Z przyjemnością informujemy, że 26.05.2020 roku otworzyliśmy nowy - drugi już - salon Boboland w Szczecinie. Nasza druga lokalizacja Boboland znajduje się w Retail Park Mieszka przy ul. Mieszka I 65, 71-011 Szczecin.

 

Oczywiście oddział Prawobrzeże, na ul. Kmiecika 1 wciąż pozostaje do Państwa dyspozycji.

 

Boboland lewobrzeże otwarcie szczecin

 
 

Wszystko, co najlepsze dla Twojego dziecka

 
W naszym nowym salonie Boboland w Szczecinie, podobnie jak w naszej pierwszej lokalizacji (ul. Kmiecika 1, Szczecin), znajdziecie niezwykle bogatą ofertę artykułów dziecięcych. Przygotowaliśmy dla Państwa szeroki wybór najlepszych produktów dla dzieci od narodzin. Posiadamy bogatą ofertę produktów dla dzieci i niemowląt, a także dla Mam. Od produktów niezbędnych dla kobiet w ciąży, przez akcesoria dla niemowląt, ubranka dla dzieci, zabawki, gry edukacyjne po najlepsze wózki dziecięce i najbezpieczniejsze foteliki samochodowe.
 
 
Szczecin boboland otwarcie mieszka
 
 

Boboland - firma z długoletnią tradycją i doświadczeniem

 
Historia naszej marki rozpoczęła się już ponad 25 lat temu. Wtedy też powstał nasz pierwszy sklep stacjonarny. Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów z całej Polski, kilka lat temu stworzyliśmy wygodny, praktyczny i bezpieczny sklep internetowy - Boboland24.pl, który łączy innowacyjne technologie oraz wiedzę i doświadczenie specjalistów Boboland. Po latach otwieramy się na potrzeby mieszkańców lewobrzeżnej części naszego miasta. Specjalnie dla Was otwieramy drugą siedzibę naszego sklepu Boboland, która mieści się w centrum handlowym Retail Park Mieszka przy ul. Mieszka I 65. 
 
 
Szczecin boboland otwarcie mieszka
 
 
 

Współpracujemy z najlepszymi

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem najpopularniejszych i najlepszych marek na świecie. Współpracujemy jedynie ze sprawdzonymi i doświadczonymi producentami, którzy oferują bezpieczne i certyfikowane produkty, dlatego mamy pewność, że nasz asortyment jest odpowiedni dla Twojego dziecka.
 
 
Boboland lewobrzeże szczecin
 
 

 

 

Nowy salon Boboland otwarty jest w godzinach:
Pon. - Sob.: 11:00 - 19:00
 

 
 
Boboland lewobrzeże szczecin
 
 
Boboland lewobrzeże szczecin