wózek, który pokochały miliony

Premiera wózka Silver Cross Surf 3 Eclipse przewidziana jest na koniec maja 2020. Wtedy też wózek trafi do sprzedaży na polskim rynku. Do tej pory marka Silver Cross stworzyła 4 wyjątkowe edycje specjalne modelu Surf 3. Są to kolekcje: Tranquil, Timeless, Expedition, Henley. Eclipse to piąta, najnowsza propozycja. Silver Cross Surf to wózek, który pokochały też gwiazdy, zarówno z naszej polskiej sceny, jak i gwiazdy światowego formatu. Surf 3 wybrała m.in. Natalia Siwiec, Anna Starmach, Katarzyna Zielińska, Izabela Janachowska.

Silver Cross Surf 3 już dostępny na naszej stronie!