Joie Multiply 6w1 - Krzesełko do karmienia dla dzieci i niemowląt - Boboland24.pl
0

Darmowa dostawa przy zakupach od 399 zł!

Krzesełka do karmienia

Joie Multiply 6w1


Joie Multiply 6w1
Producent: Joie
Rodzaj: Krzesełko do karmienia
Wysyłka: darmowa (przedpłata),
darmowa (pobranie)
Promocje
Ilość:
+ Ilość: -
689,00 PLN
689,00 PLN
Kolor Joie:

Opis produktu

Krzesełko do karmienia Joie Multiply 6w1

 

Joie Multiply 6w1 to wyjątkowo funkcjonalne krzesełko do karmienia dla dzieci, które można ustawić w aż sześciu trybach. Można powiedzieć, że krzesełko “rośnie i dojrzewa” razem z dzieckiem i jego potrzebami. Regulacja krzesełka pozwala je dostosować do dziecka i otoczenia. Krzesełko jest proste w obsłudze, łatwo się składa, zajmuje mało miejsca a po złożeniu może stać samodzielnie. Krzesełko Joie Multiply 6w1 przeznaczone jest dla dzieci od 6 do 72 miesiąca (max 27,3kg).

 

 
 

Krzesełko do karmienia Joie Multiply 6w1 - 6 funkcji

6 funkcji

 

Krzesełko Joie Multiply 6w1 można ustawić w 6 różnych kombinacjach, stąd jego nazwa. Pierwsze dwa tryby dotyczą ustawienia krzesełka w pozycji półleżącej i siedzącej. Trzeci i czwarty tryb to przekształcenie krzesełka w nakładkę na krzesło (booster) z lub bez przedniej tacki. Piąty tryb dla starszego dziecka to wysokie krzesełko. Szósty tryb to krzesełko i stolik osobno do zabaw dla dziecka. Aby zrozumieć te modyfikacje krzesełka do karmienia Joie Multiply 6w1, najlepiej obejrzeć film w zakładce Video.

 

 

 

Krzesełko do karmienia Joie Multiply 6w1 - regulacja

Regulacja

 

Krzesełko do karmienia Joie Multiply 6w1 wyposażone jest w pięciostopniową regulację wysokości, tak że można je dostosować do wzrostu rodzica, czy wysokości blatu lub stołu. Oparcie krzesełka posiada trzystopniową regulację, dzięki czemu można je ustawić w pozycji półleżącej lub wygodnej pozycji siedzącej i dopasować do wieku dziecka. W krzesełku można także regulować wysokość podnóżka (3 stopnie regulacji).

 

 

 

Krzesełko do karmienia Joie Multiply 6w1 - wygodne i bezpieczne

Wygodne i bezpieczne

 

Dzięki regulacji krzesełko do karmienia Joie Multiply 6w1 jest wyjątkowo wygodne. Wyjmowana, zmywalna wkładka dla niemowlaka, zapewni mu podwyższenie, komfort i bezpieczeństwo. Dla starszych dzieci krzesełko również wyposażone jest w wyjmowaną wkładkę na siedzisko. Miękkie, wyściełane 5-punktowe pasy zapewnią dziecku w krzesełku Joie Multiply 6w1 bezpieczeństwo.

 

 

 

Krzesełko do karmienia Joie Multiply 6w1 - proste w obsłudze

Proste w obsłudze

 

Krzesełko wyposażone jest w obszerną tackę z łatwym systemem wypięcia za pomocą jednej ręki, co ułatwia jej mycie i wyjmowanie dziecka. Tackę z uchwytem na kubek można ustawić w trzech pozycjach. Nakładkę ochronną na tackę można myć w zmywarce do naczyń. Tackę można złożyć i przechowywać na tylnych nogach. Krzesełko wyposażone jest w zintegrowane koła na przednich nogach, które łatwe przesuwanie Joie Multiply 6w1. Krzesełko łatwo się składa a po złożeniu zajmuje mało miejsca i może stać samodzielnie.

 

 

Krzesełko do karmienia Joie Multiply dostępne w kolorach:

 

 

Krzesełko do karmienia Joie Mimzy Snacker - kolor FernKrzesełko do karmienia Joie Mimzy Snacker - kolor Flowers ForeverKrzesełko do karmienia Joie Mimzy Snacker - kolor Petite City
 

 

Waga i wymiary:

 

 • Waga krzesełka: 12,2 kg

 • Wymiary rozłożonego krzesełka: 82,5cm x 64,8 x 107,3 cm

 • Wymiary złożonego krzesełka: 35,5 x 64,8 x 106,8 cm

 

Jakość i bezpieczeństwo:

 

 • Krzesełko jest zgodne z normą EN 14988:2012

 

Gwarancja:

 

 • 24 miesiące 

Szczegóły

 

Waga i wymiary:

 

 • Waga krzesełka: 12,2 kg

 • Wymiary rozłożonego krzesełka: 82,5cm x 64,8 x 107,3 cm

 • Wymiary złożonego krzesełka: 35,5 x 64,8 x 106,8 cm

 

Jakość i bezpieczeństwo:

 

 • Krzesełko jest zgodne z normą EN 14988:2012

 

Gwarancja:

 

 • 24 miesiące 

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy
Video
Prezentacja krzesełka do karmienia dla dzieci Joie Multiply 6w1.