Relacja z Targów dziecięcych Boboland Baby marzec 2017

Opublikowano 24/03/2017
Targi dziecięce Boboland Baby marzec 2017 - relacja
 
 

18-19 marca w naszym sklepie stacjonarnym - Hurtowni Boboland odbyła się VI edycja Targów dziecięcych Boboland Baby. W ciągu dwóch dni w naszych Targach wzięło udział kilka tysięcy osób, z czego jesteśmy bardzo dumni.

Targi Boboland Baby marzec 2017 - Patryk Grudowicz - zwycięzca Top Model i firma Cybex

W pierwszy dzień, czyli sobotę o 13:30 odbył się pokaz mody Cybex z produktami tej firmy. Modelki i model przechadzali się po wybiegu razem z wózkami, fotelikami i nosidełkami z najnowszych kolekcji marki Cybex. Główną atrakcją pokazu był model Patryk Grudowicz, zwycięzca ostatniej edycji Top Model. Transmisję na żywo z naszego pokazu można było śledzić na naszym profilu na Facebooku.

Trochę później na Targach pojawił się młody polski projektant Jakub “Jacob” Bartnik, który wraz z firmą Anex stworzył wózek dziecięcy Anex Sport JACOB. Ten wyjątkowy wózek to pierwszy taki projekt Jacoba, wcześniej nie miał okazji projektować produktów dla dzieci. Inspiracją dla Jacoba były linie geologiczne ziemi. Projektant sam nie ma dzieci i nigdy nie korzystał z wózka dziecięcego, dlatego przy projekcie pomagali mu eksperci z firmy Anex.

Targi Dziecięce Boboland Baby 2017 - Anex Sport, Anex Sport Jacob, Anex Cross

Przy każdym stoisku danej marki, czuwali wystawcy, którzy z chęcią doradzali, odpowiadali na pytania i prezentowali produkty. Przedstawiciele pokazywali między innymi jak prawidłowo zamontować fotelik, jak przypiąć w nim dziecko oraz jak złożyć lub rozłożyć wózek.

Targi Boboland Baby marzec 2017 - doświadczeni wystawcy

Całą imprezę poprowadzili Grzegorz Piepke oraz Michał Zaręba, dziennikarze radia Eska, które było patronem medialnym Targów dziecięcych Boboland Baby. Podczas całej imprezy organizowane były liczne konkursy, takie jak “rzut pampersem”, w których można było wygrać bardzo fajne nagrody m.in. Szumisia, Laktator elektryczny Canpol Babies czy wózek dziecięcy. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

Targi Boboland Baby 2017 - konkursy poprowadzili dziennikarze radia Eska

Podczas Targów wszystkie produkty były w cenach hurtowych, a na wiele z nich dodatkowo obowiązywały atrakcyjne promocje. Mamy nadzieję, że wszystkim udało się kupić wymarzone produkty dla dzieci :)

Cieszymy się, że tak wiele osób odwiedziło nasze Targi i mamy nadzieję, że wszyscy są zadowoleni z zakupów. Obiecujemy, że zrobimy wszystko, aby kolejna edycja Targów była jeszcze bardziej atrakcyjna. 

Dziękujemy, że byliście z nami!