Producenci

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
4Baby

4Baby to jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich producentów artykułów dziecięcych. Firma zajmuje się głównie produkcją wózków oraz fotelików samochodowych, jednak w ofercie znajdują się także krzesełka do karmienia, łóżeczka turystyczne oraz inne akcesoria dla dzieci. Marka istnieje na rynku od 2005 roku i cały czas stara się spełniać oczekiwania swoich klientów, co wychodzi jej bardzo dobrze.

Produktów w sklepie: 9
4moms
Firma powstała w 2005 roku, a jej siedziba znajduje się w Pittsburghu w USA. Marka skupia się na produkcji akcesoriów dla dzieci i niemowląt, które znacznie ułatwiają rodzicom opiekę nad nimi. W tej chwili produkty marki 4moms dostępne są w ponad 50 krajach na całym świecie. Producent nieustannie pracuje nad rozwojem firmy i udoskonalaniem swoich produktów.
Produktów w sklepie: 1
ABC Design

Marka ABC Design została założona w 1989 roku w Waldshut w Baden-Württemberg przez Dietmara Fischera i jego żonę Evi. Pierwsze wózki ujrzały światło dzienne w roku 1991, a kolekcja nazywała się "Baby Fun". Na przestrzeni kolejnych 25 lat producent ciągle udoskonalał swoje produkty, tworząc w ten sposób wspaniałe wózki spełniające oczekiwania zarówno dzieci, jak i rodziców. 

Produktów w sklepie: 4
Adamex

Jesteśmy renomowaną firmą, działającą na polskim i europejskim rynku, produkującą najwyższej klasy wózki dziecięce. Od lat staramy się wyjść Państwu naprzeciw jak najlepiej spełniając Państwa oczekiwania, dlatego korzystamy z wysokiej jakości materiałów, dbamy o detale, staranne wykonanie oraz o funkcjonalność i prostotę obsługi naszych wózków. Oferujemy nowoczesne rozwiązania i ciekawe warianty kolorystyczne, nawiązujące do najnowszych, światowych trendów mody.

Wysoki standard jakości i bezpieczeństwa naszych wózków potwierdzają normy i certyfikaty europejskie. Produkty firmy ADAMEX spełniają wymagania określone europejskimi normami technicznymi, polskim znakiem bezpieczeństwa oraz rosyjskim.

Produktów w sklepie: 46
AeroSleep
AeroSleep to belgijska firma zajmująca się produkcją wyjątkowych artykułów dziecięcych. Firma bada przede wszystkim przyczy śmierci łóżeczkowej i dyskomfortu dzieci podczas snu, dzięki czemu produkty marki AeroSleep są najwyższej jakości. Firma prowadzi potężne inwestycje w badania naukowe, co zdecydowanie wyróżnia ją na tle konkurencji. 
Produktów w sklepie: 3
Alilo

Alilo to firma produkująca interaktywne króliczki, których celem jest wspieranie rozwoju maluchów, przedszkolaków i pierwszaków. Zabawki posiadają dużo funkcji - nadadzą się nie tylko do zabawy dla dziecka, ale pozwolu mu także na naukę. 

Produktów w sklepie: 2
Anex

Obecnie Polska zajmuje drugie miejsce na świecie pod względem wielkości produkcji wózków dziecięcych. Jednak firma ANEX zajmuje wyjątkowe miejsce. Od samego początku stanowczo zrezygnowaliśmy z bezmyślnego kopiowania modeli innych firm i skoncentrowaliśmy swoje wysiłki na tworzeniu unikalnych wózków z wysoką niezawodnością, jakością Europejską i ekskluzywnym designem.

Modele wózków ANEX® opracowywane są przez doświadczonych szwajcarskich ekspertów - oferujemy unikalne wzornictwo, ciekawą kolorystykę i oryginalne akcesoria. Do produkcji używane są ekskluzywne materiały i komponenty.

Produktów w sklepie: 15
Avionaut

Foteliki samochodowe dla dzieci Avionaut zostały opracowane we współpracy z projektantantami i konstruktorami z doświadczeniem w branży lotniczej. Naszym celem było stworzenie absolutnie bezpiecznych i najwygodniejszych fotelików samochodowych dla dzieci. Produkty Avionaut są ergonomiczne i rosną razem z dzieckiem, aby jak najlepiej dostosować się do ich potrzeb. Dlaczego jesteśmy tak pewni jakości naszych fotelików samochodowych? Ponieważ wszystkie są produkowane w Europie, gdzie mamy pełną kontrolę nad ich wykonaniem oraz nad wykorzystanymi materiałami.

Produktów w sklepie: 22
Axkid
Brak opisu
Produktów w sklepie: 2
b.box

Marka b.box oferuje bezpieczne, ciekawe i praktyczne rozwiązania, które pozwalają na łatwiejszą opiekę nad dziecmi, równocześnie dbając o estetykę i jakość produktów. 

Produkty, które oferują są innowacyjne - tworzą je sprawdzając potrzeby dzieci oraz matek. Obserwują, myślą i sprawiają, że produkty, które tworzą pozwalają na łatwiejsze życie. Materiały których używają do produktów są mocne i trwałe. Wielokrotnie testowane na wszelkie sposoby przez dzieci oraz mamy, ponieważ chcą, żeby produkty były trwałe. Produkty mają ułatwic dzieciom picie oraz jedzenie.

Produktów w sklepie: 2
Baby Design

Priorytetem przy tworzeniu produktów marki Baby Design jest prawidłowy rozwój oraz bezpieczeństwo dzieci. Uważamy, że na prawidłowy rozwój dziecka ogromny wpływ ma nie tylko bliski kontakt z kochającymi go osobami, ale również kontakt z ciekawym otoczeniem. Chcemy współtworzyć to otoczenie przekazując w Wasze ręce produkty funkcjonalne i estetyczne. Dlatego nad ich wyglądem pracuje nasz zespół projektantów.

Chcemy mieć pewność, że w Wasze ręce, drodzy Rodzice, przekazujemy produkty nie tylko ładne i praktyczne, ale również bezpieczne. Dlatego tworząc nowe produkty, lub ulepszając obecne kierujemy się sugestiami ekspertów z Instytutu Matki i Dziecka (IMID), którzy opiniują nasze wózki, łóżeczka, krzesełka i foteliki. Współpracujemy również z Przemysłowym Instytutem Motoryzacji (PIMOT).

Produktów w sklepie: 18
Baby Jogger

Misją marki Baby Jogger jest wyjście naprzeciw rosnącym wymaganiom rodziców i przede wszystkim zapewnienie najwyższego komfortu podróżowania dzieciom. Stąd nacisk na ciągły rozwój oraz innowacyjne rozwiązania, by każdy kolejny wózek był lżejszy, zwrotniejszy i bardziej przestronny. By przemierzanie każdej z dróg było łatwe i komfortowe. By dawać sposobność na wspólne dzielenie radości z poznawania otaczającego świata.

Produktów w sklepie: 8
BabyActive

BabyActive to firma zajmująca się produkcją wózków dziecięcych od 1981 roku. Marka ta specjalizuje się w produkcji wózków spacerowych, wielofunkcyjnych, a nawet wózków dla bliźniąt lub trojaczków. 

Produktów w sklepie: 13
BabyBjörn

Firma BabyBjörn powstała w 1961 roku w Szwecji i od tamtej pory skupia się na produkcji sprzętu ułatwiającego opiekę nad dzieckiem podczas codziennych obowiązków. Około roku 1970 marka BabyBjörn podjęli bliską współpracę z pediatrami, co zaowocowało produkcją wysokiej jakości nosidełek, dzięki którym dziecko mogło być blisko rodzica niemal cały czas. Do dnia dzisiejszego firma rozwija i udoskonala swoje produkty, skupiając się na komforcie, bezpieczeństwie i zadowoleniu zarówno rodziców, jak i dzieci. 

Produktów w sklepie: 1
BabySafe

BabySafe to znany i ceniony producent fotelików samochodowych. BabySafe produkuje foteliki w każdej kategorii wagowej, dzięki czemu każdy rodzic znajdzie wśród oferty producenta odpowiedni fotelik. Foteliki marki BabySafe to wybór na lata: są wygodne, uniwersalne i bezpieczne.

Produktów w sklepie: 12
Babysense

Babysense to firma zajmująca się produkcją urządzeń elektronicznych, które ułatwiają opiekę nad noworodkiem. Firma produkuje głównie elektroniczne nianie oraz monitory oddechu, które pozwalają rodzicom spać spokojnie.

Produktów w sklepie: 1
Babyzen

MARKA BABYZEN ™ została stworzona przez grupę francuskich indywidualistów pochodzących z różnych środowisk, z odmiennymi doświadczeniami, ale dzielącymi jeden pogląd - rodzicom i dzieciom na całym świecie potrzebna jest większa i łatwiejsza mobilności. BABYZEN ™ wierzy, że ulepszanie istniejących produktów nie wystarczy, dlatego tworzy je od zera wprowadzając całkowicie innowacyjne rozwiązania.

Produktów w sklepie: 8
Bebetto

Nasza oferta trafia do szerokiego grona odbiorców. Prężnie działamy na terenie całej Polski oraz krajów Unii Europejskiej. Posiadamy wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę pracowników, dzięki której możliwa jest wzorowa obsługa klienta, tworzenie oraz wdrażanie najnowszych technologii. Dzięki temu, że nie popadamy w rutynę, nasze produkty od wielu lat cechują się jakością na najwyższym poziomie. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty zapewniały naszym Klientom maksymalne bezpieczeństwo.W naszej ofercie znajdziecie Państwo unikatowe wzornictwo, szeroką gamę kolorystyczną, oraz najwyższej jakości materiały technologiczne.

W odpowiedzi na liczne zapytania wprowadziliśmy do sprzedaży markę Bobostello, która stanowi uzupełnienie produkcji markowych wózków dziecięcych Bebetto oraz może stanowić dodatkowe wyposażenie innych wózków dziecięcych. Oprócz artykułów przeznaczonych do wózków dziecięcych, w ofercie Bobostello znajdą Państwo również huśtawki, foteliki samochodowe, adaptery, lekkie aluminiowe sanki dziecięce oraz wiele innych ciekawych produktów.

Produktów w sklepie: 21
BeSafe

HTS BeSafe AS jest wiodącą firmą jeśli chodzi o rozwój i produkcję wysokiej jakości fotelików samochodowych dla dzieci. BeSafe zapewnia dystrybucję na całym świecie poprzez wybranych sprzedawców obecnych w około 40 krajach. Rozwój naszych produktów jest mocno skoncentrowany na bezpieczeństwie, co stale przynosi rezultaty w nowoudostępnianych produktach BeSafe, cechujących się innowacyjnymi patentami i funkcjami poprawiającymi bezpieczeństwo. Zawsze staramy się być na prowadzeniu z produktami wysokiej jakości, spełniającymi wyśrubowane wymagania bezpieczeństwa.

Dlatego też inwestujemy corocznie znaczne sumy w badania i rozwój. Co więcej, BeSafe intensywnie współpracuje z instytutami badawczymi, organizacjami promującymi bezpieczeństwo drogowe i  instytucjami medycznymi, związanymi z ruchem drogowym na całym świecie.            

Produktów w sklepie: 13
BIBS

BIBS to duński producent doskonałych smoczków dziecięcych, które stały się jednymi z popularniejszych w Polsce.

Produktów w sklepie: 2
Britax Romer

Pierwsze uśmiechy. Pierwsze kroki. Pierwsze noce bez budzenia. Wiemy, że nic nie może równać się z doświadczeniem czegoś po raz pierwszy. Jest to nasz sposób na przekraczanie granic, by Twoja rodzina mogła żyć wedle własnych reguł.

Tak samo jak ECE R44 - pierwszy w Europie akt prawny dotyczący norm dla fotelików samochodowych. Pomagaliśmy go tworzyć w 1981 r. Następnie zostaliśmy pierwszą marką w Europie, która wypuściła system bezpieczeństwa zatwierdzony zgodnie z R44.

ISOFIX to kolejny debiutant, z którego jesteśmy dumni. Wynaleziony przez nas, we współpracy z firmą Volkswagen, w 1997 r. — by zapewnić rodzicom bezpieczniejszy i prostszy sposób montażu ich fotelików samochodowych. Do dziś wyznacza standardy bezpiecznego montażu w całej Europie.

Nasz BOB Revolution PRO – kolejna innowacja firmy Britax. Pierwszy w Europie wózek zatwierdzony do biegania i jazdy na rolkach i posiadający obrotowe koło przednie. Rodzice mogą pokonywać każdy teren w swoim własnym tempie.

Również nasz KIDFIX XP SICT – przełomowy produkt. Pierwszy fotelik samochodowy z Grupy 2/3, który w październiku 2013 r. uzyskał „bardzo dobrą” ocenę w kategorii bezpieczeństwo od ADAC i StiWA.

Produktów w sklepie: 46
Bugaboo

Produkty Bugaboo osiągnęły sławę na całym świecie i są już dostępne w ponad 50 krajach. Każdy wózek urzeka i zachwyca nowatorskim designem połączonym z innowacyjnymi rozwiązaniami. Misją Bugaboo jest ekscytować każdą osobę w ruchu. Pasją Bugaboo są innowacyjne produkty, które inspirują ludzi do ruchu i eksplorowania świata. Wózki Bugaboo to główna kategoria produktów tej holenderskiej firmy, która oferuje także liczne akcesoria dla dzieci Bugaboo. Wózki Bugaboo są gwarancją mobilności w każdych warunkach. Nowatorskie rozwiązania zastosowane w produktach zostały przetestowane przez wielu celebrytów z całego świata, które niewątpliwie potwierdzają jego wyjątkowość i oryginalność rozwiązań.

Produktów w sklepie: 12
Camarelo

Camarelo to polski producent wózków dziecięcych, nasze produkty są owocem kilkudziesięcioletniego doświadczenia. Różnorodna oferta, jaką z dumą mamy przyjemność Państwu zaoferować, wyróżnia się nowoczesną stylistyką, bogatym wyposażeniem oraz ciekawą kolorystyką. Naszym priorytetem jest funkcjonalność, czego wynikiem są innowacyjne rozwiązania i ponadprzeciętna trwałość.

Dokładna analiza potrzeb rodziców, a przede wszystkim dzieci, dostarcza naszym projektantom inspiracji w tworzeniu nowych modeli, a ich wysoki standard i przystępne ceny stanowią dodatkowe zalety. Każdy wózek to przede wszystkim efektowny i nowoczesny design, trwała, lekka i przemyślana konstrukcja, komfort i pełne bezpieczeństwo. Modele spełniają szereg funkcji dla idealnej wygody dzieci w różnym wieku od niemowlęcia do malucha. Wszystkie modele dostępne w ofercie wykonanesą z najwyższej jakości materiałów i posiadają europejskie certyfikaty bezpieczeństwa. Pozytywne opinie klientów są dla nas najlepszą nagrodą.

Produktów w sklepie: 22
Casualplay
Casualplay to hiszpańska firma zajmująca się głównie produkcją wózków dziecięcych oraz fotelików samochodowych. Firma powstała w 1966 roku i specjalizuje się w dostarczaniu rodzicom nonowczesnych rozwiązań oraz dopracowanych produktów dla dzieci i niemowląt.
Produktów w sklepie: 2
Cavoe

Cavoe - producent wózków dziecięcych

Produktów w sklepie: 10
Chicco

Misją Chicco od zawsze było uszczęśliwianie dzieci. Wspieramy rodziców towarzyszących dziecku w rozwoju, oferując bezpieczne rozwiązania zaprojektowane specjalnie z myślą o zaspokojeniu różnych potrzeb dziecka już od chwili jego narodzin, ponieważ według Chicco szczęście jest podróżą, która zaczyna się, gdy jesteś dzieckiem.

Produktów w sklepie: 1
Cocobelt

Cocobelt to producent innowacyjnego pasa ułatwiającego przenoszenie dziecka w foteliku samochodowym.

Produktów w sklepie: 1
Coletto

Głównym profilem naszej działalności jest produkcja wózków wielofunkcyjnych oraz wózków spacerowych zapewniających dziecku zarówno bezpieczeństwo, jak też komfort. W celu oferowania asortymentu na odpowiednim poziomie nawiązaliśmy długofalową i owocną współpracę z uznanymi na całym świecie fabrykami. Nasze produkty spełniają europejskie standardy jakości.

Polska obecnie plasuje się na drugiej pozycji w świecie pod względem produkcji wózków dziecięcych, dlatego firma Coletto również ma dla Państwa w ofercie produkty polskie – wyprodukowane w naszym kraju. Troszczymy się o bezpieczeństwo, komfort oraz zwracamy uwagę na walory estetyczne wózków dla dzieci i fotelików samochodowych, aby spełniać oczekiwania naszych odbiorców. Satysfakcja klientów jest dla nas priorytetem, dlatego nieustannie udoskonalamy i podnosimy jakość wyrobów.

Produkty posiadają ergonomiczne kształty oraz są wykonane z wysokogatunkowych materiałów. Bezproblemowa obsługa, lekka konstrukcja i nowoczesna stylistyka to cechy, które zaspokoją najwyższe oczekiwania i zapewnią długotrwałe użytkowanie. W celu zagwarantowania optymalnego komfortu i bezpieczeństwa oferujemy Państwu produkty pochodzące z fabryk posiadających certyfikat ISO 9000.

Produktów w sklepie: 25
Colibro

Colibro - producent wózków dziecięcych 2w1 i spacerowych oraz fotelików samochodowych.

Produktów w sklepie: 5
Coto Baby

Coto Baby jest szybko rozwijającą się firmą z polskimi korzeniami, obecną na rynku od 2008 roku. Obecnie, ze względu na ilość oferowanego towaru i zasięg terytorialny, nasza marka posiada dwa centra dystrybucyjne, zlokalizowane w północnej i południowej części Polski. Coto Baby cieszy się popularnością zarówno na polskim, jak również zagranicznym rynku. Oferujemy takie produkty jak: wózki spacerowe i wózki głębokie wielofunkcyjne, foteliki samochodowe, łóżeczka turystyczne i krzesełka do karmienia. Wszystkie produkty posiadają niezbędne certyfikaty oraz poddawane są regularnym testom technicznym. Priorytetem dla Coto Baby jest bezpieczeństwo połączone z komfortem, nowoczesnym designem oraz przystępnymi cenami.

Produktów w sklepie: 27
Cottonmoose

Cottonmoose to producent modnych i funkcjonalnych tekstyliów i akcesoriów dla dzieci. Bardzo dużą popularnością wśród rodziców cieszą się śpiworki, muffki, ocieplacze na dłonie i inne akcesoria do wózka. W ofercie Cottonmoose znajdują się także: kocyki, pościele i poduszki ciążowe oraz do karmienia.

Produktów w sklepie: 19
CuddleCo

CuddleCo to jedna z najszybciej rozwijających się firm związanych z produkcją artykułów dla niemowląt. Marka istnieje od 2011 roku i zrzesza specjalistów z Wielkiej Brytanii, którzy mają ponad 20-letnie doświadczenie w projektowaniu i produkowaniu produktów z myślą o noworodkach.
 

Produktów w sklepie: 1
Cybex

Cybex to marka, która stawia przede wszystkim na bezpieczeństwo Twojego dziecka, ale równie ważna jest funkcjonalność, oraz nowoczesne wzornictwo. Nie sposób wymienić wszystkich nagród zdobytych przez firmę w dziedzinie bezpieczeństwa, innowacyjności, czy wzornictwa, ponieważ jest ich do tej pory ponad 100!

W ofercie Cybex znajdują się tylko foteliki, które otrzymały najwyższe noty w niezależnych testach bezpieczeństwa, nie musisz więc martwić się o bezpieczną podróż. Także tapicerki fotelików marki Cybex poddawane są rygorystycznym testom na zawartość substancji szkodliwych, są testowane również pod kątem wytrzymałości, odporności na zabrudzenia, czy trwałości koloru. Potwierdzeniem najwyższej jakości i świetnego designu jest kilkukrotne zdobycie przez foteliki Cybex prestiżowej nagrody Red Dot Design Award. Założycielem firmy jest ojciec dwójki dzieci, a każdy rodzic wie, że idealny fotelik to doskonałe połączenie bezpieczeństwa, wygody i przystępnej ceny. Takie własnie są foteliki Cybex.

Produktów w sklepie: 179
Diono

Diono to amerykański producent specjalizujący się przede wszystkim w tworzeniu bezpiecznych i komfortowych fotelików samochodowych. Firma powstała w 1999 roku i do dziś stale udoskonala swoje produkty, zapewniając w ten sposób bezpieczeństwo dzieciom, a spokój ich rodzicom. 

Produktów w sklepie: 3
Dubatti

Dubatti to holenderska marka założona w 2012 roku. Producent ten zajmuje się produkcją wózków dziecięcych. Dubatti to silnie rozwijająca się firma, która staje się rozpoznawalna na całym świecie.

Produktów w sklepie: 8
Dumel
Brak opisu
Produktów w sklepie: 1
EasyGO

EASYGO to producent innowacyjnych wózków wielofunkcyjnych oraz wózków spacerowych. Produkty marki EASYGO charakteryzują się funkcjonalnością oraz modnym stylem. Projektowane są w oparciu o sugestie i opinie klientów. Każdy wózek jest inny i spełnia nieco inne potrzeby. Z pewnością znajdziesz coś dla siebie!

Produktów w sklepie: 6
Easywalker

Easywalker to holenderska firma założona w 1989 roku przez René Floore. Porzucił on pracę w rzezi swojego ojca, aby rozwinąć pierwszy wózek trójkołowy w Europie: Easywalker Classic. Po wprowadzeniu wózka na rynek firma rozszerzyła działalność na sąsiednie kraje: Belgie, Niemcy i Francje. 

Produktów w sklepie: 7
Elodie Details

Elodie Details to Szwedzka firma, która tworzy funkcjonalne i innowacyjne produkty dla dzieci. Firma wierzy, że produkty używane w codziennym życiu dziecka są nie tylko potrzebne aby ułatwić życie. Te rzeczy definiują to Kim jesteśmy. Każdy ma swój własny styl, dlatego też Elody Details stara się tworzyć rzeczy unikalne, które wyrażają czyjąś osobowość. Misją firmy jest tworzenie wszystkich małych produktów codziennego życia dziecka, tak aby stałe się one również modnymi dodatkami. Od smoczków po wózki – wszystko w wyjątkowym stylu.

Linie tej szwedzkiej firmy łamią przyjęte kanony kolorystyczne, jakie kojarzą nam się z dziećmi. Swoim odważnym i niezwykle oryginalnym doborem barw, kontrastowym zestawieniom i odważnemu wzornictwu, marka udowadnia nam, że czerń, na równi z każdym innym kolorem jest barwą nie tylko stosowną dla dzieci ale i dodaje gadżetom charakteru nowoczesności, designu i oryginalności.  Każda linia dopracowana jest w najdrobniejszych szczegółach, pozwalając skompletować wszystkie potrzebne „detale” w jednym, wybranym temacie.

Produktów w sklepie: 3
Emmaljunga

Marka Emmaljunga Barnvagnsfabrik zajmuje się produkcją wózków oraz akcesoriów dziecięcych nieprzerwanie od 1925 roku. Od początku swego istnienia fabryka marki nie zmieniła swojego położenia, mieści się w miejscowości Emmaljunga w Szwecji. Chcemy wyjść naprzeciw Klientom i zaoferować prawdziwą szwedzką jakość, w połączeniu z jakże ważnym w dzisiejszych czasach dbaniem o środowisko naturalne i otaczającą nas przyrodę. Kluczowymi wartościami naszej korporacji są: bezpieczeństwo, funkcjonalność i nowoczesne wzornictwo. Dzięki temu nazwa „Emmaljunga” w wielu częściach świata stała się synonimem doskonałych wózków dziecięcych, trwałych przez lata.

Produktów w sklepie: 1
Espiro

Największą radością dla każdego rodzica jest obserwowanie jak jego maluch się rozwija, poznaje świat i zdobywa nowe umiejętności. Pragniemy objąć nasze dzieci opieką, zapewnić im poczcie bezpieczeństwa i pokazać piękno otaczającej nas rzeczywistości ESPIRO - to najwyższy standard produktów - marka należy do Baby Design Group, właściciela znanych marek dziecięcych Baby Design i Bomiko.

Wszystkie produkty marki Espiro wyróżnia nowoczesny design oraz niezwykła funkcjonalność, dzięki której ich codzienne użytkowanie dostarcza dużo radości zarówno rodzicom, jak i najmłodszym pociechom. Zależy nam również, aby artykuły marki Espiro przyczyniały się do prawidłowego rozwoju dzieci. Od lat współpracujemy z Instytutem Matki i Dziecka oraz Przemysłowym Instytutem Motoryzacji, dzięki czemu mamy pewność, że przekazujemy rodzicom sprawdzone i bezpieczne produkty.

Produktów w sklepie: 24
Euro-Cart

Marka EURO CART powstała w 2008 roku, ale nasze doświadczenie w produkcji wózków dziecięcych jest o wiele dłuższe i sięga końca lat dziewięćdziesiątych.

Produktów w sklepie: 9
Expander

Firma Expander jest producentem uniwersalnych i wielofunkcyjnych wózków dziecięcych. Nasze produkty odznaczają się nowatorskim i ciekawym wzornictwem, wysoką jakością materiałów, nowoczesną stylistyką oraz starannym i solidnym wykonaniem. Dzięki tym staraniom zdobyliśmy bardzo wielu zadowolonych klientów w kraju i za granicą.

Gwarantujemy , że nasze produkty zapewnią komfort, wygodę i bezpieczeństwo dzieciom a łatwa obsługa oraz dogodne rozwiązania techniczne zadowolenie ich rodzicom.

Produktów w sklepie: 13
Fridababy

Fridababy to firma, którą pokocha każdy rodzic. Jeśli potrzebujesz prostych i zarazem doskonale skutecznych rozwiązań problemów, które spotykasz podczas pierwszych miesięcy życia dziecka, to fridababy Ci w tym pomoże. 

Produktów w sklepie: 1
GB
GB

GB (GoodBaby) to firma zajmująca się produkcją m.in. wózków dziecięcych oraz fotelików samochodowych. Firma została założona w 1989 roku i na przestrzeni lat stała się jedną z bardziej rozpoznawalnych marek w dziedzinie wózków dziecięcych oraz fotelików samochodowych.  

Produktów w sklepie: 14
Graco

Graco® to marka o zasięgu globalnym, oferująca artykuły dla dzieci budzące zaufanie i uznanie rodziców. Już od ponad 60 lat oferujemy rodzicom, a zwłaszcza ich pociechom przemyślane, praktyczne i niezawodne rozwiązania. Rozwiązania intuicyjne, wypływające z troski kochającego rodzica o swoje dziecko. Stąd w portfolio marki szeroki zakres innowacyjnych produktów, począwszy od wózków, fotelików po kojce, krzesełka, czy huśtawki, by w pełni zaspokoić potrzeby zapewnienia dziecku ochrony, ukojenia, uspokojenia i pielęgnacji.

Produktów w sklepie: 20
Inglesina

Inglesina to włoski producent wózków dziecięcych oraz fotelików samochodowych. Marka już od 1963 roku angażuje się w dostarczanie wózków dziecięcych, fotelików samochodowych oraz krzesełek, które zapewniają dzieciom komfort i wygodę.

Produktów w sklepie: 7
Insevio

Insevio - firma, która oferuje nowoczesny wózek inspirowany morzem, plażą i wakacjami, stworzony z myślą o rodzicach, którzy uwielbiają spędzać aktywnie czas ze swoimi dziećmi. 

Produktów w sklepie: 2
INVICTUS
Brak opisu
Produktów w sklepie: 1
Jane
Marka Jane powstała w 1932 roku w Hiszpanii, a jej założycielem był Manel Jane. Początkowo firma skupiała się na produkcji innowacyjnych wózków dziecięcych, jednak z biegiem lat producent poszerzył asortyment o foteliki samochodowe, które dzisiaj są jednymi z lepszych na świecie. 
Produktów w sklepie: 1
Jedo

Zaczęliśmy skromnie na lokalnym rynku, by już po kilku latach znaleźć się w ścisłym gronie polskich producentów. Kiedy polski rynek otworzył się na świat, my również nie ustąpiliśmy kroku. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym, wyznaczając trendy we wzornictwie, staramy się zaspokoić wymagające gusta klientów. Nasze produkty oprócz Polski można spotkać na ulicach Niemiec, Danii, Czech, Słowacji, Norwegii, Finlandii i Rosji. Dzisiaj firma zatrudnia ponad 100 pracowników.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze wózki były wygodne i niezawodne. Oddając w Państwa ręce najnowszy katalog mamy nadzieję, że znajdziecie tu dla swoich „skarbów” wymarzone „cztery kółka”!

Produktów w sklepie: 7
Joie

Joie to brytyjska marka produkująca produkty dla dzieci i niemowląt, które charakteryzują się wysokim poziomem bezpieczeństwa, jakością i nowoczesnym wyglądem. Lata doświadczenia w tworzeniu produktów dla dzieci sprawiają, że łączymy w nich to co jest najwygodniejsze dla dziecka, rodzica i środowiska. Dzięki naszym produktom, codzienne życie rodziców staje się łatwiejsze, a dzieciom sprawiają one wiele radości

Produktów w sklepie: 49
Joolz

Jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek w Europie. Wózki doskonałe technicznie i wizerunkowo - to jest właśnie Joolz. Joolz wspiera rodziców wyjątkowymi produktami zapewniającymi ergonomie i wygodę użytkowania. 

Firma Joolz tworzy zespół ludzi, którym przyświeca pozytywna filozofia, że świat musi dążyć do zdrowego i zrównoważonego stylu życia i dąży do tego, żeby zarazić świat tym pozytywnym trendem. Firma Joolz być może całego świata nie zmieni, ale w branży artykułów dziecięcych, na który ma ogromny wpływ, skutecznie wprowadza swoją filozofię w życie.

Produktów w sklepie: 8
Junama

Już od kilku lat obecna jest na rynku oferta ekskluzywnych wózków dziecięcych marki JUNAMA. Junama to brand wyjątkowy, gdyż w swoim portfolio ma wózki, które ułatwiają i zmieniają życie dzieci i ich rodziców. Te wyjątkowe produkty łączą w sobie unikatowy design, nowoczesne rozwiązania technologiczne, jakość i solidność wykonania oraz niezawodność w każdym terenie. Oferta marki Junama skierowana jest do wyjątkowych klientów doceniających nowoczesność, design i styl oraz najnowsze technologie wytwarzania artykułów dziecięcych. Junama to synonim produktów wykonywanych z miłości do dzieci, z dbałością o ich bezpieczeństwo i komfort.

Produktów w sklepie: 20
Kekk by Kees
Brak opisu
Produktów w sklepie: 1
Kiddy
Brak opisu
Produktów w sklepie: 2
Kidwell

Konsumenci wybierają produkty Kidwell wskazując przede wszystkim na ich trwałość, pomysłowość, estetykę wykonania i ciekawy design.

Nasze produkty tworzymy z przyjemnością, zwracając szczególną uwagę na ich jakość, bezpieczeństwo oraz komfort użytkowania. Dbamy również o to, by posiadały nowoczesny wygląd. Z myślą o bezpieczeństwie i wygodzie użytkowników, zespół specjalistów dokładnie testuje nasze produkty, a dzięki wysokiej jakości i rygorystycznym testom spełniają one wymagane normy bezpieczeństwa.

Produktów w sklepie: 1
Kinderkraft

Kinderkraft to marka, która odpowiada na potrzeby każdego rodzica! Produkty marki Kinderkraft są mobile, smart i easy. Towarzyszą bowiem rodzicom i dzieciom, by zawsze i wszędzie mogli wspólnie cieszyć się każdym dniem. 

Produktów w sklepie: 72
KneeGuard Kids

KneeGuard Kids to producent innowacyjnego podnóżka dla dzieci, który używany jest z fotelikami samochodowymi. Podnóżek zapewnia dziecięcym stopom pewny punkt podparcia od 2 do 9 roku życia. Skutecznie redukuje napięcie mięśni kończyn dolnych oraz odciąża stawy, zarówno podczas krótkich, jak i długich podróży.

Produktów w sklepie: 1
Lovi

Karmienie naturalne to ideał, który dziecko wybiera odruchowo od chwili narodzin. Dlatego marka LOVI działa na rzecz ochrony laktacji i  odruchu ssania. We współpracy z wybitnymi specjalistami w dziedzinie laktacji, neonatologii i neurologopedii marka LOVI tworzy innowacyjne produkty stanowiące niezbędną pomoc dla mam karmiących piersią, jak również produkty do alternatywnego karmienia i uspokajania (butelki i smoczki do podawania odciągniętego mleka mamy, smoczki uspokajające) bezpieczne dla odruchu ssania dziecka.

Gwarancją owego bezpieczeństwa są wyniki badań respondencyjnych* butelek i smoczków LOVI z udziałem dużych grup niemowląt, rekomendacje lekarzy oraz nagrody przyznane butelkom LOVI przez profesorów nauk medycznych. Zaufali nam eksperci, zaufaj i Ty. Skorzystaj z naszego wsparcia w karmieniu piersią.

W oparciu o analizę problemów, z jakimi borykają się karmiące mamy, przygotowaliśmy unikalny program pod nazwą „Szkoła karmienia”stanowiący fachową pomoc w karmieniu piersią: videoszkołę karmienia, kurs karmienia piersią, pomoc laktacyjną, porady ekspertów na forum i pomocne artykuły.

Produktów w sklepie: 31
Matchstick Monkey
Brak opisu
Produktów w sklepie: 1
Maxi-Cosi

W ofercie produktów marki Maxi-Cosi znajduja się foteliki samochodowe oraz wózki dla dzieci. Podczas tworzenia asortymentu, marka Maxi-Cosi stawia na bezpieczeństwo oraz funkcjonalność. Produkty spełniają najbardziej surowe wymagania jakościowe i zapewniają niezwykły komfort, oszczędzają czas ponieważ są łatwe w użyciu, wyglądają świetnie, a ich użytkowanie to czysta przyjemność.

Produktów w sklepie: 60
Medela

Firma Medela została założona w 1961 roku w Szwajcarii przez Olle Larssona. Aktualnie firma prowadzona jest przez jego syna. Firma Medela szybko zyskała uznanie wśród rodziców i stała się wiodącą marką w dziedzinie produktów związanych z karmieniem piersią. Marka zyskała wszystko to dzięki prowadzeniu wielu istotnych badań oraz ciągłym innowacjom i udoskonalaniem swoich produktów. 

Firma została założona w 1961 roku w Szwajcarii przez Olle Larssona, jej siedziba główna znajduje się w Szwajcarii. Obecnie firma prowadzona jest przez syna Olle Larssona, Michaela. Firma Medela stała się globalnym graczem w dziedzinie produktów i medycznej technologii próżniowej związanych z karmieniem piersią – a wszystko to dzięki kontynuowaniu badań, innowacyjności oraz ocenie potrzeb klientów. Firma Medela posiada 18 spółek zależnych na terenie Europy, Ameryki Północnej i Azji. Firma Medela prowadzi dystrybucję swoich produktów w ponad 100 krajach w sposób bezpośredni lub za pośrednictwem niezależnych partnerów. Medela posiada personel liczący 1740 pracowników na całym świecie, z czego 440 pracuje w Szwajcarii (na dzień 31 grudnia 2016).

Produktów w sklepie: 2
Mescomp Technologies

Firma Mescomp Technologies SA należy  do firm, które pragną  działać według najwyższych standardów etycznych. Jej celem jest nie tylko przestrzeganie prawa, ale również spełnienie najwyższych wartości i standardów etycznych. Z tego względu został opracowany „Kodeks etyki i postępowania w biznesie”, który od wszystkich pracowników wymaga prowadzenia działań zgodnych z naszymi wartościami i obowiązującym prawem.

Firma zajmuje się między innymi produkcją wyrobów medycznych takich jak inhalatory.

Produktów w sklepie: 1
Milu kids

Milu kids to producent doskonałych wózków dziecięcych, których kolorystyka i nowoczesnt design z pewnością trafi w gusta modnych i nowoczesnych rodziców.

Produktów w sklepie: 9
Mima

Mima to hiszpańska firma, która stworzyła niesamowite wózki o nowoczesnym designie. Mima to przede wszystkim tworzenie pozytywnych doświadczeń dziecka i rodziców. Pierwsze magiczne słowa, pierwszy samodzielny krok dziecka ... Mima chce być wtedy z Wami! Firma przy tworzeniu produktów dla dzieci kieruje się: Designem, Innowacyjnością i Jakością.

Produktów w sklepie: 4
Moonie
Brak opisu
Produktów w sklepie: 2
Mutsy

Gratulacje! Zostaliście rodzicami. To najważniejszy moment Waszego życia. Przed Wami wspaniały, ekscytujący, ale i niełatwy okres. Cieszcie się magią tych chwil. Wasza codzienność nabierze teraz nieco innego rytmu. Od 1937 roku Mutsy wspiera rodziców projektując wygodne i niezawodne wózki dziecięce, które dają większą mobilność i bez wątpienia ułatwiają codzienne zmagania.

Produktów w sklepie: 43
Muuvo

Wózki dziecięce MUUVO powstały z miłości do ruchu. Inspirowane są tańcem, pasją, lekkością i zwrotnością, mają za zadanie nadać nową dynamikę codzienności wszystkich rodzin.

Produktów w sklepie: 22
Nattou
Brak opisu
Produktów w sklepie: 1
Navington

Marka Navington powstała z myślą o rodzicach, dla których rozwój dziecka jest najważniejszy. Dla osób, które chcą zapewnić swojemu dziecku komfortowe dzieciństwo, i najlepszy start w dorosłość.

Wiemy, że początek życia jest kluczowy dla zdrowia i rozwoju, dlatego w naszych wózkach wykorzystujemy sprawdzone rozwiązania gwarantujące ochronę i bezpieczeństwo dziecka. A mamy w tym spore doświadczenie, bo choć sam Navington jest marką stosunkowo młodą, to nasza firma produkuje wózki dla dzieci od ponad pięciu dekad. Tego rodzaju doświadczenie daje wyjątkową perspektywę dzięki której wiemy, które rozwiązania się sprawdzają i co jest kluczowe w tworzeniu produktu dla różniących się, choćby gabarytami, użytkowników. Dzięki temu też doceniamy klasyczne rozwiązania i ponadczasowe wzornictwo, a nasze produkty są wykonane ze starannością, dzięki której mogą służyć więcej niż jednemu dziecku. Dlatego marka Navington jest dla rodziców, którzy cenią tradycyjne wartości, najwyższą jakość i którzy wiedzą co dobre.

Produktów w sklepie: 3
Nomi

Nomi to producent nowoczesnego i designerskiego krzesełka do karmienia Nomi by Evomoove.

Produktów w sklepie: 1
Nuna

Firma powstała w 2007 roku w Holandii. Początkowo producent skupiał się na produkcji innowacyjnych krzesełek do karmienia, jednak z czasem firma zaczęła poszerzać swoją działalność. Obecnie Nuna jest znaną i cenioną wśród rodziców marką, której produkty znane są na całym świecie. 

Produktów w sklepie: 13
Oyster

Oyster to australijska firma zajmująca się produkcją stylowych i funkcjonalnych wózków dziecięcych. Produkty oferowane przez markę Oyster są najwyższej jakości i z pewnością zadowolą gusta najbardziej wymagających rodziców. Szeroka gama kolorów oraz wysoka jakość produktów sprawia, że z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Produktów w sklepie: 5
Quinny

Produkty Quinny doskonale sprawdzają się w środowisku miejskim. Marka Quinny oferuje funkcjonalne rozwiązania i usługi, które pomogą pokonać przeszkody, które napotkasz w mieście – małe wyzwania, którym codziennie stawiasz czoła jako rodzic. Tworzymy mobilne rozwiązania dla rodziców w ciągłym ruchu, abyś zawsze mógł/mogła dotrzeć tam, gdzie chcesz!

Produktów w sklepie: 17
Recaro
JAKOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO W NIEMIECKIM STYLU
 
Przeszło sto lat doświadczenia w połączeniu z nowoczesnymi biurami projektowymi ulokowanymi w Niemczech, gwarantują że Recaro wytwarza najlepsze foteliki samochodowe. Foteliki samochodowe marki Recaro są projektowane, konstruowane i wytwarzane w Niemczech. Wewnętrzne laboratorium badań zderzeniowych należy do nierozerwalnego elementu działań projektowych. Wieloetapowe testyzderzeniowe pozwalają, aby foteliki zapewniały najwyższy poziom ochrony najmłodszych pasażerów, znacznie przekraczając europejskie standardy. To dlatego oferowane przez naszą firmę foteliki przekraczają wymagania dotyczące ochrony głowy dziecka w przypadku zderzeń czołowych aż do 64% (zgodnie z normą ECE-R 44/04). Ale to nie wszystko. Niemieckie biura projektowe stale poszukują nowych rozwiązań, by jeszcze bardziej podwyższyć standardy bezpieczeństwa przewożenia najmłodszych pasażerów. By jeszcze bardziej zminimalizować ryzyko.

Od niedawna najlepsze foteliki samochodowe w ramach Programu Wymiany Fotelików Samochodowych Recaro można oddać w ręce specjalistów, którzy ocenią stan techniczny fotelika Recaro, który brał udział w kolizji lub wypadku. W razie konieczności nie będzie kłopotów z wymianą na nowy model. Wzorcowa jakość i najwyższe standardy bezpieczeństwa to także unikalny pakiet korzyści obejmujący:

  • szkolenie z zakresu bezpiecznego przewożenia najmłodszych pasażerów,
  • 2 lata gwarancji,
  • serwis door-to-door,
  • wymiana powypadkowego fotelika na nowy.

Produktów w sklepie: 22
Riko

Firma RIKO jest producentem uniwersalnych i wielofunkcyjnych wózków dziecięcych. Nasze produkty odznaczają się nowatorskim i ciekawym wzornictwem, wysoką jakością materiałów, nowoczesną stylistyką oraz starannym i solidnym wykonaniem. Dzięki tym staraniom zdobyliśmy bardzo wielu zadowolonych klientów w kraju i za granicą.

Gwarantujemy, że nasze produkty zapewnią komfort, wygodę i bezpieczeństwo dzieciom a łatwa obsługa oraz dogodne rozwiązania techniczne zadowolenie ich rodzicom.

Produktów w sklepie: 41
Roan

ROAN to firma rodzinna, przekazująca doświadczenia i tradycje z pokolenia na pokolenie. Przedsiębiorstwo powstało w 1970 roku, jednakże jego korzenie sięgają kilkunastu lat wstecz. Obecnie trzecie pokolenie wdraża nowe pomysły do sprawdzonych już rozwiązań wychodząc naprzeciw rosnącym wymaganiom klientów.

Klientom oferujemy wózki wielofunkcyjne, spacerowe, foteliki samochodowe oraz akcesoria w bogatej kolorystyce, zgodnej z najnowszymi trendami. Gwarantujemy szybki i solidny serwis. Nadrzędnym celem naszej firmy jest zagwarantowanie pełnej satysfakcji klientom w związku z czym szczególny nacisk kładzie się na wysoką jakość wyrobów.

Trzymając się tej polityki ROAN zyskał renomę i zaufanie odbiorców, zajmując jedno z czołowych miejsc w tej branży w Polsce. Wózki dziecięce naszej marki zostały dostrzeżone i docenione także za granicą. Od kilku lat eksport do krajów Europejskich i Azjatyckich stanowi 70% całej produkcji. Cała gama produktów ROAN została zaprojektowana i wykonana by zapewnić bezpieczeństwo, komfort i praktyczność Mamom oraz ich dzieciom.

Produktów w sklepie: 6
Royal Hessen

Royal Hessen to polski producent wózków dziecięcych. Zamierzeniem marki było połączenie stylu i elegancji z bezpieczeństwem i komfortem. Efektem tego połączenia jest między innymi wózek Nokka 2w1. Wózki Royal Hessen są niezwykle funkcjonalne, proste w obsłudze i zwrotne, rozwiązania takie jak podwójna amortyzacja sprawiają, że wózki sprawdząją się w różych warunkach i na różnych podłożach. Obecnie na polskim rynku dostępny jest jedynie wózek Royal Hessen Nokka, jednak producent ciągle pracuje nad nowymi modelami. 

Produktów w sklepie: 1
Salveo

Salveo to firma farmaceutyczna, która oferuje produkty dostępne bez recepty. Posiadają 10-letnie doświadczenie w dystrybucji preparatów sprzedawanych bez recepty, dzięki czemu są renomowanym partnere, dla firm frmaceutycznych, rozwijających działalność na rynku. Ich produkty zdobyły uznanie na wszystkich rynkach,na których są obecni

Produktów w sklepie: 1
Scoot & Ride

Zespół Scoot & Ride, to prawdopodobnie najbardziej innowacyjna firma produkująca hulajnogi na świecie.
Ten zgrany team, od 2010 roku realizuje swoją pasję, jaką jest projektowanie produktów dla dzieci. Początkowo Christian, Wolfgang, Christoph, Stefan, Ive, Anna i Robert robili wszystko sami. Dzisiaj ich zespół powiększył się m.in. o przyjaciół, znajomych i ich dzieci, poszerzając tym samym dystrybucję, marketing i produkcję.

Produktów w sklepie: 1
Silver Cross

Silver Cross to brytyjska marka produkująca wózki dziecięce od 130 lat! Historia marki Silver Cross rozpoczęła się w 1877 roku, kiedy brytyjski inżynier i wynalazca William Wilson zbudował swój pierwszy model wózka. Model ten został uznany za prototyp nowoczesnych wózków. Nazwa firma wzięła się od nazwy ulicy Silver Cross w Yorkshire, gdzie Wilson miał swój zakładów. 

Na przełomie XIX i XX wieku Silver Cross został głównym producentem wózków dziecięcych dla brytyjskiej rodziny królewskiej. Najpierw z wózka Silver Cross korzystał król Jerzy VI, następnie Elżbieta II, książe Karol, ksiązę Wilhelm. Obecnie z wózków Silver Cross korzystają dzieci księcia Wilhelma i księżnej Kate: Jerzy i Karolina.

Silver Cross oprócz wózków oferuje także foteliki, meble oraz akcesoria. Strona producenta: https://silvercross.pl

Produktów w sklepie: 68
Skiddou
Brak opisu
Produktów w sklepie: 1
Stokke

Stokke® stawia dzieci na pierwszym miejscu. Wszystkie nasze produkty są pomyślane i zaprojektowane tak, aby promować dziecięcy rozwój i wzmacniać więź pomiędzy dzieckiem i rodzicami w tych jakże ważnych pierwszych tygodniach, miesiącach i latach jego życia. Wierzymy, że bliskość rodziców oraz bezpieczne i wygodne środowisko zapewniające wolność rozwoju i nauki są dla dzieci najważniejsze. Nasze produkty są innowacyjne, trwałe i skoncentrowane na potrzebach dzieci, zapewniając dzieciom i ich rodzicom przemyślane, mądre rozwiązania i łatwo dopasowujące się do Waszego stylu życia i domu. Produkty Stokke® zaprojektowane są tak aby rosnąć razem z dziećmi. Dzieci i rodzice powinni zbliżać się do siebie, a my wierzymy, że jesteśmy w stanie pomóc Wam w osiągnięciu tej bliskości na każdym etapie Waszego dnia - począwszy od snu i jedzenia, poprzez zabawę i naukę, aż po wspólne wycieczki - zawsze blisko, zawsze razem, zawsze Stokke®.

Produktów w sklepie: 68
Swandoo

Swandoo to producent wyjątkowych, funkcjonalnych i ergonomicznych fotelików samochodowych, które z miesiąca na miesiąc zyskują ogromną popularność w naszym kraju.

Produktów w sklepie: 3
TAKATA

TAKATA to uznawany na całym świecie producent systemów zabezpieczeń pasażerów pojazdów. Od ponad 40 lat firma zajmuje się produkcją fotelików dziecięcych w oparciu o innowacje i wieloletnie doświadczenie w dziedzinie najnowocześniejszego bezpieczeństwa pasażerów. Premiera pierwszego fotelika dziecięcego TAKATA odbyła się w 1977 roku. Produkty zaprojektowane i wyprodukowane przez markę TAKATA zdobywają konsekwentnie najlepsze wyniki w testach ADAC i w testach fundacji Stiftung Warentest. Marka TAKATA jest obecna na rynku producentów systemów zabezpieczeń pasażerów pojazdów już od 1933 roku.

Produktów w sklepie: 1
Tako

Tako to polski producent wózków i artykułów dziecięcych. Marka istnieje na rynku od 20 lat i stale rozwija się, co zostało docenione już w 25 krajach na całym świecie. Wszystkie produkty marki Tako są zgodne z normą EN 1888:2004, co oznacza, że są bezpieczne dla dzieci. Tkaniny używane przy produkcji wózków posiadają certyfikat Öko – Tex Standard 100.

Produktów w sklepie: 3
Thule

Thule to szwedzka firma, która zapoczątkowała swoją działalność w 1942 roku. Już od początku istnienia marki nastawiona ona była na produkcję przedmiotów ułatwiających rozwijanie swoich pasji na świeżym powietrzu. Firma specjalizuje się w wyrobach przedmiotów, które są w stanie przetrwać i spełniać swoje funkcje nawet w bardzo trudnych warunkach, dlatego wózki dziecięce produkowane przez firmę Thule charakteryzują się znakomitą wytrzymałością. W tej chwili firma Thule z siedzibą w Malmö zatrudnia ponad 2000 osób i liczy sobie ponad 50 zakładów produkcyjnych.

Produktów w sklepie: 19
Tutek

Firma Tutek powstała w 1973 roku i w tamtych latach funkcjonowała w Warszawie. Rosnący popyt na produkty marki Tutek zmusił firmę do przeniesienia się w większe miejsce, dlatego produkcja przeniosła się do Stromca blisko Radomia, gdzie produkcja trwa do dnia dzisiejszego. Marka Tutek przy produkcji swoich wózków zwraca na uwagę na najdrobniejsze detale, a wszystko po to, aby spełnić oczekiwania rodziców oraz zdrowy rozwój ich dzieci.

Produktów w sklepie: 1
Tutis

Tutis to litewska firma zajmująca się głównie produkcją wózków dziecięcych, jednak w ich ofercie znajdują się również foteliki samochodowe. Firma powstała w 1994 roku, a przez cały ten czas stale udoskonalała swoje produkty, odpowiedając na potrzeby rodziców i ich dzieci. 

Produktów w sklepie: 9
UPPAbaby

UPPAbaby to amerykańska firma, której misją jest tworzenie najlepiej zaprojektowanych wózków, fotelików samochodowych i akcesoriów dziecięcych dostępnych na rynku: intuicyjnych i stylowych, które wyposażone są nie tylko w funkcje dostosowane do potrzeb współczesnych rodziców, ale też w nowatorskie rozwiązania.

Produktów w sklepie: 40
Valco Baby
Valco Baby to australijska firma rodzinna mając blisko 50 lat doświadczenia w tworzeniu wózków dziecięcych. Produkty projektowane są w taki sposób, aby nie tylko tylko świetnie wyglądały, ale były przede wszystkim wyjątkowe i funkcjonalne - aby zaspokoić potrzeby rozwijającej się rodziny. Od czasu przybycia firmy do USA stała się ona znana z jakości i funkcjonalności pojedynczych, podwójnych, a nawet potrójnych wózków dziecięcych. 
Produktów w sklepie: 9
Venicci

Venicci to marka debiutująca na polskim rynku. Swoją działalność rozpoczęła w 2011 roku na rynku brytyjskim i od tego czasu sukcesywnie wzrasta. Obecnie posiada ponad 400 punktów sprzedaży w całej Europie i tysiące zadowolonych rodziców

Produktów w sklepie: 1
VITAMMY

VITAMMY to marka, która powstała z mysla o ludzaich, ich samopoczuciu, zdrowy stylu życia oraz dla tych, którzy niezależnie od wieku dbają o siebie i chcą się czuć dobrze. Vitammy podobnie jak dobrze zbilansowana dieta, pomaga w każdej sferze życia zachowywać równowagę. Urządzenia sprzedawane przez VITAMMY zapobiegają schorzeniom, monitorują oraz leczą a także pomagają utrzymać formę. 

Produktów w sklepie: 2
X-lander

Marka X-lander początki swojej drogi zawdzięcza potrzebom rodzin, które cenią czas spędzony wspólnie, blisko natury. Powstając w zmiennym klimacie, w miejscu otoczonym lasami i wzgórzami, X-lander spełniał zawsze oczekiwania wymagających aktywnych rodziców. Przykładem takiego modelu jest kultowy już wózek dla biegaczy X-Run. Wraz z rozwojem marka dopasowała swoją ofertę także do miejskiego stylu życia, dzięki czemu obecnie oferuje pełną linię 4 modeli na każdy teren. Korzystając z naszego doświadczenia i sprawdzonych metod jeszcze mocniej podkreśliliśmy niezmienne wartości X-landera:

Aktywność, Radość i Odpowiedzialność - te wartości stworzyły podstawę dla aktualnych projektów, kolorystyki oraz wielu nowych rozwiązań. Jako partner projektowy, dołączyliśmy do marki X-lander i wędrówki po kolejny cel czyli stworzenie kolekcji, która jeszcze lepiej dopasuje się do wymagań i potrzeb aktywnych rodziców. Razem wrócicliśmy do korzeni X-landera i stworzyliśmy harmonijną linię, która pozwoli na jeszcze więcej przygód i radości ze wspólnych momentów.

Produktów w sklepie: 49