Joie Every Stage FX - fotelik samochodowy 0-36kg - Boboland24.pl
0

Darmowa dostawa przy zakupach od 399 zł!

Montaż pasami

Joie Every Stage FX


Joie Every Stage FX
Producent: Joie
Rodzaj: Fotelik samochodowy 0-36kg
Wysyłka: darmowa (przedpłata),
darmowa (pobranie)
Promocje
Ilość:
+ Ilość: -
1 099,00 PLN
1 099,00 PLN
Kolor Joie:

Opis produktu

Fotelik samochodowy Joie Every Stage FX

 

Joie Every Stage FX to wyjątkowo wygodny, bezpieczny, a jednocześnie praktyczny fotelik samochodowy, który jest odpowiedni dla dzieci od urodzenia aż do 12 roku życia. Fotelik może być zamontowany zarówno tyłem, jak i przodem do kierunku jazdy, dzięki czemu jest on bezpieczny dla czterech grup wagowych: grupa 0+/1 - czyli od urodzenia do ok 4 lat (do 18 kg) - fotelik tyłem do kierunku jazdy, grupa 1 - czyli od około roku do 4 lat (9-18 kg) - fotelik przodem bądź tyłem do kierunku jazdy, grupa 2/3 - czyli od około 3 do około 12 lat (15-36 kg) - fotelik przodem do kierunku jazdy.

 

 

Fotelik samochodowy Joie Every Stage FX - przodem lub tyłem do kierunku jazdy

Przodem lub tyłem do kierunku jazdy

 

Fotelik samochodowy Joie Every Stage FX powinien być montowany tyłem do kierunku jazdy do 4 roku życia dziecka. Gdy dziecko będzie starsze fotelik może być zamontowany przodem do kierunku jazdy za pomocą systemu isofix oraz pasa kotwiczącego Top-Tether.

 

 

 

Fotelik samochodowy Joie Every Stage FX - 6 pozycji ustawienia fotelika

6 pozycji ustawienia fotelika

 

Fotelik samochodowy Joie Every Stage FX posiada możliwość ustawienia go w 6 różnych pozycjach (2 pozycje tyłem do kierunku jazdy oraz 4 pozycje przodem do kierunku jazdy).

 

 

 

Fotelik samochodowy Joie Every Stage FX - zaawansowane systemy bezpieczeństwa

Zaawansowane systemy bezpieczeństwa

 

Fotelik samochodowy Joie Every Stage FX wyposażony jest w boczne wzmocnienia (Side Impact Security) oraz dodatkową ochronę boczną (System Guard Surround Safety). Ponadto wewnętrzna konstrukcja fotelika jest wzmocniona, aby przetrwać jak największe przeciążenia. Wszystkie te systemy zapewniają dodatkową ochronę głowy, ciała oraz bioder dziecka, co znacznie zwiększa poziom jego bezpieczeństwa w trakcie podróży.

 

 

 

Fotelik samochodowy Joie Every Stage FX - funkcja autoadjust

Funkcja Autoadjust

 

Fotelik samochodowy Joie Every Stage FX wyposażony jest w funkcję Autoadjust, która polega na automatycznym dostosowywaniu przestrzeni siedziska do wymiarów dziecka, które w nim siedzi. Dzięki tej funkcji nie musisz martwić się o idealne ustawienie fotelika - Joie Every Stage FX zrobi to za Ciebie.

 

 

 

Fotelik samochodowy Joie Every Stage FX - regulowany zagłówek

Regulowany zagłówek

 

Fotelik samochodowy Joie Every Stage FX umożliwia regulację zagłówka za pomocą jednej ręki. Zagłówek fotelika może być ustawiony w 10 różnych pozycjach, co pozwala na idealne dopasowanie go do wzrostu każdego dziecka.

 

 

 

Fotelik samochodowy Joie Every Stage FX - system grow together

System Grow Together

 

Fotelik samochodowy Joie Every Stage FX umożliwia jednoczesną regulację wysokości zagłówka oraz pasów bezpieczeństwa, dzięki czemu fotelik rośnie wraz z dzieckiem i możesz mieć pewność, że Twoja pociecha ma zapewniony maksymalny poziom bezpieczeństwa.

 

 

 

Fotelik samochodowy Joie Every Stage FX - 5-punktowe pasy bezpieczeństwa

5-punktowe pasy bezpieczeństwa

 

Fotelik samochodowy Joie Every Stage FX wyposażony jest w 5-punktowe pasy bezpieczeństwa, które zapewniają dziecku stabilną i bezpieczną pozycję w foteliku, a przede wszystkim chronią je przed skutkami uderzenia czołowego. Pasy posiadają miękkie i komfortowe nakładki, które chronią delikatne ramiona dziecka.

 

 

 

Fotelik samochodowy Joie Every Stage FX - ko mfort i wygoda

Komfort i wygoda

 

Fotelik samochodowy Joie Every Stage FX wyposażony jest w boczną wentylację skorupy fotelika, dzięki czemu nie nagrzewa się on jak inne foteliki. Wysokiej jakości tkaniny użyte do jego produkcji zapewniają mu wytrzymałość, a dziecku komfort i wygodę w czasie podróżowania.
 

 

 

Fotelik samochodowy Joie Every Stage FX dostępny w kolorach:

 

 

Fotelik samochodowy Joie Every Stage FX - kolor Coal Fotelik samochodowy Joie Every Stage FX - kolor Deep SeaFotelik samochodowy Joie Every Stage FX - kolor Grey Flannel
 
 
 
 

Waga i wymiary fotelika:

 

  • Waga fotelika: 13,92 kg

  • Wymiary fotelika: 55x48-52,6x66-85,5 cm (dłxszerxwys)

 

Jakość i bezpieczeństwo:

 

  • Fotelik samochodowy Joie Every Stage FX posiada certyfikat ECE. R44/04 i w związku z tym spełnia europejski standard bezpieczeństwa.

 

Gwarancja:

 

  • 24 miesiące 

Szczegóły

 

Waga i wymiary fotelika:

 

  • Waga fotelika: 13,92 kg

  • Wymiary fotelika: 55x48-52,6x66-85,5 cm (dłxszerxwys)

 

Jakość i bezpieczeństwo:

 

  • Fotelik samochodowy Joie Every Stage FX posiada certyfikat ECE. R44/04 i w związku z tym spełnia europejski standard bezpieczeństwa.

 

Gwarancja:

 

  • 24 miesiące 

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy
Video
Prezentacja fotelika samochodowego Joie Every Stage FX.