Produkt został zapamiętany

ISOFIX

Nuna AACE

Nuna AACE
Cena: 899,00 PLN
Oblicz ratę

Raty od: 263.40 zł/msc

Kolor Nuna:

Kolor Nuna:
Koszty wysyłki
Zamknij

Darmowa wysyłka od 399 zł.

Koszt przesyłki przy przedpłacie: 15 zł

Koszt przesyłki płatnej przy odbiorze: 20 zł

Koszt przesyłki zagranicznej: ustalany indywidualnie w zależności od gabarytów paczki i kraju doręczenia - zachęcamy do kontaktu.

Dostępne formy płatności
Zamknij

 PayU

Po złożeniu zamówienia nastąpi przekierowanie do systemu szybkich płatności PayU.

 Przy odbiorze

Zapłać kurierowi przy odbiorze przesyłki lub w jednym z naszych sklepów.

Zapytaj o ten produkt Poleć znajomemu

Opis

Fotelik samochodowy Nuna AACE

Nuna AACE to komfortowy i bezpieczny fotelik samochodowy, który wyróżnia się innowacyjnym systemem 3D growth, który umożliwia dostosowanie fotelika w 3 płaszczyznach do rosnącego dziecka. Fotelik wykonany jest ze specjalnej pianki, która pochłania energię. Ponadto fotelik wyposażony jest w wysuwane absorbery SIP, które w razie potrzeby absorbują energię powstałą na skutek zderzeń bocznych. Fotelik montowany jest w samochodzie za pomocą systemu Isofix przodem do kierunku jazdy i przeznaczony jest dla dzieci do 15 do 36 kg. 

Fotelik samochodowy Nuna AACE - łatwy montaż

Łatwy montaż

Fotelik samochodowy Nuna AACE montowany jest w samochodzie za pomocą złączy Isofix, co jest znacznie łatwiejszym i wygodniejszym sposobem montażu niż tradycyjna metoda - za pomocą samochodowego pasa bezpieczeństwa. Ponadto montaż fotelika za pomocą systemu Isofix sprawia, że fotelik jest wyjątkowo stabilny i nie przesuwa się po tylnej kanapie.

Fotelik samochodowy Nuna AACE - komfort i wygoda

Komfort i wygoda

Fotelik samochodowy Nuna AACE wyposażony jest w wygodne podłokietniki na których dziecko może oprzeć ręce. Ponadto fotelik posiada kanały wentylacyjne, które zapewniają odpowiednią cyrkulację we wnętrzu fotelika i gwarantują dziecku komfortowe warunki podróżowania nawet w czasie wyjątkowo ciepłych dni.

Fotelik samochodowy Nuna AACE - długi okres użytkowania

Długi okres użytkowania

Fotelik samochodowy Nuna AACE rośnie wraz z dzieckiem, dzięki czemu może być on używany przez wyjątkowo długi czas. Fotelik sprawdzi się dla dziecka od około 4 do 12 roku życia, dzięki czemu jeden fotelik może służyć dziecku przez około 8 lat.

Fotelik samochodowy Nuna AACE - regulacja fotelika w 3 płaszczyznach

Regulacja fotelika w 3 płaszczyznach

Fotelik samochodowy Nuna AACE regulowany jest w 3 płaszczyznach - umożliwia regulację wysokości zagłówka, szerokości oparcia oraz głębokości siedziska. Rozwiązanie to pozwala na użytkowanie fotelika przez wyjątkowo długi czas.

Fotelik samochodowy Nuna AACE - wykonany ze specjalnej pianki

Wykonany ze specjalnej pianki

Fotelik samochodowy Nuna AACE wykonany jest z pianki, która zaprojektowana jest w taki sposób, aby jak najlepiej pochłaniać energię, zapewniając dziecku maksymalny poziom bezpieczeństwa.

Fotelik samochodowy Nuna AACE - łatwy montaż

Nowoczesne kapsuły SIP

Fotelik samochodowy Nuna AACE wyposażony jest w wysuwane kapsuły SIP, które chronią dziecko w razie ewentualnej kolizji bocznej.

Fotelik samochodowy Nuna AACE - komfort i wygoda

Idealnie wyprofilowane prowadnice pasów

Fotelik samochodowy Nuna AACE posiada doskonale wyprofilowane prowadnice pasów, dzięki którym przeprowadzenie pasa piersiowego i biodrowego jest wyjątkowo łatwe. Prowadnice te zmniejszają w ten sposób ryzyko związane z nieprawidłowym przeprowadzeniem pasa, co poprawia poziom bezpieczeństwa dziecka w trakcie podróży.

Fotelik samochodowy Nuna AACE dostępny jest w kolorach:

Fotelik samochodowy Nuna AACE - kolor AspenFotelik samochodowy Nuna AACE - kolor Charcoal Fotelik samochodowy Nuna AACE - kolor Frost

Dane techniczne:

Waga i wymiary fotelika:

  • Waga: 7,2 kg

  • Wymiary: wysokość 62 - 83,8 cm, szerokość: 50 cm - 55,8 cm, głębokość: 40 - 40,6 cm

Gwarancja:

  • 12 miesięcy

Jakość i bezpieczeństwo:

  • Dobra ocena w testach ADAC.

Opinie o produkcie

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy