Silver Cross - nie tylko najdroższy wózek na świecie

Opublikowano 10/01/2018
Silver Cross - nie tylko najdroższy wózek na świecie
 

Silver Cross jest najpopularniejszą marką wózków dziecięcych w Wielkiej Brytanii. W Polsce ich popularność cały czas rośnie, jednak zrobiło się o nich naprawdę głośno dopiero za sprawą gwiazd, które pokazały się z wózkami tej marki podczas pierwszych spacerów z dziećmi. Mowa o Natalii Siwiec oraz Katarzynie Zielińskiej, które dla swoich dzieci wybrały wózek Silver Cross Surf 3 z edycji Aston Martin. Wózek za prawie 15 tysięcy złotych wzbudził niemal takie same zainteresowanie jak same gwiazdy.

Taki wzrost popularności wózków, z których korzystają celebryci z pierwszych stron gazet zauważaliśmy już wielokrotnie, chociażby wtedy, kiedy z wózkami Cybex z edycji fashion pojawili się Ania i Robert Lewandowscy.

Natalia Siwiec z wózkiem Silver Cross Surf 3 Aston Martin

Źródło: Instagram

Najdroższy wózek na świecie - Silver Cross Surf 3 z edycji Aston Martin

Wózek Silver Cross Surf 3 z edycji Aston Martin to obecnie najdroższy wózek na świecie. Po pojawieniu się zdjęć gwiazd z tym wózkiem, wiele osób w komentarzach zastanawiało się dlaczego wózek kosztuje aż tak dużo. Postaramy się odpowiedzieć dlaczego.

Katarzyna Zielińska z wózkiem Silver Cross Surf 3 Aston Martin

Źródło: Instagram

Po pierwsze wózek powstał, dzięki współpracy marki Silver Cross z producentem luksusowych samochodów - Aston Martin. Po drugie wózek zbudowany jest z najlepszej jakości materiałów. Po trzecie rączka i uchwyt do przenoszenia gondoli pokryte są prawdziwą skórą z wytłoczonym logo Silver Cross oraz Aston Martin. Kolejnym powodem, dla którego cena wózka jest tak wysoka jest jego wyposażenie. Luksusowa wkładka na siedzisko spacerowe wykonana jest w 100% z najbardziej miękkiego futerka z najlepszych owiec na świecie - hodowanych w Buckfastleigh w Devonie w Anglii. Do wózka dołączony jest równie ekskluzywny kocyk, szyty ręcznie na tradycyjnych żakardowych krosnach, z najlepszego i najlżejszego kaszmiru. Do tego wózek oczywiście jest bardzo funkcjonalny i wygodny dla dziecka.

Najdroższy wózek na świecie Silver Cross Aston Martin

Wózki Silver Cross - nie tylko Aston Martin

Wózek Silver Cross z edycji Aston Martin podoba się wielu rodzicom, jednak cena często okazuje się być zaporowa. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że wózki Silver Cross są dostępne nawet za 4,5 razy mniejszą kwotę i ich oferta jest o wiele bogatsza niż tylko edycja Aston Martin.

Wózki Silver Cross dostępne są w edycji podstawowej tańszej od wózka z edycji Aston Martin około 4,5 razy oraz w edycjach specjalnych, które są równie stylowe jednak tańsze nawet 3-krotnie niż “najbardziej luksusowy wózek na świecie”.

Wózki Silver Cross edycja podstawowa

Edycja podstawowa w zależności od modelu wózka zawiera kilka stonowanych, eleganckich kolorów tapicerek i odpowiednio dobrany do nich kolor stelaża. Ceny wózków z edycji podstawowej wahają się od 3 289zł (Silver Cross Wayfarer) do 4 299zł (Silver Cross Surf 3).

Edycje specjalne wózków Silver Cross

Oprócz edycji Aston Martin, powstało kilka innych edycji specjalnych wózków Silver Cross.

Do każdej edycji specjalnej dołączona jest stylowa torba w kolorze tapicerki zapinana na ramie wózka, luksusowa wkładka pokryta miękkim futerkiem, folia przeciwdeszczowa oraz adaptery do wpięcia fotelika Silver Cross Simplicity. Akcesoria w zestawie to zawsze oszczędność.

Wózki Silver Cross edycja specjalna Henley

Edycja specjalna Henley inspirowana jazdą konną. Edycja charakteryzuje się tapicerką w kolorze atramentowego granatu, eleganckim pikowaniem po bokach gondoli oraz dopełniającą całość grafitową ramą. W tej edycji dostępne są modele: Pioneer, Surf 3 oraz Wayfarer. Cena wózków z edycji Silver Cross Henley waha się od 3999zł (Wayfarer) do 4999zł (Surf 3).

Zobacz edycję specjalną Silver Cross Henley >>> tutaj

Wózki Silver Cross edycja specjalna Expedition

Edycja specjalna Expedition inspirowana lokalnym dziedzictwem Wielkiej Brytanii, dalekimi podróżami i odkryciami. Kolekcja charakteryzuje się tapicerką w drobną kratkę w odcieniach brązu, brązową, połyskliwą ramą wózka oraz elementami pokrytymi kakaową skórą. W edycji Expedition dostępne są modele wózków Pioneer, Surf 3 oraz Wayfarer. Cena wózków z tej kolekcji waha się od 3999zł (Wayfarer) do 4999zł (Surf 3).

Zobacz edycję specjalną Silver Cross Expedition >>> Tutaj.

Wózki Silver Cross edycja specjalna Eton Grey

Edycja specjalna Eton Grey inspirowana najlepszej jakości, tradycyjnym krawiectwem brytyjskim. Tapicerka tych wózków jest szara, natomiast stelaż czarny i błyszczący. Daszek wewnątrz pokryty jest diamentowym pikowaniem. Edycja specjalna Eton Grey obejmuje wózki Pioneer, Surf 3 i Wayfarer. Cena wózków z tej kolekcji waha się od 3999zł (Wayfarer) do 4999zł (Surf 3).

Zobacz edycję specjalną Silver Cross Eton Grey >>> Tutaj

Wózki Silver Cross edycja specjalna Monomarque

Edycja specjalna Monomarque, do jej powstania inspiracją są najnowsze rzemieślnicze trendy. Wózek z tej edycji charakteryzuje się nowoczesnym wzorem tapicerki w odcieniach szarości oraz czarnym stelażem. Edycja specjalna Monomarque obejmuje tylko jeden wózek Silver Cross Pioneer, którego cena to 4 599zł.

Zobacz edycję specjalną Silver Cross Monomarque >>>Tutaj

Wózki Silver Cross edycja specjalna Silver Cross Orkney

Edycja specjalna Orkney dotyczy wózka Silver Cross Wayfarer. Elegancka tapicerka w odcieniach błękitu i grafitowa rama to właśnie Orkney. Cena wózka to 3 999zł.

Zobacz edycję specjalną Silver Cross Orkney - Tutaj

Silver Cross Wave - modułowy wózek taki jakiego potrzebujesz

Wózek Silver Cross Wave pojedynczy

Silver Cross Wave występuje w czterech kolorach i jak na razie nie występuje w żadnej z edycji specjalnych. Można powiedzieć, że on sam w sobie jest niezwykły i specjalny. Wózek można przekształcać i powiększać. Silver Cross Wave może być pojedynczy lub podwójny. Jest dobrym rozwiązaniem dla rodziców z dwójką małych dzieci lub rodziców, którzy w niedługim czasie planują powiększenie rodziny. Można kupić go w wersji podwójnej lub pojedynczej a następnie stopniowo rozbudowywać dokupując siedzisko, gondolę i/lub foteliki. W wersji podwójnej Silver Cross Wave można ustawić w aż 16 konfiguracjach. Cena wersji pojedynczej to 5 099zł a w podwójnej 7 599zł.

Zobacz wózki Silver Cross Wave >>> Tutaj

Wózek Silver Cross Wave podwójny