Produkt został zapamiętany

ISOFIX

Graco Slimfit LX

New
Graco Slimfit LX
Cena: 949,00 PLN
Oblicz ratę

Raty od: 263.40 zł/msc

Graco:

Graco:
Koszty wysyłki
Zamknij

Darmowa wysyłka od 399 zł.

Koszt przesyłki przy przedpłacie: 15 zł

Koszt przesyłki płatnej przy odbiorze: 20 zł

Koszt przesyłki zagranicznej: ustalany indywidualnie w zależności od gabarytów paczki i kraju doręczenia - zachęcamy do kontaktu.

Dostępne formy płatności
Zamknij

 PayU

Po złożeniu zamówienia nastąpi przekierowanie do systemu szybkich płatności PayU.

 Przy odbiorze

Zapłać kurierowi przy odbiorze przesyłki lub w jednym z naszych sklepów.

Zapytaj o ten produkt Poleć znajomemu

Opis

Fotelik samochodowy Graco Slimfit LX

Fotelik samochodowy Graco Slimfit LX to świetna propozycja dla rodziców szukających praktycznych rozwiązań. Graco Slimfit LX jest odpowiedni dla dzieci od pierwszych dni narodzin aż do osiągnięcia przez nie wieku 12 lat. Graco Slimfit LX został wykonany z trwałych materiałów - będzie to jedyny fotelik, jakiego będzie potrzebowało Twoje dziecko. Jako fotelik z grupy 0+ posiada możliwość jazdy tyłem do kierunku jazdy aż do 18 kg, czyli ok. 4 roku życia. Graco Slimfit LX to fotelik 3w1 przeznaczony dla dzieci o wadze od 0 do 36 kg. Posiada dwie opcje podróży: przodem i tyłem do kierunku jazdy. Fotelik jest mocowany za pomocą systemu IsoCatch.
 

Grupa 0+/1 – czyli od urodzenia do ok 4 lat (do 18 kg) – fotelik tyłem do kierunku jazdy

Grupa 1 – czyli od około 1 do 4 lat (9-18 kg); - fotelik przodem bądź tyłem do kierunku jazdy

Grupa 2/3 – czyli od około 3 do około 12 lat (15-36 kg); - fotelik przodem do kierunku jazdy

Fotelik samochodowy Graco Slimfit LX wzmocniona konstrukcja

Mocowanie IsoCatch

Fotelik Graco Slimfit LX jest mocowany za pomocą systemu IsoCatch, który wykorzystuje zaczepy mocowania ISOFIX zapewniając stabilność i bezpieczeństwo. Podstawowym sposobem zabezpieczenia jest jednoczesne użycie 3-punktowego pasa bezpieczeństwa pojazdu. Dlatego użycie IsoCatch jest opcjonalne, jeśli pojazd nie ma zaczepów mocowania ISOFIX, siedzisko może być używane tylko z pasem.

Fotelik samochodowy Graco Slimfit LX - system ochrony bocznej

Jeden fotelik na 12 lat

Graco Slimfit LX to wilofunkcyjny fotelik odpowiedni od urodzenia do osiągnięcia wagi 36 kg lub do 12 roku życia. Graco Slimfit LX jest regulowany, można go dopasować odpowiednio do wzrostu i wagi dziecka. Umożliwia przejazd przodem i tyłem do kierunku jazdy. Mocną konstrukcję zapewniają trwałe materiały oraz wzmocniona stalowa rama. 10 pozycji regulacji wysokości zagłówka umożliwia wybór najodpowiedniejszego ustawienia.

Fotelik samochodowy Graco Slimfit LX - odpowiedni dla najmniejszych

Fotelik tyłem do kierunku jazdy

Fotelik Graco Slimfit LX posiada dwie opcje podróży: przodem lub tyłem do kierunku jazdy. Przewożenie dzieci tyłem do kierunku jazdy, często jest polecane w pierwszych miesiącach życia dziecka. Część ekspertów rekomenduje, żeby dzieci jak najdłużej podróżowały w ten sposób. Fotelik Graco Slimfit LX umożliwia przewożenie dziecka tyłem do kierunku jazdy od urodzenia aż do 18 kg, czyli do ok. 4 roku życia dziecka. 

Fotelik samochodowy Graco Slimfit LX - osłony zewnętrzne

Fotelik dla dzieci 0-36 kg

Fotelik Graco Slimfit LX w opcji przeznaczonej dla dzieci z grupy 1 oraz 2/3 umożliwia przewożenie dziecka przodem do kierunku jazdy. Możliwość regulacji fotelika pozwala na dopasowanie go do wzrostu i wymiarów dziecka tak, żeby mogło jeździć równie komfortowo w pierwszych latach życia, jak i później. Graco Slimfit LX jest odpowiedni dla dzieci do 36 kg.

Fotelik samochodowy Graco Slimfit LX - wyjątkowa regulacja

Wkładka dla noworodka

Fotelik Graco Slimfit LX posiada w zestawie wkładkę dla noworodka, która gwarantuje właściwe ułożenie dziecka podczas jazdy w pierwszych miesiącach oraz zapewnia ochronę główki. Wkładka jest miękka, wykonana z przewiewnych, oddychających materiałów, bezpiecznych dla malucha.

Fotelik samochodowy Graco Slimfit LX wzmocniona konstrukcja

Ochrona boczna

Fotelik samochodowy Graco Slimfit LX został tak zaprojektowany, żeby zapewnić jak najwyższy poziom bezpieczeństwa dzieciom. Graco Slimfit posiada ochronę boczną opartą na technologii True Shield. Energię uderzenia bocznego absorbuje dodatkowa pianka EPS.

Fotelik samochodowy Graco Slimfit LX - system ochrony bocznej

Pasy bezpieczeństwa

Graco Slimfit LX został wyposażony w 5-punktowe pasy bezpieczeństwa z regulacją wysokości za pomocą jednej ręki, bez konieczności przepinania pasów. Zintegrowana blokada pasa ułatwia montaż pasów bezpieczeństwa.

Fotelik samochodowy Graco Slimfit - tapicerka wysokiej jakości

Uchwyt na kubek

Fotelik Graco Slimfit LX posiada dodatkowe udogodnienie - zintegrowany uchwyt na kubek pozwala mieć zawsze pod ręką ulubiony napój dziecka. Uchwyt chroni przed rozlaniem napoju podczas podróży.

Fotelik samochodowy Graco Slimfit - łatwy montaż

SZCZEGÓŁY

Podstawowe
Wymiary fotelika:DŁX SZERX WYS.: 51 x 45 x 75 cm
Waga fotelika:8,6 kg
Kierunek jazdy:Przodem
Przodem i tyłem do kierunku jazdy
Tyłem
Kolor:Czarny
Szary
Regulacja zagłówka:Tak
Sposób montażu:Pasami lub złącza Isofix

Opinie o produkcie

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy