ISOFIX

Maxi-Cosi AxissFix Air

Maxi-Cosi AxissFix Air
Cena: 2 799,00 PLN
Oblicz ratę

Raty od: 263.40 zł/msc

Kolor Maxi-Cosi:

Kolor Maxi-Cosi:
Koszty wysyłki
Zamknij

Darmowa wysyłka od 399 zł.

Koszt przesyłki przy przedpłacie: 15 zł

Koszt przesyłki płatnej przy odbiorze: 20 zł

Koszt przesyłki zagranicznej: ustalany indywidualnie w zależności od gabarytów paczki i kraju doręczenia - zachęcamy do kontaktu.

Dostępne formy płatności
Zamknij

 PayU

Po złożeniu zamówienia nastąpi przekierowanie do systemu szybkich płatności PayU.

 Przy odbiorze

Zapłać kurierowi przy odbiorze przesyłki lub w jednym z naszych sklepów.

Zapytaj o ten produkt Poleć znajomemu

Opis

Fotelik samochodowy Maxi-Cosi AxissFix Air

Maxi-Cosi AxissFix Air to najnowszy fotelik samochodowy marki Maxi-Cosi. Bazuje on na sprawdzonej konstrukcji modelu AxissFix, jednak jest to pierwszy na świecie fotelik z aktywną poduszką powietrzną, która działa na podobnej zasadzie jak poduszka powietrzna w samochodach osobowych. Poduszka w ułamku sekundy od chwili zderzenia aktywuje się, aby ochronić głowę i szyję dziecka przed obrażeniami i zamortyzować uderzenie. To zupełnie nowe rozwiązanie, na które nie zdecydował się jeszcze żaden z producentów. Fotelik miał swoją premierę na targach branży dziecięcej Kind + Jugend w Kolonii we wrześniu 2017 roku. Fotelik montowany jest za pomocą systemu Isofix, a przeznaczony jest dla dzieci od urodzenia do około 4 roku życia.

Fotelik samochodowy Maxi-Cosi AxissFix Plus - pełna regulacja

Pełna regulacja

Fotelik samochodowy Maxi-Cosi AxissFix Air umożliwia regulację zagłówka oraz siedziska, dzięki czemu z łatwością dostosujesz go idealnie do potrzeb swojego dziecka.

Fotelik samochodowy Maxi-Cosi AxissFix Plus - obrotowe siedzisko 360 stopni

Obrotowe siedzisko 360°

Fotelik samochodowy Maxi-Cosi AxissFix Air pozwala na obracanie siedziska o 360 stopni, co znacznie ułatwia wkładanie i wyjmowanie dziecka z fotelika - wystarczy przekręcić fotelik w stronę drzwi.

Fotelik samochodowy Maxi-Cosi AxissFix Plus - 5-punktowe pasy bezpieczeństwa

5-punktowe pasy bezpieczeństwa

Fotelik samochodowy Maxi-Cosi AxissFix Air wyposażony jest w 5-punktowe pasy bezpieczeństwa, które zapewniają dziecku stabilną i bezpieczną pozycję w foteliku. Pasy regulują się wraz z zagłówkiem, co znacznie ułatwia odpowiednie dopasowanie fotelika do wymiarów dziecka. Pasy posiadają miękkie nakładki, aby nie podrażniać delikatnych ramion dziecka i zapewnić mu pełen komfort w czasie podróży.

Fotelik samochodowy Maxi-Cosi AxissFix Plus - tyłem lub przodem do kierunku jazdy

Tyłem lub przodem do kierunku jazdy

Fotelik samochodowy Maxi-Cosi AxissFix Air pozwala na przewożenie dziecka zarówno przodem, jak i tyłem do kierunku jazdy. Ze względów bezpieczeństwa zaleca się, aby dziecko jeździło tyłem do kierunku jazdy do około 2 roku życia.

Fotelik samochodowy Maxi-Cosi AxissFix Plus - bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Fotelik samochodowy Maxi-Cosi AxissFix Air wyposażony jest w szereg systemów poprawiających poziom bezpieczeństwa dziecka. Fotelik posiada system A.S.B, który odpowiada za automatyczne napięcie pasa w czasie zderzenia, dzięki czemu fotelik utrzyma stabilną pozycję i zminimalizuje ryzyko uszkodzenia ciała dziecka. Ponadto fotelik wyposażony jest we wskaźnik, który sygnalizuje poprawny lub niepoprawny montaż fotelika za pomocą systemu Isofix.

Fotelik samochodowy Maxi-Cosi AxissFix Plus - poduszka powietrzna

Poduszka powietrzna

Fotelik samochodowy Maxi-Cosi AxissFix Air to pierwszy na świecie fotelik samochodowy z poduszką powietrzną, której zasada działanie jest podobna do poduszek powietrznych w samochodach. W momencie uderzenia poduszka aktywuje się, aby zamortyzować ruch głowy dziecka do przodu, dzięki czemu dziecko jest znacznie mniej narażone na obrażenia szyi oraz głowy.

Fotelik samochodowy Maxi-Cosi AxissFix Plus - premiera na targach dziecięcych

Opinie o produkcie

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy