Z bazą ISOFIX

Cybex Aton M + Baza Base M (isofix)

Cybex Aton M + Baza Base M (isofix)
Cena: 1 538,00 PLN
Oblicz ratę

Raty od: 263.40 zł/msc

Kolor Cybex:

Kolor Cybex:
Koszty wysyłki
Zamknij

Darmowa wysyłka od 399 zł.

Koszt przesyłki przy przedpłacie: 15 zł

Koszt przesyłki płatnej przy odbiorze: 20 zł

Koszt przesyłki zagranicznej: ustalany indywidualnie w zależności od gabarytów paczki i kraju doręczenia - zachęcamy do kontaktu.

Dostępne formy płatności
Zamknij

 PayU

Po złożeniu zamówienia nastąpi przekierowanie do systemu szybkich płatności PayU.

 Przy odbiorze

Zapłać kurierowi przy odbiorze przesyłki lub w jednym z naszych sklepów.

Zapytaj o ten produkt Poleć znajomemu

Opis

Fotelik samochodowy CYBEX Aton M + Baza Base M (isofix)

Cybex Aton M to niezwykle bezpieczny fotelik samochodowy dla niemowląt. Zastosowanie systemu L.S.P, 11-stopniowej regulacji zagłówka oraz najwyższej jakości materiałów czyni fotelik Cybex Aton M jednym z najbezpieczniejszych fotelików samochodowych w swojej klasie. Fotelik mocowany jest na bazie (Base M), do której pasuje także fotelik Cybex Sirona M2 I-Size - tworzą w ten sposób bezpieczny i wygodny system podróżowania (tyłem do kierunku jazdy), który rośnie wraz z dzieckiem i może służyć mu aż do 4 roku życia. Fotelik może być zamontowany na bazie Isofix lub za pomocą pasów samochodowych tyłem do kierunku jazdy. Ponadto fotelik Aton M może być wykorzystywany jako system podróżny wraz z wózkami Cybex, GB oraz innymi wózkami znanych producentów. Fotelik Aton M przeznaczony jest dla dzieci do 13kg. 

Baza M - Cybex Base M to baza Isofix do fotelików samochodowych Cybex Aton M oraz Cybex Sirona M2 I-Size. Baza ułatwia montaż fotelika samochodowego - wystarczy jedno kliknięcie. Wskaźniki poprawnej instalacji pozwalają uniknąć pomyłek podczas montażu. Baza zwiększa stabilność i bezpieczeństwo fotelika samochodowego. Noga wspierająca z regulacją wysokości podczas gwałtownego hamowania lub ewentualnej kolizji, pochłania część energii, zmniejszając oddziaływującą na dziecko siłę.

Fotelik samochodowy CYBEX Aton M - Baza M

Fotelik samochodowy CYBEX Aton M - System M-Line

System M-Line

Fotelik samochodowy Cybex Aton M jest uzupełnieniem “systemu rodzinnego”, który wraz z bazą (Base M) oraz fotelikiem Cybex Sirona M2 i-Size tworzy bezpieczny system podróżny, który spełnia restrykcyjne normy bezpieczeństwa I-Size.

Fotelik samochodowy CYBEX Aton M - komfortowa regulacja

Komfortowa regulacja

Fotelik samochodowy Cybex Aton M umożliwia 11-stopniową regulację zagłówka, dzięki czemu bez problemu dostosujesz idealną pozycję dla dziecka. Na każdym etapie dorastania dziecko będzie czuło się w foteliku komfortowo i podróże będą dla niego przyjemnością. 

Fotelik samochodowy CYBEX Aton M - system ochrony bocznej L.S.P.

System ochrony bocznej L.S.P.

Fotelik samochodowy Cybex Aton M wyposażony jest w system L.S.P. System ten odpowiada za pochłanianie energii bocznej w trakcie wypadku chroniąc głowę i ramiona dziecka. Siła wywołana uderzeniem pochłaniana jest przez fotelik we wczesnej fazie kolizji, dzięki czemu głowa i ramiona dziecka pozostają cały czas w tej samej pozycji.

Fotelik samochodowy CYBEX Aton M - wyjmowana wkładka

Wyjmowana wkładka

Fotelik samochodowy Cybex Aton M wyposażony jest w wyjmowaną wkładkę, która zapewnia płaską pozycję leżącą, dzięki czemu w foteliku może być przewożone niemowlę. Tapicerkę fotelika także można zdjąć i wyprać w pralce, przez co łatwo utrzymać ją w czystości.

Fotelik samochodowy CYBEX Aton M - Szerokie pasy w kształcie Y

Szerokie pasy w kształcie Y

Fotelik samochodowy Cybex Aton M wyposażony jest w szerokie pasy w kształcie Y, które zapewniają dziecku stabilną i bezpieczną pozycję w foteliku. Ponadto pasy posiadają miękkie i wygodne nakładki na ramiona oraz krok, dzięki czemu dziecko nie będzie odczuwało dyskomfortu w trakcie podróży.

Fotelik samochodowy CYBEX Aton M - System podróżny

System podróżny

Fotelik samochodowy Cybex Aton M może być wykorzystany w systemie podróżnym z wózkami marki Cybex, GB oraz z innymi wózkami znanych producentów. 

Fotelik samochodowy Cybex Aton M 2020 dostępny w kolorach:

Fotelik samochodowy CYBEX Aton M - Magnolia Pink Fotelik samochodowy CYBEX Aton M - Navy Blue Fotelik samochodowy CYBEX Aton M - Soho Grey Fotelik samochodowy CYBEX Aton M - Deep Black Fotelik samochodowy CYBEX Aton M - River Blue Fotelik samochodowy CYBEX Aton M - Granite BlackFotelik samochodowy CYBEX Aton M - Autumn GoldFotelik samochodowy CYBEX Aton M - Classic Beige

Dane techniczne:

Waga i wymiary fotelika:

  • Waga: 4,2 kg

  • Długość: 66 cm, szerokość: 44 cm, wysokość: 39-56,5 cm

Grupa wagowa dzieci:

  • Dla dzieci od pierwszych dni życia do około 12 miesiąca.

  • Od 0 - 13kg - 0+ grupa wagowa

Jakość i bezpieczeństwo:

  • Fotelik posiada homologację ECE R44/04.

  • Certyfikat TUV uprawniający fotelik do przelotów samolotem.

Gwarancja:

  • Kolekcje fotelików z 2013 i nowsze mają 3 lata gwarancji

Opinie o produkcie

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Klienci którzy kupili ten produkt, kupili również