0

Konkursy, promocje, rabaty - Boboland

Konkursy, promocje, rabaty - Boboland

     Opublikowano 18/05/2017
Konkursy, promocje i rabaty - Boboland
 
 
 

Konkurs, promocje, rabaty - Boboland

Maj to dla nas wyjątkowy miesiąc nie tylko ze względu na Dzień Mamy, który obchodzimy 26 maja, ale także ze względu na atrakcje, które dla Was przygotowaliśmy. Wprowadziliśmy Powitalny kod Rabatowy na pierwsze zakupy, zorganizowaliśmy konkurs, w którym można wygrać bon o wartości 250zł oraz wprowadziliśmy liczne promocje, zarówno w sklepie stacjonarnym jak i internetowym sklepie boboland24.pl

Konkurs Mama i Tata - Eksperci w wychowaniu dziecka

 

Konkurs “Mama i Tata - Eksperci w wychowaniu dziecka”

Każde dziecko jest inne, ma inne potrzeby, charakter, dlatego to właśnie jego rodzice - Mama i Tata są Ekspertami w jego wychowaniu. Ufamy naszym Ekspertom, dlatego poprosiliśmy Was o opinie na temat Waszych wózków. Najważniejsze, żeby opinie były szczere, tak aby pomogły przyszłym rodzicom w wyborze wózka dla ich pociechy. Na podstawie tych opinii stworzymy ranking wózków, który ukaże się na naszym blogu. Trzy najlepsze komentarze nagrodzimy kolejno bonami o wartości: 250zł, 150zł i 100zł do wydania w naszym sklepie internetowym boboland24.pl. Konkurs potrwa do 25 maja, a wyniki konkursu pojawią się dzień później. Aby wziąć udział w Konkursie “Mama i Tata - Eksperci w wychowaniu dziecka” należy napisać komentarz pod tym postem (link) na naszym Facebook’u. Wszystkie informacje na temat konkursu znajdują się tutaj - Regulamin Konkursu.

Rabat powitalny - Boboland24

 

Rabat Powitalny -30zł na pierwsze zakupy

W maju wprowadziliśmy specjalną ofertę dla wszystkich, którzy zapiszą się do naszego newslettera. W zamian za subskrypcję, każdy użytkownik otrzymuje Powitalny Kod Rabatowy -30zł na pierwsze zakupy o wartości powyżej 249zł. Boboland24.pl pamięta także o starszych użytkownikach, którzy wcześniej zapisali się do naszego newslettera, dlatego wysłaliśmy do nich specjalny e-mail z kodem Rabatowym. Dbamy o naszych użytkowników i nie chcemy, aby ktokolwiek poczuł się pominięty. Jeśli jeszcze nie macie swojego Powitalnego Kodu Rabatowego zachęcamy do zapisania się do newslettera. Pełny opis oferty znajduje się tutaj.

Weekend zniżek z Bobolandem i miesięcznikiem Dziecko

Weekend zniżek z miesięcznikiem Dziecko

Dla wszystkich, którzy przymierzają się do zakupu wózka X-lander, mamy wspaniałą wiadomość. Już w najbliższy weekend 19-21 maja odbędzie się Weekend zniżek z miesięcznikiem “Dziecko” w naszym sklepie stacjonarnym Hurtownia Boboland w Szczecinie. W najnowszym wydaniu czasopisma znajduje się specjalny kod rabatowy na wózki X-lander. Z kodem wózki X-lander 2w1 będą tańsze o 150zł a wózki spacerowe o 100zł. Wystarczy, że wytniecie kod z miesięcznika i przyniesienie go do nas w weekend. Wszystkie modele wózków X-lander: X-Cite, X-Move, X-Pulse oraz X-Run możecie zobaczyć tutaj.

Promocje

Dodatkowo w zakładce Promocje na naszej stronie www.boboland24.pl znajdują się inne promocje na wózki dziecięce i foteliki samochodowe. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą - Promocje Boboland.