0

Zabawki i maskotki

Fisher Price - Mikrofon malucha - Śpiewaj i nagrywaj!

Fisher Price - Mikrofon malucha - Śpiewaj i nagrywaj!
Producent: Fisher Price
Rodzaj: Zabawka
Wysyłka: 15,00 PLN (przedpłata),
20,00 PLN (pobranie)
Ilość:
+ Ilość: -
61,70 PLN
Opis produktu

Fisher-Price Mikrofon Malucha - Śpiewaj i nagrywaj!

 

Twój maluch z radością stanie na scenie, aby wraz ze Szczeniaczkiem śpiewać i nagrywać własny głos!

Spełnij marzenie swojego dziecka i daj mu zasmakować sławy dzięki Mikrofonowi malucha – Śpiewaj i nagrywaj z serii „Ucz się i śmiej” od Fisher-Price®! Z tym mikrofonem maluch bez wątpienia poczuje się jak prawdziwa gwiazda: nagrywając własny głos lub śpiewając razem ze Szczeniaczkiem radosne edukacyjne piosenki. To szalone karaoke połączone z radosną nauką! Gdy dziecko wspólnie ze Szczeniaczkiem zajmuje się muzyczną zabawą, jednocześnie uczy się alfabetu, liczenia od 1 do 20, a także kolorów i przeciwieństw! „Jeden, dwa, trzy i cztery! Tak, wspaniale, tańczmy dalej!” Dzięki „tańczącym”, kolorowym światełkom zabawa jest jeszcze bardziej wciągająca. A jeśli młoda gwiazda estrady zechce nagrać swój występ, wystarczy, że naciśnie przycisk ze Szczeniaczkiem i zacznie śpiewać! Do wokalu można dodać wesołe efekty dźwiękowe i rytmiczne podkłady perkusyjne! Nie zapomnij też o tańcu! Przygotuj kubełek popcornu, bo już za chwilę rozpocznie się występ naszej małej gwiazdy.

Zabawa, która przeradza się we wczesną naukę. Liczenie i kolory: Maluch może śpiewać i liczyć do 20 razem ze Szczeniaczkiem! Dzieci poznają też bardziej zaawansowane kolory, słuchając wesołych piosenek, bo mikrofon podświetla się w kolorze, o którym opowiada dany utwór! Alfabet i przeciwieństwa: Maluchy będą z radością wyśpiewywać alfabet razem ze Szczeniaczkiem. Ponadto znana melodia prowadzi dzieci przez piosenkę, która uczy je o przeciwieństwach!

 

  • 2 sposoby zabawy! Nagrywaj: Nagrywaj swój głos i odtwarzaj nagranie przy akompaniamencie radosnej muzyki i fantastycznych efektów. Wspólne śpiewanie: Radosne piosenki uczą malucha liczenia, kolorów, alfabetu, przeciwieństw i nazw części ciała. Pośpiewajcie razem!

  • Jasne kolorowe światełka „tańczą” do słodkiego rytmu

  • Uczy dziecko trudniejszych kolorów, alfabetu, liczenia od 1 do 20, przeciwieństw i nazw części ciała

  • Zawiera 2 baterie typu AAA

 

Szczegóły
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy