Dostawa na terenie Polski >>>

Metody Płatności na terenie Polski >>>

Dostawa międzynarodowa >>>

Dodatkowe informacje na temat dostaw i płatności >>>

 

Dostawa na terenie Polski

Sposób dostawy Kurier Odbiór osobisty  
Czas dostawy

 

ok. 2 dni

roboczych

 

ok. 2 dni

roboczych*

Koszt dostawy**

 

15zł

Płatność przy odbiorze 20zł

0zł

Metody płatności 

 

Przelew bankowy, PayU, Płatność za pobraniem, Gotówka, eRaty

 

 

Przelew bankowy, PayU, Płatność za pobraniem, Gotówka, eRaty

 

*Dokładny termin odbioru osobistego ustalany jest mailowo lub telefoniczne. 
** Przedstawione wyżej ceny dostaw nie dotyczą zamówień niestandardowych przygotowywanych na  życzenie Klienta. Rodzaj i cena zamówienia specjalnego ustalane są indywidualnie z Klientem.

Do czasu dostawy należy doliczyć czas realizacji zamówienia, który jest ustalany indywidualnie na podstawie stanów magazynowych. Po złożeniu zamówienia dzwonimy do Klienta, informując ile wynosi całkowity czas oczekiwania.
Jeśli jest on zbyt długi, Klient może anulować zamówienie. 

 

Darmowa dostawa zamówień powyżej 399zł na boboland24.pl

Metody Płatności na terenie Polski

Przelew bankowy - forma płatności dla Klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru, Klient otrzymuje mailem numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę.

PayU - forma płatności elektronicznej obsługiwana przez PayU S.A. Ta forma płatności daje możliwość zapłacenia za zamówienie za pomocą: elektronicznego przelewu bankowego, kartą kredytową Visa lub MasterCard. Bezpieczna, szyfrowana forma dokonywania płatności dostępna 24/7.

 

Płatność za pobraniem przy odbiorze - forma płatności  dostępna przy wysyłce za pośrednictwem kuriera i  przy odbiorze osobistym w naszym sklepie - polega ona na płatności podczas odbioru zamówienia. W przypadku odbioru osobistego w naszym sklepie możliwa jest płatność: gotówką, kartą płatniczą, kartą kredytową.

Gotówka - ta forma płatności obowiązuje przy odbiorze osobistym w naszym sklepie w Szczecinie oraz przy wysyłce za pobraniem kurierem.

 

Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym Boboland24.pl, zamówienie jest przygotowywane do wysyłki.