0

Foteliki i-Size (NOWOŚĆ)

Maxi-Cosi Beryl

Maxi-Cosi Beryl
Producent: Maxi-Cosi
Rodzaj: Fotelik samochodowy 0-25kg
Wysyłka: darmowa (przedpłata),
darmowa (pobranie)
Ilość:
+ Ilość: -
1 699,00 PLN
1 699,00 PLN
Kolor Maxi-Cosi:

Opis produktu

Fotelik samochodowy Maxi-Cosi Beryl

 

Maxi-Cosi Beryl to fotelik, który obejmuje aż trzy grupy wagowe. Dzięki temu rozwiązaniu może on służyć dziecku od narodzin aż do 7 roku życia. Beryl to wyjątkowo komfortowy i bezpieczny fotelik samochodowy, który rośnie wraz z dzieckiem, zapewniając mu w ten sposób maksymalny komfort i wygodę. Fotelik samochodowy Maxi-Cosi Beryl wyposażony jest w technologię G-Cell, która zapewnia dziecku dodatkową ochronę ramion. Fotelik samochodowy Maxi-Cosi Beryl przeznaczony jest dla dzieci od 0 do 25 kg i może być zamontowany zarówno przodem, jak i tyłem do kierunku jazdy. Montowany jest on w samochodzie przy pomocy systemu Isofix lub za pomocą samochodowego pasa bezpieczeństwa.

 

 

Fotelik samochodowy Maxi-Cosi Beryl - technologia G-Cell

Technologia G-Cell

 

Fotelik samochodowy Maxi-Cosi Beryl wyposażony jest w technologię G-Cell, która odpowiada za dodatkową ochronę ramion dziecka. Rozwiązanie to zapobiega obrażeniom ramion w przypadku zderzeń bocznych.

 

 

 

Fotelik samochodowy Maxi-Cosi Beryl - rośnie wraz z dzieckiem

Rośnie wraz z dzieckiem

 

Fotelik samochodowy Maxi-Cosi Beryl obejmuje aż trzy grupy wagowe. Rośnie on wraz z dzieckiem, dzięki czemu jest odpowiedni dla dzieci od narodzin aż do około 7 roku życia. Dla komfortu i bezpieczeństwa noworodka, do zestawu dołączona jest wkładka redukcyjna.

 

 

 

Fotelik samochodowy Maxi-Cosi Beryl - kompatybilny z większością samochodów

Kompatybilny z większością samochodów 

 

Fotelik samochodowy Maxi-Cosi Beryl montowany jest w samochodzie za pomocą systemu Isofix lub samochodowego pasa bezpieczeństwa. Dzięki temu rozwiązaniu jest on kompatybilny z większością współczesnych samochodów.

Fotelik samochodowy Maxi-Cosi Beryl - doskonała wentylacja

Doskonała wentylacja

 

Fotelik samochodowy Maxi-Cosi Beryl wykonany jest z oddychających materiałów, które skutecznie ograniczają pocenie się dziecka. Nawet w czasie wyjątkowo ciepłych dni, dziecko będzie czuło się w foteliku komfortowo.

 

 

 

Fotelik samochodowy Maxi-Cosi Beryl dostępny w kolorach:

 

Fotelik samochodowy Maxi-Cosi Beryl - kolor nomad black    Fotelik samochodowy Maxi-Cosi Beryl - kolor Nomad BlueFotelik samochodowy Maxi-Cosi Beryl - kolor Nomad GreyFotelik samochodowy Maxi-Cosi Beryl - kolor Nomad Red
 
 
 

Więcej szczegółów wkrótce...

Szczegóły
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy