Witamy w sklepie Boboland24.pl!Cieszymy się, że tu jesteś! Mamy dla Ciebie niespodziankę. Przygotowaliśmy rabat w wysokości 30 zł na pierwsze zakupy w naszym sklepie. Wystarczy że poniżej wprowadzisz swój adres email i wyślemy do Ciebie kod rabatowy.

Wykorzystałeś już kod rabatowy.
Podany email jest niepoprawny.
Kod rabatowy został wysłany na maila.


Kod dotyczy zamówień powyżej 249 zł i ważny jest 7 dni.
Kod rabatowy nie łączy się z promocjami.
Promocja dotyczy wyłącznie nowych klientów.

Z bazą ISOFIX

Cybex Aton M i-Size Sensorsafe

Cybex Aton M i-Size Sensorsafe
Cena: 899,00 PLN
Oblicz ratę

Raty od: 263.40 zł/msc

Kolor Cybex:

Kolor Cybex:
Koszty wysyłki
Zamknij

Darmowa wysyłka od 399 zł.

Koszt przesyłki przy przedpłacie: 15 zł

Koszt przesyłki płatnej przy odbiorze: 20 zł

Koszt przesyłki zagranicznej: ustalany indywidualnie w zależności od gabarytów paczki i kraju doręczenia - zachęcamy do kontaktu.

Dostępne formy płatności
Zamknij

 PayU

Po złożeniu zamówienia nastąpi przekierowanie do systemu szybkich płatności PayU.

 Przy odbiorze

Zapłać kurierowi przy odbiorze przesyłki lub w jednym z naszych sklepów.

Zapytaj o ten produkt Poleć znajomemu

Opis

Fotelik samochodowy CYBEX Aton M i-Size Sensorsafe

 

Cybex Aton M i-Size Sensorsafe to najnowsza odsłona znanego i cenionego wśród rodziców fotelika samochodowego Aton M. Fotelik samochodowy Cybex Aton M i-Size Sensorsafe został wyposażony w nowoczesne narzędzie Sensorsafe. System ten składa się z dwóch elementów: specjalnego klipsa na pasach oraz nadajnika, który umieszczany jest w gnieździe OBD samochodu (każdy samochód posiada takie gniazdo). Aby w pełni wykorzystać możliwości systemu sensorsafe, należy powiązać go z aplikacją dostępną na smartfony (obecnie jedynie smartfony z systemem iOS i android). System Sensorsafe przekazuje wszystkie istotne informacje o dziecku: czy dziecko jest prawidłowo zapięte, czy temperatura jest odpowiednia, system powiadomi Cię, gdy przekroczysz czas jazdy z dzieckiem w foteliku (ponad godzinę ciągłej jazdy) a po oddaleniu się od samochodu poza zasięg bluetooth przypomni Ci o zabraniu dziecka z samochodu. Nowy model spełnia europejską normę i-Size, co oznacza, że jest bezpieczniejszy niż jego poprzednik. Fotelik wyposażony jest w zaawansowany system ochrony bocznej oraz pozwala na 11-stopniową regulację zagłówka, dzięki czemu z łatwością dostosujesz fotelik odpowiednio do potrzeb dziecka. Fotelik samochodowy Cybex Aton M i-Size Sensorsafe przeznaczony jest dla dzieci od narodzin do około roku (13kg). 

 

Fotelik samochodowy Cybex Aton M i-Size Sensorsafe - Sensorsafe

Sensorsafe

 

Fotelik samochodowy CYBEX Cloud Z i-Size Sensorsafe wyposażony jest w nowoczesny system Sensorsafe, który składa się z dwóch elementów: inteligentnego klipsa oraz nadajnika, montowanego w gnieździe diagnostycznym OBD samochodu. System ten pozwala łączyć się z aplikacją dostępną na smartfony (obecnie aplikacja dostępna jest jedynie na system iOS i Android). Sensorsafe przekazuje do aplikacji wiele istotnych informacji na temat dziecka: czy jest dobrze zapięte, czy temperatura w samochodzie jest odpowiednia, system powiadomi Cie o zbyt długiej jeździe z dzieckiem w foteliku, a po oddaleniu się od samochodu poza zasięg Bluetooth - przypomni o zabraniu dziecka z fotelika.

 

 

 

Fotelik samochodowy Cybex Aton M i-Size Sensorsafe - komfortowa regulacja

Komfortowa regulacja

 

Fotelik samochodowy Cybex Aton M i-Size Sensorsafe umożliwia 11-stopniową regulację zagłówka, dzięki czemu bez problemu dostosujesz idealną pozycję dla dziecka. Na każdym etapie dorastania dziecko będzie czuło się w foteliku komfortowo i podróże będą dla niego przyjemnością.

 

 

 

Fotelik samochodowy Cybex Aton M i-Size Sensorsafe - System ochrony bocznej L.S.P.

System ochrony bocznej L.S.P.

 

Fotelik samochodowy Cybex Aton M i-Size Sensorsafe wyposażony jest w system L.S.P. System ten odpowiada za pochłanianie energii bocznej w trakcie wypadku chroniąc głowę i ramiona dziecka. Siła wywołana uderzeniem pochłaniana jest przez fotelik we wczesnej fazie kolizji, dzięki czemu głowa i ramiona dziecka pozostają cały czas w tej samej pozycji.

 

 

 

Fotelik samochodowy Cybex Aton M i-Size Sensorsafe - wyjmowana wkładka

Wyjmowana wkładka

 

Fotelik samochodowy Cybex Aton M i-Size Sensorsafe wyposażony jest w wyjmowaną wkładkę, która zapewnia płaską pozycję leżącą, dzięki czemu w foteliku może być przewożone niemowlę.

 

 

 

Fotelik samochodowy Cybex Aton M i-Size Sensorsafe - szerokie pasy w kształcie Y

Szerokie pasy w kształcie Y

 

Fotelik samochodowy Cybex Aton M i-Size Sensorsafe wyposażony jest w szerokie pasy w kształcie Y, które zapewniają dziecku stabilną i bezpieczną pozycję w foteliku. Ponadto pasy posiadają miękkie i wygodne nakładki na ramiona oraz krok, dzięki czemu dziecko nie będzie odczuwało dyskomfortu w trakcie podróży.

 

 

 

Fotelik samochodowy Cybex Aton M i-Size Sensorsafe - system podróżny

System podróżny

 

Fotelik samochodowy Cybex Aton M i-Size Sensorsafe spełnia europejską normę i-Size, która nakazuje przewożenie dzieci tyłem do kierunku jazdy aż do 15 miesiąca życia, co znacznie poprawia poziom bezpieczeństwa dziecka w razie wypadku lub kolizji.

 
 
 

Fotelik samochodowy Cybex Aton M i-Size z systemem Sensorsafe 2019 dostępny w kolorach:

 

Fotelik samochodowy CYBEX Aton M i-Size Sensorsafe - kolor Fancy Pink Fotelik samochodowy CYBEX Aton M i-Size Sensorsafe - kolor Indigo Blue Fotelik samochodowy CYBEX Aton M i-Size Sensorsafe - kolor Manhattan Grey Fotelik samochodowy CYBEX Aton M i-Size Sensorsafe - kolor Premium Black Fotelik samochodowy CYBEX Aton M i-Size Sensorsafe - kolor Tropical Blue Fotelik samochodowy CYBEX Aton M i-Size Sensorsafe - kolor Urban Black
 
 
 

Fotelik samochodowy Cybex Aton M i-Size z systemem Sensorsafe 2020 dostępny w kolorach:

 

Fotelik samochodowy CYBEX Aton M i-Size Sensorsafe - kolor Magnolia Pink Fotelik samochodowy CYBEX Aton M i-Size Sensorsafe - kolor Navy Blue Fotelik samochodowy CYBEX Aton M i-Size Sensorsafe - kolor Soho Grey Fotelik samochodowy CYBEX Aton M i-Size Sensorsafe - kolor Deep Black Fotelik samochodowy CYBEX Aton M i-Size Sensorsafe - kolor River Blue Fotelik samochodowy CYBEX Aton M i-Size Sensorsafe - kolor Granite BlackFotelik samochodowy CYBEX Aton M i-Size Sensorsafe - kolor Autumn GoldFotelik samochodowy CYBEX Aton M i-Size Sensorsafe - kolor Classic Beige

 

 

Dane techniczne:

 

Waga i wymiary fotelika:

 

 • Waga: 4,2kg

 • Wysokość: 39-56,5cm

 • Szerokość: 44cm

 • Długość: 66cm

 

Grupa wagowa dzieci:

 

 • Dla dzieci od pierwszych dni życia do około roku.

 • 45-87cm

 • Max. 13kg

 

Jakość i bezpieczeństwo:

 

 • Fotelik posiada homologację i-Size R129

 • Dobra ocena fotelika w testach OAMTC 2017

 • Dobra ocena fotelika z bazą Base M i-Size w testach OAMTC 2017

 • Cztery gwiazdki w testach TCS

 • Cztery gwiazdki w testach TCS z bazą Base M i-Size

 • Certyfikat TUV dopuszczający fotelik do użytkowania w samolocie

 

Gwarancja:

 

 • Kolekcje fotelików z 2013 i nowsze mają 3 lata gwarancji

Opinie o produkcie

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy