Joie i-Gemm Signature - fotelik samochodowy 0-13kg i nosidełko - Boboland24.pl
0

Darmowa dostawa przy zakupach od 399 zł!

Montaż pasami

Joie i-Gemm Signature


Joie i-Gemm Signature
Producent: Joie
Rodzaj: Fotelik samochodowy 0-13kg
Wysyłka: darmowa (przedpłata),
darmowa (pobranie)
Promocje
Ilość:
+ Ilość: -
499,00 PLN
Opis produktu

Fotelik samochodowy Joie i-Gemm Signature

 

Joie i-Gemm Signature to znany już fotelik i-Gemm, jednak w zupełnie nowej odsłonie. Edycja Signature charakteryzuje się wyjątkowo elegancką, pikowaną tapicerką, która z pewnością przypadnie do gustu wymagającym rodzicom. i-Gemm Signature to wysokiej jakości fotelik samochodowy przeznaczony dla dzieci od 40 do 85 cm (poniżej 13 kg). Fotelik spełnia najnowszą normę bezpieczeństwa I-Size. Fotelik wyposażony jest w szereg nowoczesnych systemów zapewniających bezpieczeństwo dziecku w razie kolizji, co potwierdzają niezależne testy zderzeniowe ADAC oraz OAMTC. Fotelik montowany jest tyłem do kierunku jazdy za pomocą samochodowego pasa bezpieczeństwa lub na bazie (baza do kupienia oddzielnie).

 
 

Fotelik samochodowy i-Gemm Signature - bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

 

Fotelik samochodowy Joie i-Gemm Signature wykonany jest z wysokiej jakości eleganckich materiałów, które z całą pewnością przypadną do gustu wymagającym rodzicom. Przemyślana konstrukcja fotelika w połączeniu z odpowiednimi materiałami zapewnia doskonałą ochronę boczną. Dla najmłodszych użytkowników fotelika w zestawie znajduje się wkładka oraz dodatkowy zagłówek, które możesz całkowicie usunąć, gdy dziecko będzie nieco większe.

 

 

 

Fotelik samochodowy i-Gemm Signautre - regulowany zagłówek

Regulowany zagłówek

 

Fotelik samochodowy Joie i-Gemm Signature umożliwia regulację zagłówka, dzięki czemu z łatwością dostosujesz jego wysokość do swojego dziecka. Odpowiednio wyregulowany zagłówek wpływa nie tylko na komfort, ale i na poziom bezpieczeństwa dziecka w trakcie podróży.

 

 

 

Fotelik samochodowy i-Gemm - rozkładana budka

Rozkładana budka

 

Fotelik samochodowy Joie i-Gemm Signature pozwala na rozłożenie budki, a nawet całkowite jej zdjęcie. Budka fotelika wyposażona jest w panel wentylacyjny otwierany na zamek błyskawiczny, dzięki czemu w bardzo łatwy sposób możesz zapewnić dziecku prawidłową cyrkulację powietrza we wnętrzu fotelika.

 

 

 

Fotelik samochodowy i-Gemm Signature - 5-punktowe pasy bezpieczeństwa

5-punktowe pasy bezpieczeństwa

 

Fotelik samochodowy Joie i-Gemm Signature wyposażony jest w 5-punktowe pasy bezpieczeństwa, które utrzymują stabilną pozycję dziecka w foteliku, zapewniając mu w ten sposób najwyższy poziom bezpieczeństwa. Wysokość pasów regulowana jest jednocześnie z zagłówkiem, dzięki czemu ustawienie odpowiedniej pozycji dla dziecka jest bardzo proste.

 

 

 

Fotelik samochodowy i-Gemm Signature - okrągła podstawa

Okrągła podstawa

 

Fotelik samochodowy Joie i-Gemm Signature ma okrągłą podstawę, co umożliwia wykorzystanie fotelika do bujania dziecka. Wygodna rączka do przenoszenia fotelika pozwala na bardzo łatwe, a przede wszystkim wygodne przenoszenie fotelika.

 

 

 

Fotelik samochodowy i-Gemm Signature - kompatybilny z wózkami

Kompatybilny z wózkami

 

Fotelik samochodowy Joie i-Gemm Signature może być używany jako system podróżny z większością wózków marki Joie, a także innych producentów (przy pomocy adapterów Maxi-Cosi).

 

Dane techniczne:

 

Waga i wymiary fotelika:

 

  • Waga fotelika: 4,85 kg

  • Wymiary fotelika: 66x43,5x58,5 cm

 

Jakość i bezpieczeństwo:

 

  • Fotelik posiada certyfikat ECE R44/04 oraz spełnia normę i-Size (wyłącznie z bazą)

 

Gwarancja:

 

  • 24 miesiące 

Szczegóły

 

Waga i wymiary fotelika:

 

  • Waga fotelika: 4,85 kg

  • Wymiary fotelika: 66x43,5x58,5 cm

 

Jakość i bezpieczeństwo:

 

  • Fotelik posiada certyfikat ECE R44/04 oraz spełnia normę i-Size (wyłącznie z bazą)

 

Gwarancja:

 

  • 24 miesiące 

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy
Video
Prezentacja fotelika samochodowego Joie i-Gemm Signature.