Produkt został zapamiętany

Inne

JetKids™ by Stokke® BedBox™

Promocja
JetKids™ by Stokke® BedBox™
749,00 PLN
Cena: 699,00 PLN
Oblicz ratę

Raty od: 263.40 zł/msc

Kolor:

Kolor:
Koszty wysyłki
Zamknij

Darmowa wysyłka od 399 zł.

Koszt przesyłki przy przedpłacie: 15 zł

Koszt przesyłki płatnej przy odbiorze: 20 zł

Koszt przesyłki zagranicznej: ustalany indywidualnie w zależności od gabarytów paczki i kraju doręczenia - zachęcamy do kontaktu.

Dostępne formy płatności
Zamknij

 PayU

Po złożeniu zamówienia nastąpi przekierowanie do systemu szybkich płatności PayU.

 Przy odbiorze

Zapłać kurierowi przy odbiorze przesyłki lub w jednym z naszych sklepów.

Zapytaj o ten produkt Poleć znajomemu

Opis

JetKids™ od Stokke® BedBox™ walizka na kółkach dla dzieci

JetKids™ od Stokke® BedBox™ to nowość Stokke, walizka na kółkach dla dzieci, którą w pięciu prostych krokach można zmienić w łóżko podróżne lub podnóżek podróżny do samolotu. To niezbędne akcesorium dla małego podróżnika łączy w sobie skandynawskie wzornictwo, lotniczą stylistykę i praktyczne funkcje, pozwalając dzieciom na wygodny odpoczynek podczas lotu. Funkcjonalna walizka  JetKids™ od Stokke® BedBox™ pomieści najpotrzebniejsze rzeczy dla Twojego malucha, zapewniając równocześnie wesołą zabawę. Po spakowaniu walizki dziecko może na niej jechać lub ciągnąć ją za sobą, przemierzając lotnisko w bezstresowy sposób. Zaraz po starcie walizka BedBox™ może zamienić się w łóżeczko – wystarczy 5 prostych czynności. Jeżdżąca walizka przeznaczona jest dla dzieci w wieku 3–7 lat, a funkcja łóżeczka – dla dzieci w wieku powyżej 2 lat. Produkt oficjalnie zatwierdzony przez wiele linii lotniczych.

JetKids™ od Stokke® BedBox™ walizka na kółkach dla dzieci

Zmiana w łóżko podróżne

JetKids™ od Stokke® BedBox™ w pięciu ruchach zmienia się z walizki w łóżko podróże lub podnóżek dla starszych dzieci. Nadaje się do podróży samolotem, pociągiem lub promem, wszędzie tam, gdzie przyda się przedłużenie fotela. Ma uniwersalny rozmiar, który pasuje do większości foteli w klasie ekonomicznej. Pokrywa i przedłużka powiększają powierzchnię przeznaczoną do siedzenia w samolocie. Za pomocą materaca i miękkich poduszek bocznych stworzysz wygodny kącik w obrębie siedzenia. Pas bezpieczeństwa można wykorzystać zarówno gdy dziecko leży, jak i siedzi.

JetKids™ od Stokke® BedBox™ walizka na rzeczy dziecka

Walizka na rzeczy dziecka

JetKids™ by Stokke® BedBox™  to przede wszystkim walizka, dlatego w jej wnętrzu znajduje się miejsce na przechowywanie rzeczy. Praktyczne otwieranie od góry ułatwia dostęp do zawartości i zapobiega wypadaniu przedmiotów z walizki. JetKids™ by Stokke® BedBox™  wyposażona jest dodatkowo w funkcjonalną zamkniętą przestrzeń do przechowywania wewnątrz pokrywy.

JetKids™ od Stokke® BedBox™ walizka na kółkach dla dzieci - jeżdżąca walizka na kółkach

Jeżdząca walizka na kółkach

JetKids™ by Stokke® BedBox™ wyposażona jest w cztery kółka. Dwa przednie są skrętne i amortyzowane, co ułatwia manewrowanie walizką, tak że dziecko poprowadzi je bez problemu.

JetKids™ od Stokke® BedBox™ walizka na kółkach dla dzieci - dla dziecka i dla rodzica

Dla dziecka i dla rodzica

Jeżdząca walizka to doskonała zabawka dla dziecka. Oczekiwanie na samolot upłynie dziecku szybciej i bez stresu. Dziecko może siedzieć lub jechać na swojej JetKids™ by Stokke® BedBox™ , dzięki górnemu uchwytowi maluszek nie zsunie się podczas samodzielnej jazdy. Zmęczone nóżki dziecko może oprzeć na specjalnej półeczce. Za pomocą wielofunkcyjnego regulowanego paska dziecko lub rodzic może ciągnąć walizkę BedBox™ za sobą. Pasek posłuży też Wam (opiekunom) do noszenia jej na ramieniu. Jeżdżąca walizka przeznaczona jest dla dzieci w wieku 3-7 lat.

JetKids™ od Stokke® BedBox™ walizka na kółkach dla dzieci - indywidualny wygląd walizki

Indywidualny wygląd walizki

 

Oprócz wyboru koloru jeżdżącej walizki, możecie także zdecydować o indywidualnym wyglądzie JetKids™ by Stokke® BedBox™. Do zestawu dołączone są dwa arkusze naklejek, które możecie nakleić na swoją walizkę. To Wy z dzieckiem zdecydujecie, gdzie i ile naklejek przykleicie.

JetKids™ od Stokke® BedBox™ walizka na kółkach dla dzieci - w zestawie

W zestawie

 

W zestawie z JetKids™ by Stokke® BedBox™, oprócz naklejek i regulowanego paska, znajduja się również materac oraz panele boczne, zabezpieczające dziecko przed wysunięciem się poza obszar rozłożonej walizki.

JetKids™ by Stokke® RideBox™ walizka na kółkach dla dzieci

Gwarancja:

  • 2 lata

Opinie o produkcie

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy