Inne

Fridababy NoseFrida – aspirator do nosa

Fridababy NoseFrida – aspirator do nosa
Cena: 26,00 PLN
Raty od: 263.40 zł/msc

Koszty wysyłki
Zamknij

Darmowa wysyłka od 399 zł.

Koszt przesyłki przy przedpłacie: 15 zł

Koszt przesyłki płatnej przy odbiorze: 20 zł

Koszt przesyłki zagranicznej: ustalany indywidualnie w zależności od gabarytów paczki i kraju doręczenia - zachęcamy do kontaktu.

Dostępne formy płatności
Zamknij

 PayU

Po złożeniu zamówienia nastąpi przekierowanie do systemu szybkich płatności PayU.

 Przy odbiorze

Zapłać kurierowi przy odbiorze przesyłki lub w jednym z naszych sklepów.

Zapytaj o ten produkt Poleć znajomemu

Opis

Fridababy NoseFrida – aspirator do nosa

 Fridababy NoseFrida to aspirator do nosa dla dzieci, który został zaprojektowany przez laryngologów i pediatrów. Stworzony dla dzieci od pierwszego roku życia. Jest prosty i bezpieczny w użyciu - testowany klinicznie.   

 

Głęboko oczyszcza nos

NoseFrida to idealny przyrząd, który pozwoli zarówno Tobie, jak i twojemu dziecku zapomnieć o katarze. Aspirator jest wielokrotnego użytku, możemy korzystać z niego zawsze wtedy, gdy dziecku będzie trzeba opróżnić nos z wydzieliny. NoseFrida jest małym urządzeniem, dzięki czemu możemy mieć je zawsze przy sobie, zwłaszcza podczas wyjazdów z dzieckiem.

Działanie NoseFrida

Fridababy NoseFrida pozwala na dokładne i głębokie oczyszczenie przegrody nosowej dziecka, czego nie potrafią zwykłe tradycyjne “gruszki”. Przyrząd jest bezpieczny w użyciu, nie stwarza zagrożenia dla malucha. Testy kliniczne potwierdzają, że NoseFrida została stworzona tak, że nie ma obawy przeniesienia infekcji z dziecka na rodzica. 

Sposób użycia oraz czyszczenie aspiratora

W skład zestawu wchodzi tuba, oraz wężyk z zatyczką. Przed użyciem warto umyć obie części. W następnym kroku włóż jednorazowy filtr w otworze zatyczki, a zatyczkę załóż na tubę, lekko dociskając. Przyłóż końcówkę aspiratora do nozdrza dziecka, a następnie użyj ustnika, aby odessać śluz. NoseFrida należy myć za pomocą ciepłej wody oraz mydła. Filtr powinien być zmieniany po każdym użyciu, aby utrzymać skuteczność odsysania i zapobiec gromadzeniu się wilgoci. 

Bezpieczeństwo

Aspirator Fridababy NoseFrida należy używać wyłącznie do czyszczenia nosa. Rurki nie należy wciskać do wnętrza nosa, aby dziecko się nie zraniło, w przypadku gdy się poruszy. Nie wolno dmuchać w ustnik, gdy tuba znajduje się blisko otworu nosowego dziecka. Aspiratora nie wolno podłączać do żadnych urządzeń elektrycznych oraz powinno trzymać się go poza zasięgiem dzieci. 

Opinie o produkcie

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Klienci którzy kupili ten produkt, kupili również