Produkt został zapamiętany

Montaż pasami

Espiro Delta

Espiro Delta
Cena: 489,00 PLN
Oblicz ratę

Raty od: 263.40 zł/msc

Kolor Espiro:

Kolor Espiro:
Koszty wysyłki
Zamknij

Darmowa wysyłka od 399 zł.

Koszt przesyłki przy przedpłacie: 15 zł

Koszt przesyłki płatnej przy odbiorze: 20 zł

Koszt przesyłki zagranicznej: ustalany indywidualnie w zależności od gabarytów paczki i kraju doręczenia - zachęcamy do kontaktu.

Dostępne formy płatności
Zamknij

 PayU

Po złożeniu zamówienia nastąpi przekierowanie do systemu szybkich płatności PayU.

 Przy odbiorze

Zapłać kurierowi przy odbiorze przesyłki lub w jednym z naszych sklepów.

Zapytaj o ten produkt Poleć znajomemu

Opis

Fotelik samochodowy Espiro Delta

Fotelik samochodowy Espiro Delta zapewni Twojemu dziecku bezpieczeństwo w trakcie podróży samochodem. Zastosowanie takich rozwiązań jak regulacja wysokości pasów naramiennych, podwójne zabezpieczenie główki dziecka czy double tension system sprawiają, że fotelik jeszcze skuteczniej chroni dziecko. Fotelik Espiro Delta przeznaczony jest dla trzech grup wagowych dzieci:  0+ (od 0 do 13 kg), grupa 1 (od 9 - 18 kg), grupa 2 (od 15 – 25 kg), co oznacza, że dziecko będzie mogło w nim jeździć przez około sześć pierwszych lat.

Fotelik samochodowy Espiro Delta - bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Nadrzędną funkcją fotelika samochodowego jest zapewnienie bezpieczeństwa dziecku podczas jazdy samochodem a szczególnie w razie kolizji. Dlatego w foteliku Espiro Delta zastosowano nowoczesne rozwiązania, zwiększając skuteczność fotelika. Fotelik dla grupy wagowej 0+  jest montowany tyłem do kierunku jazdy, co zwiększa ochronę dziecka w pierwszych miesiącach życia. Dodatkowe warstwy energochłonne, absorbujące energię podczas kolizji tworzą podwójną ochronę główki dziecka. W foteliku Espiro Delta zastosowano najskuteczniejsze na rynku - pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa z klamrą opatentowaną przez szwedzką firmę Holmbergs oraz miękkimi, antypoślizgowymi ochraniaczami.

Fotelik samochodowy Espiro Delta - homologacja

Homologacja

Fotelik samochodowy Espiro Delta jest homologowany na podstawie regulaminu ECE R44/04. Jego produkcja odbywa się w fabryce posiadającej certyfikat ISO 9001, który daje gwarancję najwyższej jakość sprzętu.

Fotelik samochodowy Espiro Delta - prawidłowa pozycja dziecka

Prawidłowa pozycja dziecka

Regulowane siedzisko zaprojektowane jest tak, aby zawsze przenosić punkt ciężkości ciała dziecka do tyłu, dzięki czemu zapobiega opadaniu główki dziecka podczas snu. Pasy naramienne w foteliku Espiro Delta posiadają czteropoziomową regulację, która gwarantuje prawidłową pozycję dziecka. Dodatkowo Espiro Delta wyposażony jest w miękką, dwustronną wkładkę redukcyjną wykonaną z oddychającego materiału oraz specjalne wypełnienie fotelika w miejscu styku z pleckami dziecka, stabilizując fizjologiczną, leżącą pozycję ciała małego dziecka.

Fotelik samochodowy Espiro Delta - stabilny montaż fotelika

Stabilny montaż fotelika

Wygodny i bezpieczny fotelik samochodowy nie mógłby spełniać swojej roli, jeśli byłby źle lub zbyt słabo przymocowany. Dlatego fotelik Espiro Delta wyposażony jest w system double tension, który zapewnia dodatkowe napięcie pasa samochodowego, po montażu fotelika, co znacznie poprawia jego stabilność. Fotelik posiada także system shaft safety, który niweluje przemieszczanie się fotelika z dzieckiem, podczas kolizji. Oba systemy zostały przetestowane w testach zderzeniowych. Funkcje te gwarantują stabilność fotelika przez co zwiększają bezpieczeństwo Twojego dziecka.

Fotelik samochodowy Espiro Delta - komfort dla rodzica i dziecka

Komfort dla rodzica i dziecka

Miękkie i wygodne siedzisko, wykonane z wysokiej jakości materiałów zapewni dziecku komfortowe warunki do podróży. Tapicerka Espiro Delta jest zdejmowana, co ułatwia jej czyszczenie i utrzymanie sprzętu w czystości. W sadzaniu i wyjmowaniu dziecka z fotelika pomaga dodatkowy element przytrzymujący pasy. Wykończenie z wysokiej klasy ekoskóry sprawi, że naturalne ślady użytkowania fotelika nie będą zbytnio widoczne.

5 kolorów tapicerki

Fotelik samochodowy Espiro Delta - kolor 03 Denim Fotelik samochodowy Espiro Delta - kolor 07 Gray&Silver Fotelik samochodowy Espiro Delta - kolor 08 Gray&Pink Fotelik samochodowy Espiro Delta - kolor 10 Onyx Fotelik samochodowy Espiro Delta - kolor 17 Graphite

Dane techniczne:

Waga fotelika:

  • 8,4kg

Grupa wagowa dzieci:

  • Dla  3 grup wagowych:  0+ (od 0 do 13 kg), grupa 1 (od 9 - 18 kg), grupa 2 (od 15 – 25 kg).

Jakość i bezpieczeństwo:

  • Foteliki spełniają europejską normę bezpieczeństwa ECE 44/04 (foteliki samochodowe).

  • Certyfikat PIMOT - Przemysłowego Instytutu Motoryzacji

  • Produkowany w fabryce posiadającej certyfikat ISO 9001.

Gwarancja:

  • 36 miesiące 

  • System DOOR TO DOOR (D2D) - wszystkie formalności związane z serwisem i reklamacją pogwarancyjną odbywają się bez wychodzenia z domu, przez telefon.

  • Odebranie fotelika do serwisu i oddanie naprawionego Klientowi odbywa się na koszt firmy Espiro.

Opinie o produkcie

Ada
Ocena: 10/5
Bardzo wygodny i funkcjonalny. Nie mam zarzutów.