ISOFIX

Maxi-Cosi Kore Pro i-Size

New
Maxi-Cosi Kore Pro i-Size
Cena: 1 149,00 PLN
Oblicz ratę

Raty od: 263.40 zł/msc

Kolor Maxi-Cosi:

Kolor Maxi-Cosi:
Koszty wysyłki
Zamknij

Darmowa wysyłka od 399 zł.

Koszt przesyłki przy przedpłacie: 15 zł

Koszt przesyłki płatnej przy odbiorze: 20 zł

Koszt przesyłki zagranicznej: ustalany indywidualnie w zależności od gabarytów paczki i kraju doręczenia - zachęcamy do kontaktu.

Dostępne formy płatności
Zamknij

 PayU

Po złożeniu zamówienia nastąpi przekierowanie do systemu szybkich płatności PayU.

 Przy odbiorze

Zapłać kurierowi przy odbiorze przesyłki lub w jednym z naszych sklepów.

Zapytaj o ten produkt Poleć znajomemu

Opis

Fotelik samochodowy Maxi-Cosi Kore Pro i-Size

Maxi-Cosi Kore Pro i-Size to wygodny oraz bezpieczny fotelik samochodowy, który przeznaczony jest dla starszych dzieci. Fotelik został zaprojektowany w taki sposób, aby mógł on rosnąć wraz z dzieckiem i dopasowywać się do niego na całym etapie dzieciństwa, oferując najwyższy poziom komfortu. Fotelik samochodowy Maxi-Cosi Kore Pro i-Size montowany jest w pojeździe za pomocą pasów i systemu Isofix i przeznaczony jest dla dzieci od 15 do 36 kg (3,5 - 12 lat). Dodatkowo umieszczone w siedzisku specjalne czujniki Click Assist podświetlają klamrę i ułatwiają zapięcie pasa samochodowego, a tkaniny z jakich uszyta została tapicerka mają właściwości termoaktywne.

Fotelik samochodowy Maxi-Cosi kore i-size pro - bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Fotelik samochodowy Maxi-Cosi Kore i-Size zaprojektowany jest w taki sposób, aby zapewniać Twojemu dziecku maksymalny poziom bezpieczeństwa. Solidna konstrukcja fotelika gwarantuje dziecku odpowiednią ochronę głowy, pleców oraz bioder. Dzięki wielostronnej regulacji fotelik jest prawidłowo dopasowany do dziecka, co znacznie zmniejsza ryzyko doznania przez dziecko obrażeń w razie kolizji.

Fotelik samochodowy Maxi-Cosi kore pro - łatwy montaż

Wyjątkowo łatwy montaż

Fotelik samochodowy Maxi-Cosi Kore i-Size jest wyjątkowo łatwy w montażu, ponieważ wyposażony jest w złącza Isofix. Montaż za pomocą systemu Isofix jest znacznie łatwiejszy niż ten za pomocą samochodowego pasa bezpieczeństwa. System Isofix zapewnia lepszą stabilność podczas jazdy oraz zapobiega przechylaniu się fotelika w razie kolizji. Otwarta konstrukcja fotelika ułatwia Twojemu dziecku wchodzenie i wychodzenie z samochodu.

Fotelik samochodowy Maxi-Cosi kore i size pro - pełna regulacja

Pełna regulacja

Fotelik samochodowy Maxi-Cosi Kore i-Size pozwala na regulację wysokości zagłówka oraz szerokości oparcia, dzięki czemu z łatwością dostosujesz fotelik odpowiednio do wymiarów swojego dziecka, zapewniając mu w ten sposób nie tylko komfort, ale i bezpieczeństwo. Regulacja wysokości zagłówka umieszczona jest z boku, a nie z tyłu fotelika. Dzięki takiemu rozwiązaniu bez problemu dopasujesz wysokość zagłówka do wzrostu dziecka.

Fotelik samochodowy Maxi-Cosi kore pro i-size - komfortowy

Komfortowy

Fotelik samochodowy Maxi-Cosi Kore i-Size wyposażony jest w miękkie i komfortowe siedzisko, które zapewni Twojemu dziecku wygodę nawet w czasie wyjątkowo długich podróży, a specjalnie wyprofilowana osłona głowy podwyższa bezpieczeństwo w przypadku kolizji frontowych i bocznych.

Fotelik samochodowy Maxi-Cosi Kore i-Size dostępny w kolorach:

Fotelik samochodowy Maxi-Cosi Kore pro i-Size - kolor Authentic Black    Fotelik samochodowy Maxi-Cosi Kore pro i-Size - kolor Authentic BlackFotelik samochodowy Maxi-Cosi Kore pro i-Size - kolor Authentic Black
Fotelik samochodowy Maxi-Cosi Kore pro i-Size - kolor Authentic graphiteFotelik samochodowy Maxi-Cosi Kore pro i-Size - kolor Authentic grey

Dane techniczne:

Waga i wymiary fotelika:

  • Waga: 5 kg

  • Wymiary fotelika: długość: 49 cm, szerokość: 47 cm, wysokość: 67,5-84 cm

  • Wysokość oparcia: 59-76 cm

  • Wymiary siedziska: 26x31,5 cm

Grupa wagowa dzieci:

  • II i III grupa wagowa (15-36 kg)

Jakość i bezpieczeństwo:

  • Fotelik zgodny z europejskim standardem bezpieczeństwa ECE R44/04

Gwarancja:

  • Standardowa gwarancja na wszystkie produkty Maxi-Cosi - 24 miesiące

  • Gwarancje nie obejmują zwykłego zużycia fotelika oraz uszkodzeń powstałych podczas wypadku

Opinie o produkcie

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy