O nas

25 lat doświadczenia w sprzedaży produktów dla dzieci

 

Ze Szczecina do Internetu

Przyjeżdżają do nas Klienci z różnych, często bardzo odległych, zakątków Polski. Wiemy, że zamiast tracić czas na podróż do naszego sklepu, woleliby spędzać go ze swoimi pociechami. Dlatego postanowiliśmy stworzyć wygodny, praktyczny i bezpieczny sklep internetowy - Boboland24.pl, który łączy innowacyjne technologie oraz wiedzę i doświadczenie specjalistów Hurtowni Boboland.

Współpracujemy z najlepszymi

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem najpopularniejszych i najlepszych marek na świecie. Współpracujemy jedynie ze sprawdzonymi i doświadczonymi producentami, którzy oferują bezpieczne i certyfikowane produkty, dlatego mamy pewność, że nasz asortyment jest odpowiedni dla Twojego dziecka.

 

 

 

 

Największy wybór i najniższe ceny

Jako oficjalni dystrybutorzy wielu producentów, posiadamy w swojej ofercie największy wybór produktów w najniższych cenach na rynku. A wszystkie nowości trafiają do nas dużo wcześniej niż do konkurencyjnych sklepów. Oprócz produktów przeznaczonych dla dzieci od urodzenia do 12 roku życia, posiadamy ofertę dostosowaną do potrzeb kobiet w ciąży i świeżo upieczonych rodziców.

Spokojne dziecko, szczęśliwi rodzice

Zadowolenie i bezpieczeństwo dzieci to nasz priorytet. Każdy z naszych produktów jest testowany i posiada odpowiedni certyfikat, dlatego bez wahania możemy polecić je naszym Klientom. Od butelki i pieluszek, po wózek i fotelik, możesz mieć pewność, że wszystko co znajdziesz na naszej stronie będzie najlepszej jakości.

 

 

Profesjonalna obsługa i doradztwo specjalistów

Zespół Boboland tworzą specjaliści, którzy o produktach dla dzieci wiedzą wszystko. Codziennie doradzamy setkom Klientów, tak, aby pomóc im wybrać najlepsze i najbezpieczniejsze produkty dla ich pociech. Sami jesteśmy rodzicami, dlatego wiemy, przed jakimi trudnymi wyborami stają młodzi rodzice, jesteśmy po to, aby Wam pomóc i oszczędzić Wasz cenny czas.

Nieustanny rozwój

Przez cały czas staramy się rozwijać i poszerzać naszą wiedzę, dlatego jesteśmy obecni na większości warsztatów, targów oraz szkoleń w kraju i za granicą a od trzech sami organizujemy jedne z najpopularniejszych targów w Polsce. Targi Dziecięce Boboland, to miejsce spotkań specjalistów i rodziców. Następne targi już w październiku 2017!