Joie Every Stage - fotelik samochodowy 9-36kg - Boboland24.pl

WEEKEND PROMOCJI!
03.04 - 05.04

0

Montaż pasami

WEEKEND PROMOCJI!
03.04 - 05.04

Joie Every Stage


Joie Every Stage
Producent: Joie
Rodzaj: Fotelik samochodowy 0-36kg
Wysyłka: darmowa (przedpłata),
darmowa (pobranie)
Promocje
Ilość:
+ Ilość: -
799,00 PLN
719,00 PLN
Kolor Joie:

Opis produktu

Fotelik samochodowy Joie Every Stage

 

Fotelik samochodowy Every Stage firmy Joie będzie wiernym towarzyszem twojego dziecka podczas pierwszych lat życia. Fotelik „rośnie” wraz z dzieckiem – dlatego nadaje się dla dzieci od urodzenia do ok. dwunastego roku życia. W zależności od grupy wiekowej, do której należy mały pasażer, zmieniają się również możliwości ustawienia fotelika. Niezwykła różnorodność fotelika samochodowego Joie Every Stage sprawia, że niejedna przygoda będzie ciekawa, przyjemna i przede wszystkim bezpieczna. Joie Every Stage to właściwie cztery foteliki w jednym – dzięki swojej wyjątkowej budowie przeznaczony jest dla dzieci z aż czterech grup wagowych:

 

Grupa 0+/1 – czyli od urodzenia do ok 4 lat (do 18 kg) – fotelik tyłem do kierunku jazdy

Grupa 1 – czyli od około 1 do 4 lat (9-18 kg); - fotelik przodem bądź tyłem do kierunku jazdy

Grupa 2/3 – czyli od około 3 do około 12 lat (15-36 kg); - fotelik przodem do kierunku jazdy

 

Fotelik samochodowy Joie Every Stage - wzmocniona konstrukcja

Wzmocniona konstrukcja

 

Fotelik samochodowy Joie Every Stage posiada wzmocnioną konstrukcję Baby Armor. Ulepszona w ten sposób konstrukcja nie tylko przedłuża trwałość fotelika, lecz ma także ogromne znaczenie w momencie zderzenia. Dzięki temu fotelik nawet w momencie uderzenia zachowa stabilną pozycję. Dzięki mocnej konstrukcji fotelik łatwiej się montuje, zaś po zamontowaniu fotelik pewnie stoi na siedzeniu samochodu.

 

 

 

Fotelik samochodowy Joie Every Stage - system ochrony bocznej

System ochrony bocznej

 

Dodatkowym atutem fotelika Joie Every Stage jest ochrona najbardziej wrażliwych partii ciała dziecka: głowy, szyi, kręgosłupa oraz bioder. Jest to możliwe dzięki systemowi ochrony bocznej Side Impact Security.

 

 

 

Fotelik samochodowy Joie Every Stage - osłony zewnętrzne

Osłony zewnętrzne

 

Ochrona na wypadek zderzenia bocznego została w foteliku Joie Every Stage uzupełniona o osłony zewnętrzne Guard Surround Safety.

 

 

 

Fotelik samochodowy Joie Every Stage - odpowiedni dla najmniejszych

Odpowiedni dla najmniejszych

 

Joie Every Stage dba o komfort już od pierwszych dni życia – zawiera wkładkę redukcyjną dla niemowląt która zapewnia wyjątkowy komfort i szczególną ochronę najmniejszym i najdelikatniejszym dzieciom. Gdy mały pasażer podrośnie wkładkę można bardzo prosto usunąć.

 

 

 

Fotelik samochodowy Joie Every Stage - wyjątkowa regulacja

Wyjątkowa regulacja

 

Fotelik samochodowy Joie Every Stage posiada unikatowy system regulacji zapewniający dziecku maksymalny komfort i bezpieczeństwo. System ten jest jednocześnie bardzo prosty w obsłudze, dzięki temu możesz prosto wykorzystać pełnię możliwości fotelika.

 

 

 

Fotelik samochodowy Joie Every Stage - wiele możliwości

 

 

Wiele możliwości

 

Fotelik Joie Every Stage daje wiele możliwości pozycji, w jakiej dziecko może być przewożone. Są one dostosowane do poszczególnych grup dzieci:

 

- Grupa 0+/1 – możliwość ułożenia fotelika tak, by mały pasażer znajdował się w pozycji półleżącej – najzdrowszej dla małych dzieci. Tego rodzaju pozycja zapewnia odpowiednie podparcie dla delikatnego kręgosłupa dziecka i zabezpiecza główkę. Dziecko jedzie tyłem do kierunku jazdy.

- Grupa 1 – 4 wygodne pozycje ułożenia fotelika. Możliwość zamontowania fotelika tyłem lub przodem do kierunku jazdy.

- Grupa 2/3 – 4 wygodne pozycje ułożenia fotelika. Dziecko siedzi przodem do kierunku jazdy.

 

 

 

Fotelik samochodowy Joie Every Stage - tapicerka wysokiej jakości

Tapicerka wysokiej jakości

 

Obicie fotelika samochodowego Joie Every Stage jest miękkie i przyjemne w dotyku. Wykonane jest z oddychających materiałów. Dzięki temu fotelik zapewnia prawidłową cyrkulację powietrza a skóra dziecka nie klei się do fotelika nawet podczas ciepłych dni. Wygodne siedzisko w miękkim, przyjemnym obiciu w połączeniu z odpowiednim ustawienie fotelika samochodowego to idealne połączenie w dążeniu do wygody dziecka.

 

 

 

Fotelik samochodowy Joie Every Stage - łatwy montaż

Łatwy montaż

 

Wygodny jest również montaż fotelika Joie Every Stage w samochodzie – przypina się go do siedzenia za pomocą pasów bezpieczeństwa. Dzięki temu instalacja fotelika jest szybka i prosta. Jest to także najbardziej uniwersalna metoda montażu fotelika – dodatkowa baza nie jest Ci w tym przypadku potrzebna.
 

 

Fotelik samochodowy Joie Every Stage dostępny w kolorach:

 

 

Fotelik samochodowy Joie Every Stage - kolor Dark Pewter Fotelik samochodowy Joie Every Stage - kolor Salsa Fotelik samochodowy Joie Every Stage - kolor Two Tone BlackFotelik samochodowy Joie Every Stage - kolor Ember
 
 
 

Dane techniczne:

 

Waga i wymiary fotelika:

 

 • Waga: 8,42 kg

 • Długość: 54cm

 • Szerokość: 48-52,6cm

 • Wysokość: 65,5-85,5cm

 

Jakość i bezpieczeństwo:

 

 • Fotelik samochodowy Joie Every Stages posiada certyfikat ECE. R44/04 i w związku z tym spełnia europejski standard bezpieczeństwa.

 

Gwarancja:

 

 • 24 miesiące 

Szczegóły

 

Waga i wymiary fotelika:

 

 • Waga: 8,42 kg

 • Długość: 54cm

 • Szerokość: 48-52,6cm

 • Wysokość: 65,5-85,5cm

 

Jakość i bezpieczeństwo:

 

 • Fotelik samochodowy Joie Every Stages posiada certyfikat ECE. R44/04 i w związku z tym spełnia europejski standard bezpieczeństwa.

 

Gwarancja:

 

 • 24 miesiące 

 
Komentarze
Marek napisał:
Ocena: 10/10 ocenaocenaocenaocenaocena
Bardzo fajny fotelik. Wybieralismy pomiędzy nim Romerem a Besafe. Wybór padł na ten model. Jest komfortowy dla dziecka i co najważniejsze można później przewozić dziecko przodem do jazdy
Video
Prezentacja fotelika samochodowego Joie Every Stage.

Klienci którzy kupili ten produkt, kupili również