0


Montaż pasami

Diono mXT

Diono mXT
Producent: Diono
Rodzaj: Fotelik samochodowy 15-36kg
Wysyłka: darmowa (przedpłata),
darmowa (pobranie)
Ilość:
+ Ilość: -
449,00 PLN
449,00 PLN
Kolor Diono:

Opis produktu

Fotelik samochodowy Diono mXT

 

Diono mXT to wygodny, praktyczny, a przede wszystkim bezpieczny fotelik samochodowy przeznaczony głównie dla dzieci od około 4 do 12 roku życia (15-36 kg). Fotelik ten wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, dzięki którym jest on trwały i odporny na zużycie. Model mXT rośnie wraz z dzieckiem, dzięki czemu jest on komfortowy i bezpieczny podczas całego etapu rozwoju dziecka. Fotelik umożliwia regulację oparcia oraz zagłówka, dzięki czemu bez trudu ustawisz idealną pozycję dla swojego dziecka, zapewniając mu w ten sposób komfortową podróż. Fotelik samochodowy Diono mXT montowany jest w pojeździe przodem do kierunku jazdy za pomocą samochodowego pasa bezpieczeństwa oraz pasa stabilizującego.

 
 

Fotelik samochodowy Diono mXT - doskonała  ochrona boczna; regulowane oparcie; wysokiej jakości materiały; wygodne siedzisko; wysuwane podstawki; łatwy w przechowywaniu; zdejmowana tapicerka; regulowany zagłówek

 

 

 

Fotelik samochodowy Diono mXT - doskonała ochrona boczna

 

 

 

 

Doskonała ochrona boczna

 

Fotelik samochodowy Diono mXT zapewnia doskonałą ochronę boczną, dzięki wzmocnionej konstrukcji oraz energochłonnej piance EPS, która wypełnia boki fotelika. Rozwiązanie to skutecznie pochłania energię wywołaną zderzeniem bocznym i zapobiega jej dotarciu do dziecka, co znacznie zmniejsza ryzyko doznania przez dziecko obrażeń.

 

 

 

 

 

 

 

Fotelik samochodowy Diono mXT - zdejmowana tapicerka

 

 

 

Zdejmowana tapicerka

 

Fotelik samochodowy Diono mXT umożliwia całkowite zdejmowanie tapicerki, dzięki czemu w razie potrzeby możesz samodzielnie ją wyprać, co znacznie ułatwia utrzymanie fotelika w czystości.

 
 

 

 

 

 

 

 

Fotelik samochodowy Diono mXT - pełna regulacja

 

 

 

Pełna regulacja

 

Fotelik samochodowy Diono mXT umożliwia regulację oparcia oraz 11-stopniową regulację zagłówka, dzięki czemu z łatwością dostosujesz fotelik odpowiednio do potrzeb swojego dziecka, zapewniając mu w ten sposób komfortową i wygodną podróż. W foteliku można regulować wysokość i szerokość.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fotelik samochodowy Diono mXT - wygodne siedzisko

 

 

 

 

Wygodne siedzisko

 

Fotelik samochodowy Diono mXT posiada miękkie, obszerne i wygodne siedzisko, które wypełnione jest pianką zapamiętującą kształt, dzięki czemu dostosowuje się ono idealnie do wymiarów dziecka, zapewniając mu maksymalną wygodę.

 
 

 

 

 

 

 

 

Fotelik samochodowy Diono mXT - wysuwane podstawki

 

 

 

 

Wysuwane podstawki

 

Fotelik samochodowy Diono mXT wyposażony jest w 2 wysuwane tacki, w których znajdują się uchwyty na kubek, butelkę lub jedzenie, dzięki czemu dziecko będzie mogło poczuć się samodzielnie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fotelik samochodowy Diono mXT - kompaktowe wymiary

 

 

 

 

Kompaktowe wymiary

 

Fotelik samochodowy Diono mXT składa się na płasko, co w połączeniu z niewielką wagą fotelika (6,3 kg) sprawia, że jego przechowywanie lub ewentualny transport nie stanowi żadnego problemu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fotelik samochodowy Diono mXT dostępny w kolorach:

 

 

 

Fotelik samochodowy Diono mXT - kolor Heather

Fotelik samochodowy Diono mXT - kolor PurpleFotelik samochodowy Diono mXT - kolor Red

Fotelik samochodowy Diono mXT - kolor Teal

Szczegóły

 

Waga i wymiary fotelika:

 

  • Waga: 6,3 kg

  • Wymiary: wysokość: 66 cm, szerokość: 50,8 cm, głębokość: 40,6 cm

 

Gwarancja:

 

  • 12 miesięcy 

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy