Produkt został zapamiętany

ISOFIX

Maxi-Cosi Emerald i-Size

Maxi-Cosi Emerald i-Size
Cena: 2 099,00 PLN
Oblicz ratę

Raty od: 263.40 zł/msc

Kolor Maxi-Cosi:

Kolor Maxi-Cosi:
Koszty wysyłki
Zamknij

Darmowa wysyłka od 399 zł.

Koszt przesyłki przy przedpłacie: 15 zł

Koszt przesyłki płatnej przy odbiorze: 20 zł

Koszt przesyłki zagranicznej: ustalany indywidualnie w zależności od gabarytów paczki i kraju doręczenia - zachęcamy do kontaktu.

Dostępne formy płatności
Zamknij

 PayU

Po złożeniu zamówienia nastąpi przekierowanie do systemu szybkich płatności PayU.

 Przy odbiorze

Zapłać kurierowi przy odbiorze przesyłki lub w jednym z naszych sklepów.

Zapytaj o ten produkt Poleć znajomemu

Opis

Fotelik samochodowy Maxi-Cosi Emerald i-Size 0-25 kg

Maxi-Cosi Emerald to fotelik samochodowy przeznaczony dla dzieci od 0 do 25 kg. Najmniejsze dzieci będą korzystały z fotelika Emerald ustawionego tyłem do kierunku jazdy (od 0 do 18 kg), natomiast nieco większe dzieci będą korzystały z fotelika ustawionego przodem do kierunku jazdy (od 15 do 25 kg). Fotelik Maxi-Cosi Emerald montowany jest w samochodzie za pomocą systemu Isofix, dzięki czemu zapewnia najbezpieczniejszy, najłatwiejszy i najszybszy sposób montażu fotelika samochodowego dla dzieci w wieku do ok. 4 lat. A gdy maluch rośnie, fotelik montuje się za pomocą pasa w samochodzie i można z niego korzystać aż do ok. 7. roku życia dziecka.

Maxi-Cosi Emerald fotelik dla dzieci od urodzenia do 7 roku życia

Zgodność z normą i-Size

Fotelik samochodowy Maxi-Cosi Emerald został zaprojektowany zgodnie z normą i-Size dla dzieci od 45 do 125 cm. Oznacza to, że dziecko powinno być przewożone tyłem do kierunku jazdy, dopóki jego wzrost mieści się między 45 a 125 cm.

Maxi-Cosi Emerald montowany na bazie isofix z nogą stabilizującą

Rośnie wraz z dzieckiem

Maxi-Cosi Emerald zaprojektowany jest w taki sposób, że rośnie wraz z dzieckiem i dopasowuje się do jego rozmiarów w zależności od stopnia rozwoju dziecka, zapewniając mu w ten sposób komfort, wygodę i bezpieczeństwo.

Maxi-Cosi Emerald regulowany fotelik dla dzieci

Ergonomiczna wkładka redukcyjna

Fotelik samochodowy Maxi-Cosi Emerald zawiera w zestawie ergonomiczną wkładkę redukcyjną, która jest idealna dla noworodków. Wkładka stanowi podparcie dla delikatnego kręgosłupa dziecka i wypełnia pustą przestrzeń między dzieckiem a fotelikiem, zapewniając dziecku bezpieczeństwo w trakcie ewentualnego zderzenia bocznego.

Maxi-Cosi Emerald bezpieczny fotelik dla dzieci

Regulacja kąta pochylenia fotelika

Fotelik Maxi-Cosi Emerald umożliwia regulację kąta pochylenia, dzięki czemu możesz w łatwy sposób ustawić fotelik odpowiednio do potrzeb swojego dziecka. Większy kąt nachylenia pozwoli dziecku na przyjemny i spokojny sen w czasie jazdy.

Maxi-Cosi Emerald regulowany zagłówek i kąt nachylenia

Regulowany zagłówek

Maxi-Cosi Emerald umożliwia regulację wysokości zagłówka, dzięki czemu bez trudu dopasujesz go odpowiednio do wzrostu dziecka. Wysokość szelek reguluje się wraz z zagłówkiem, dzięki czemu będą one zawsze odpowiednio dopasowane. Głębokie ścianki zagłówka skutecznie chronią głowę dziecka przed skutkami ewentualnego zderzenia bocznego.

Maxi-Cosi Emerald

Przodem lub tyłem do kierunku jazdy

Fotelik samochodowy Maxi-Cosi Emerald może być zamontowany zarówno przodem, jak i tyłem do kierunku jazdy. Tyłem, przeznaczony jest dla dzieci o wadze od 0 do 18 kg lub do wzrostu 105 cm. Przodem, przeznaczony jest dla dzieci o wadze 9-25 kg lub wzrostu 125 cm. 5-punktowe pasy bezpieczeństwa wykorzystywane są w całym zakresie używania fotelika (do 25 kg i 125 cm wzrostu).

Maxi-Cosi Emerald

Montaż

Maxi-Cosi Emerald montowany jest w samochodzie za pomocą bazy Isofix oraz nogi stabilizującej (do 18 kg), a później za pomocą standardowego, samochodowego pasa bezpieczeństwa.

Maxi-Cosi Emerald

System ochrony bocznej G-Cell

Fotelik obrotowy Maxi-Cosi Emerald wyposażony jest w system ochrony bocznej G-Cell. System ten polega na wypełnieniu ścianek bocznych strukturą, która przypomina budową plaster miodu. Rozwiązanie to doskonale pochłania siły powstałe na skutek zderzenia bocznego.

SZCZEGÓŁY

Podstawowe
Fotelik samochodowy i-Size:Tak
Kierunek jazdy:Przodem
Przodem i tyłem do kierunku jazdy
Tyłem
Kolor:Czarny
Grafitowy
Szary
Pozycja leżąca:Tak
Regulacja zagłówka:Tak
Sposób montażu:Na bazie Isofix
Pasami
Złącza Isofix
Testy ADAC:Brak danych
Zdejmowana tapicerka:Tak
Zestaw z Bazą Isofix:Tak
Akcesoria w zestawie:Wkładka redukcyjna

Opinie o produkcie

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy