0

Montaż pasami

Cybex Aton M Lite i-Size

Cybex Aton M Lite i-Size
Producent: Cybex
Rodzaj: Fotelik samochodowy i-Size
Wysyłka: darmowa (przedpłata),
darmowa (pobranie)
Ilość:
+ Ilość: -
529,00 PLN
Opis produktu

Fotelik samochodowy CYBEX Aton M Lite i-Size

 

Cybex Aton M Lite i-Size to zupełnie nowy produkt marki Cybex. Nawiązuje on swoją konstrukcją do znanego już modelu Cybex Aton M. Model ten spełnia europejską normę i-Size, co czyni go wyjątkowo bezpiecznym fotelikiem w swojej klasie. Aton M Lite i-Size wyposażony jest w zaawansowany system ochrony bocznej, który skutecznie chroni dziecko w razie zderzenia bocznego. Fotelik samochodowy Cybex Aton M Lite i-Size przeznaczony jest dla dzieci od narodzin do około roku (0-13 kg).

 

 

PREMIERA WKRÓTCE!

 

 

 

Fotelik samochodowy CYBEX Aton M Lite i-Size - komfortowa regulacja

Komfortowa regulacja

 

Fotelik samochodowy Cybex Aton M Lite i-Size umożliwia 11-stopniową regulację zagłówka, dzięki czemu w łatwy sposób dostosujesz go odpowiednio do potrzeb dziecka, a nawet długie podróże staną się przyjemnością.

 

 

 

Fotelik samochodowy CYBEX Aton M Lite i-Size - system ochrony bocznej L.S.P.

System ochrony bocznej L.S.P.

 

Fotelik samochodowy Cybex Aton M Lite i-Size wyposażony jest w system L.S.P. System ten odpowiada za pochłanianie energii bocznej w trakcie wypadku chroniąc głowę i ramiona dziecka. Siły wywołane uderzeniem pochłaniane są przez fotelik w bardzo wczesnej fazie kolizji, dzięki czemu główka dziecka oraz ramiona pozostają przez cały czas w tej samej pozycji, co zapobiega dodatkowym urazom.

 

 

 

Fotelik samochodowy CYBEX Aton M Lite i-Size - wyjmowana wkładka

Wyjmowana wkładka

 

Fotelik samochodowy Cybex Aton M Lite i-Size wyposażony jest w wyjmowaną wkładkę, która gwarantuje dziecku wygodną pozycję leżącą, dzięki czemu fotelik jest również idealny dla niemowlaków.

 

 

 

Fotelik samochodowy CYBEX Aton M Lite i-Size - Szerokie pasy w kształcie Y

Szerokie pasy w kształcie Y

 

Fotelik samochodowy Cybex Aton M Lite i-Size wyposażony jest w szerokie pasy w kształcie Y, które zapewniają dziecku stabilną i bezpieczną pozycję w foteliku. Dodatkowo pasy wyposażone są w miękkie i komfortowe nakładki na ramiona oraz krok, dzięki którym dziecko nie odczuwa dyskomfortu nawet w trakcie wyjątkowo długich podróży.

 

 

 

 

Fotelik samochodowy CYBEX Aton M Lite i-Size - System podróżny

System podróżny

 

Fotelik samochodowy Cybex Aton M Lite i-Size spełnia europejską normę i-Size, która nakazuje przewożenie dzieci tyłem do kierunku jazdy aż do 15 miesiąca życia, co znacznie poprawia poziom bezpieczeństwa dziecka w razie wypadku lub kolizji.

 

 

 

Fotelik samochodowy CYBEX Aton M Lite i-Size - Szerokie pasy w kształcie Y

Nowa kolorystyka

 

Fotelik samochodowy Cybex Aton M Lite i-Size występuje w zupełnie nowych, odświeżonych kolorach: Classic Beige, Deep Black, Granite Black, Soho Grey, Autumn Gold, Magnolia Pink, River Blue oraz Navy Blue.

 

 

PREMIERA WKRÓTCE!

 

Fotelik samochodowy Cybex Aton M Lite i-Size 2019 dostępny w kolorach:

 

Classic Beige,

Deep Black,

Granite Black,

Soho Grey,

Autumn Gold,

Magnolia Pink,

River Blue,

Navy Blue.

 
 
Szczegóły

PREMIERA WKRÓTCE!

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy