0


Nianie elektroniczne i monitory oddechu

Philips Avent Wideoniania cyfrowa SCD630

Philips Avent Wideoniania cyfrowa SCD630
Producent: Philips Avent
Rodzaj: Niania elektroniczna
Wysyłka: darmowa (przedpłata),
darmowa (pobranie)
Ilość:
+ Ilość: -
999,00 PLN
Opis produktu

Philips Avent - Wideoniania cyfrowa SCD630

 

Philips Avent SCD630 to wyjątkowo nowoczesna wideoniania cyfrowa, która umożliwia o wiele więcej niż tradycyjne nianie elektroniczne. Poza standardowymi funkcjami niani elektronicznej, model ten wyposażony jest w wysokiej jakości kamerę, która umożliwia nawet oglądanie dziecka w nocy. Model SCD630 pozwala na dwukierunkową komunikację, co oznacza, że możesz mówić do swojego dziecka nawet wtedy, gdy nie ma Cię z nim w pokoju. Ponadto wideoniania Philips Avent SCD630 może pełnić funkcję lampki nocnej oraz pozytywki.

 
 
 

Philips Avent Wideoniania cyfrowa SCD630 - technologia FHSS; 3,5 calowy ekran; funkcja lampki nocnej; dwukierunkowa komunikacja; odtwarzanie kołysanek; alarm wibracyjny; daleki zasięg; kontrola temperatury w pokoju dziecka; tryb energooszczędny; wskaźnik poziomu hałasu

 

 

 

 

 

 

Philips Avent Wideoniania cyfrowa SCD630 - 3,5 calowy ekran

 

 

 

 

 

3,5 calowy ekran

 

Wideoniania elektroniczna Philips Avent SCD630 wyposażona jest w kolorowy ekran o wielkości 3,5 cala, dzięki czemu dokładnie zobaczysz co robi Twoje dziecko. W nocy wideoniania uruchamia tryb podczerwieni, dzięki czemu nawet w całkowitej ciemności zobaczysz czy dziecko śpi spokojnie. Ponadto obiektyw umożliwia cyfrowe zbliżenie x2, co w połączeniu z możliwością przesuwania widoku sprawia, że nic Cię nie ominie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Philips Avent Wideoniania cyfrowa SCD630 - technologia FHSS (Frequency Hopping Spread Spectrum)

 

 

 

 

Technologia FHSS (Frequency Hopping Spread Spectrum)

 

Wideoniania elektroniczna Philips Avent SCD630 korzysta z technologii FHSS, która umożliwia nawiązanie prywatnego i bezpiecznego połączenia pomiędzy urządzeniami. Rozwiązanie to sprawia, że z całą pewnością nikt nie włamie się do urządzenia i nie będzie mógł podglądać co robi Twoje dziecko.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Philips Avent Wideoniania cyfrowa SCD630 - tryb energooszczędny

 

 

 

 

Tryb energooszczędny

 

Wideoniania elektroniczna Philips Avent SCD630 umożliwia uruchomienie trybu energooszczędnego, który wyłącza transmisję dźwięku oraz obrazu, zachowując cały czas kontakt z nadajnikiem. Urządzenie włącza dźwięk oraz obraz dopiero w momencie, gdy dziecko przebudzi się i niania wykryje dźwięk. Rozwiązanie to pozwala zaoszczędzić dużo energii, co wydłuża pracę wideoniani i może ona działać nawet do 10 godzin na zasilaniu bateryjnym.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Philips Avent Wideoniania cyfrowa SCD630 - kontrola temperatury w pokoju dziecka

 

 

 

Kontrola temperatury w pokoju dziecka

 

Wideoniania elektroniczna Philips Avent SCD630 wyposażona jest w czujnik temperatury, który pozwala na kontrolowanie temperatury panującej w pokoju dziecka. Niania umożliwia ustawienie powiadomień, dzięki którym dowiesz się, gdy temperatura w pokoju dziecka ulegnie zmianie.

 
 

 

 

 

 

 

 

 

Philips Avent Wideoniania cyfrowa SCD630 - daleki zasięg

 

 

 

 

 

Daleki zasięg

 

Wideoniania elektroniczna Philips Avent SCD630 może działać poprawnie nawet do 300 metrów na otwartej przestrzeni, jednak efektywny zasięg w pomieszczeniu to około 50 metrów.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Philips Avent Wideoniania cyfrowa SCD630 - lampka nocna i odtwarzanie kołysanek

 

 

 

 

Lampka nocna i odtwarzanie kołysanek

 

Wideoniania elektroniczna Philips Avent SCD630 może pełnić funkcję lampki nocnej, co z pewnością pomoże dziecku w zasypianiu na początku jego życia. Ponadto niania posiada funkcję, która umożliwia odtwarzanie kołysanek (5 melodii do wyboru), które pomogą dziecku wyciszyć się i zasnąć w spokoju.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Philips Avent Wideoniania cyfrowa SCD630 - dwukierunkowa komunikacja

 

 

 

Dwukierunkowa komunikacja

 

Wideoniania elektroniczna Philips Avent SCD630 pozwala na dwukierunkową komunikację, co oznacza, że możesz mówić do swojego dziecka nawet wtedy, gdy nie jesteś z nim w jednym pokoju. Bardzo często dzieci uspokajają się i momentalnie zasypiają słysząc głos matki, dlatego dwukierunkowa komunikacja może okazać się wyjątkowo przydatna.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Philips Avent Wideoniania cyfrowa SCD630 - alarm wibracyjny

 

 

 

Alarm wibracyjny

 

Wideoniania elektroniczna Philips Avent SCD630 wyposażona jest w system wibracyjny, który poinformuje Cię o wszystkich ustawionych przez Ciebie powiadomieniach.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Philips Avent Wideoniania cyfrowa SCD630 - wskaźnik poziomu hałasu

 

 

 

Wskaźnik poziomu hałasu

 

Wideoniania elektroniczna Philips Avent SCD630 wyposażona jest we wskaźnik poziomu hałasu, który poinformuje Cię o dźwiękach w pokoju Twojego dziecka nawet wtedy, gdy urządzenie będzie wyciszone.

 

 

 

Szczegóły

 

Moc:

 

  • Źródło zasilania: 100–240 V / 50–60 Hz

 

Tuner / Odbiór / Transmisja

 

  • Pasmo częstotliwości: 2,4 GHz

 

Udogodnienia:

 

  • Automatyczne ostrzeżenie o wyjściu poza zasięg

  • Wskaźnik ładowania akumulatora

  • Wskaźnik niskiego poziomu naładowania akumulatora

  • Wskaźnik zasilania

  • Regulacja głośności

  • Ustawienia czułości

  • Możliwość montażu naściennego

 

Gwarancja:

 

  • 24 miesiące

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy