Maxi-Cosi AxissFix Plus - fotelik samochodowy 0-18kg i-size - Boboland24.pl
0

Darmowa dostawa przy zakupach od 399 zł!

ISOFIX

Maxi-Cosi AxissFix Plus


Maxi-Cosi AxissFix Plus
Producent: Maxi-Cosi
Rodzaj: Fotelik I-Size
Wysyłka: darmowa (przedpłata),
darmowa (pobranie)
Promocje
Ilość:
+ Ilość: -
1 749,00 PLN
1 749,00 PLN
Kolor Maxi-Cosi:

Opis produktu

Fotelik samochodowy Maxi-Cosi AxissFix Plus

 

Maxi-Cosi AxissFix Plus to niezwykle wygodny i bezpieczny fotelik samochodowy przeznaczony dla najmłodszych dzieci. Fotelik jest zgodny z restrykcyjną normą i-Size R129, co oznacza, że jest to jeden z bezpieczniejszych fotelików w swojej klasie. Fotelik wyposażony jest w funkcję obrotu o 360 stopni, co znacznie ułatwia wkładanie i wyjmowanie dziecka z fotelika - wystarczy, że obrócisz fotelik w stronę drzwi samochodowych. Fotelik montowany jest za pomocą systemu Isofix. Ze względów bezpieczeństwa dziecko powinno być przewożone tyłem do kierunku jazdy do około 2 roku życia, natomiast gdy dziecko będzie starsze może być przewożone przodem do kierunku jazdy. Fotelik samochodowy Maxi-Cosi AxissFix Plus przeznaczony jest dla dzieci od urodzenia do około 4 roku życia (105 cm).

 

 

 

Fotelik samochodowy Maxi-Cosi AxissFix Plus - pełna regulacja

 

 

 

 

Pełna regulacja

 

Fotelik samochodowy Maxi-Cosi AxissFix Plus umożliwia 7 stopniową regulację zagłówka, a także 4 stopniową regulację siedziska, dzięki czemu fotelik rośnie wraz z dzieckiem i idealnie dopasowuje się do jego wymiarów przez cały okres dziecięcy.

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fotelik samochodowy Maxi-Cosi AxissFix Plus - obrotowe siedzisko 360 stopni

 

 

 

 

Obrotowe siedzisko 360°

 

Fotelik samochodowy Maxi-Cosi AxissFix Plus wyposażony jest w siedzisko obracane o 360 stopni, co znacznie ułatwia wkładanie i wyjmowanie dziecka z fotelika. Możesz przekręcić fotelik w stronę drzwi i w kilka chwil zabezpieczyć dziecko na czas podróży.

 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

Fotelik samochodowy Maxi-Cosi AxissFix Plus - fotelik zgodny z normą i-Size

 

 

 

 

Fotelik zgodny z normą i-Size

 

Fotelik samochodowy Maxi-Cosi AxissFix Plus jest zgodny z normą i-Size, która zaleca, aby dzieci poniżej 15 miesiąca życia podróżowały tyłem do kierunku jazdy. Wiele testów zderzeniowych dowiodło, że podczas takiego ustawienia fotelika ryzyko uszkodzenia ciała dziecka zmniejsza się pięciokrotnie w porównaniu do fotelika ustawionego przodem do kierunku jazdy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fotelik samochodowy Maxi-Cosi AxissFix Plus - 5-punktowe pasy bezpieczeństwa

 

 

 

 

 

5-punktowe pasy bezpieczeństwa

 

Fotelik samochodowy Maxi-Cosi AxissFix Plus wyposażony jest w 5-punktowe pasy bezpieczeństwa, które zapewniają dziecku stabilną i bezpieczną pozycję w foteliku. Pasy regulują się jednocześnie wraz z zagłówkiem, dzięki czemu zawsze dopasowują się idealnie do wymiarów dziecka. Pasy posiadają antypoślizgowe ochraniacze, dzięki którym zawsze są one odpowiednio ustawione.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fotelik samochodowy Maxi-Cosi AxissFix Plus - tyłem lub przodem do kierunku jazdy

 

 

 

 

Tyłem lub przodem do kierunku jazdy

 

Fotelik samochodowy Maxi-Cosi AxissFix Plus umożliwia jazdę zarówno tyłem, jak i przodem do kierunku jazdy. Ze względów bezpieczeństwa zaleca się, aby dziecko jeździło tyłem do kierunku jazdy od urodzenia do około 2 roku życia. Gdy dziecko będzie nieco starsze możesz w łatwy sposób przekręcić fotelik i ustawić go przodem do kierunku jazdy (od 15 miesiąca do około 4 roku życia).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fotelik samochodowy Maxi-Cosi AxissFix Plus - bezpieczeństwo

 

 

 

Bezpieczeństwo

 

Fotelik samochodowy Maxi-Cosi AxissFix Plus wyposażony jest w szereg systemów poprawiających poziom bezpieczeństwa dziecka. Fotelik posiada system A.S.B, który odpowiada za automatyczne napięcie pasa w czasie zderzenia, dzięki czemu fotelik utrzyma stabilną pozycję i zminimalizuje ryzyko uszkodzenia ciała dziecka. Ponadto fotelik wyposażony jest we wskaźnik, który sygnalizuje poprawny lub niepoprawny montaż fotelika za pomocą systemu Isofix.  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fotelik samochodowy Maxi-Cosi AxissFix Plus dostępny w kolorach:

 

 

Fotelik samochodowy Maxi Cosi AxissFixPlus Earth BrownFotelik samochodowy Maxi Cosi AxissFixPlus Nomad BlackFotelik samochodowy Maxi Cosi AxissFixPlus Nomad Black

Fotelik samochodowy Maxi Cosi AxissFixPlus Nomad BlackFotelik samochodowy Maxi Cosi AxissFixPlus Nomad Black

Fotelik samochodowy Maxi Cosi Sparkling GreyFotelik samochodowy Maxi Cosi Sparkling GreyFotelik samochodowy Maxi Cosi Sparkling Grey

 

 

Fotelik samochodowy Maxi Cosi AxissFix Plus Nomad RedFotelik samochodowy Maxi Cosi Sparkling BlueFotelik samochodowy AxissFix Plus Nomad Blue

Fotelik samochodowy Maxi Cosi AxissFixPlus Nomad Black  Fotelik samochodowy Maxi Cos Nomad GreyFotelik samochodowy Maxi Cosi Sparkling Grey

 

Szczegóły

 

Waga i wymiary fotelika:

 

 • Waga: 12,45 kg

 • Wymiary fotelika: długość: 55 cm, szerokość: 44,5 cm, wysokość: 65 cm

 

Grupa wagowa dzieci:

 

 • Dla dzieci od pierwszych dni życia do około 4 roku życia.

 • Od 0 do 18 kg

 

Jakość i bezpieczeństwo:

 

 • Fotelik zgodny z najnowszą regulacją i-Size

 

Akcesoria dodatkowe:

 

 • Pokrowiec letni Cool Grey

 • Daszek

 • Uchwyt na kubek

 • Szerokokątne lusterko na tylną kanapę

 • Ochraniacz pod fotelik

 

Gwarancja:

 

 • Standardowa gwarancja  na wszystkie produkty Maxi-Cosi - 24 miesiące,

 • Dożywotnia gwarancja na wady fabryczne materiałów i konstrukcji, które pojawią się podczas normalnego użytkowania zgodnie z instrukcją obsługi,

 • Gwarancje nie obejmują zwykłego zużycia fotelika oraz uszkodzeń powstałych podczas wypadku,

 • Aby otrzymać dożywotnią gwarancję, należy posiadać dowód zakupu oraz zarejestrować fotelik na stronie producenta - Maxi-Cosi w ciągu 3 miesięcy od zakupu.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy