Spacerówka Coto Baby Loca - lekki wózek spacerowy - Boboland24.pl
0

Darmowa dostawa przy zakupach od 399 zł!

Wózki spacerowe (spacerówka)

Coto Baby Loca


Coto Baby Loca
Producent: Coto Baby
Rodzaj: Wózek spacerowy
Wysyłka: darmowa (przedpłata),
darmowa (pobranie)
Promocje
Ilość:
+ Ilość: -
739,00 PLN
739,00 PLN
Kolor Coto Baby:

Opis produktu

Wózek spacerowy Coto Baby Loca

 

Wózek spacerowy Coto Baby Loca to totalna nowość na rynku. Od pierwszych dni premiery ma już swoich gorących zwolenników. Loca jest bezpieczna i komfortowa dla malucha, a do tego lekka, zwrotna i dobrze się prowadzi, co jest wielkim atutem przy wyborze odpowiedniego wózka. Spacerówka Coto Baby Loca jest w pełni regulowana, więc z łatwością dopasujesz ją do swoich i dziecka potrzeb. Ogromną zaletą jest także wygląd wózka Coto Baby Loca. Wyróżnia się on nowoczesnym wyglądem zaprojektowanym w zgodzie z najnowszymi trendami. Na pewno spodoba się rodzicom ceniącym dobry design.

 

Wózek spacerowy Coto Baby Loca jest lekki i dobrze się prowadzi

 

Wózek spacerowy z dużą budką

 

Coto Baby Loca został wyposażony w dużą budkę, którą dodatkowo jeszcze możesz przedłużyć. Odpowiedniej wielkości budka to gwarancja ochrony dziecka przed czynnikami zewnętrznymi, w tym opadami, wiatrem i szkodliwymi promieniami UV. 

 

 

Wózek spacerowy Coto Baby Loca z dużą budką

 

Regulacja oparcia do pozycji leżącej

 

Wózek Loca powstała z myślą o tym, żeby stworzyć dziecku jak najlepsze warunki podczas codziennych spacerów. W związku z tym posiada szereg udogodnień, które pomogą dostosować wózek do potrzeb dziecka. Siedzisko spacerówki jest obszerne i bardzo wygodne. Posiada miękką wkładkę wykonaną z najwyższej jakości materiałów. Dzięki temu dziecko czuje się komfortowo podczas jazdy. Dodatkowo, zarówno siedzisko, jak i podnóżek są w pełni regulowane. Możesz je płynnie regulować aż do pozycji leżącej. 

 

Wózek spacerowy Coto Baby Loca - bezpieczny i wygodny wózek

Bezpieczeństwo

 

Na siedzisku spacerówki Coto Baby Loca znajdują się 5-punktowe pasy bezpieczeństwa oraz mocowana barierka zabezpieczająca dziecko przed wypadnięciem z wózka. Barierka jest zdejmowana, więc możesz ją odpinać przy wkładaniu lub wyciąganiu malucha z wózka. Spacerówka Coto Baby Loca posiada nożne hamulce zamontowane na kołach wózkach. W razie konieczności z łatwością je obsłużysz. Na budce wózka Loca znajduje się okienko pokryte siatką. Jest ono regulowane za pomocą suwaka - w razie potrzeby zawsze można go rozsunąć i skorzystać z wentylowanego okienka w wózku. Okienko pozwala Ci zaglądać do dziecka podczas spaceru oraz zapewnia maluchowi odpowiednią wentylację wewnątrz wózka. 

 

Wózek spacerowy Coto Baby Loca - niewielkie wymiary

Kompaktowy rozmiar

 

Wózek Coto Baby Loca jest lekki i po złożeniu zajmuje niewiele miejsca. Jego waga to 9 kg. Loca jest łatwa w przenoszeniu i transporcie. Na pewno też znajdziesz miejsce na ten wózek w swoim mieszkaniu. Dzięki swoim małym rozmiarom wózek jest prosty i wygodny w użytkowaniu.

 

Wózek Coto Baby Loca jest dostępny w kolorach:

 

 

Wózek spacerowy Coto Baby Loca kolor 16 jeansWózek spacerowy Coto Baby Loco 22 Grey LinenWózek spacerowy Coto Baby Loca 29 red linen Wózek spacerowy Coto Baby Loca 30 Turquoise Linen

 

 

Dane techniczne:

 

Waga wózka:

 

  • 8 kg 

 

Wymiary wózka:

 

  • Więcej szczegółów wkrótce.

 

Jakość i bezpieczeństwo:

 

  • Wózki spełniają europejską normę bezpieczeństwa EN 1888,

 

Gwarancja:

 

  • 24 miesiące

Szczegóły

 

Waga wózka:

 

  • 8 kg 

 

Wymiary wózka:

 

  • Więcej szczegółów wkrótce

 

Akcesoria w zestawie:

 

  • Pokrowiec na nóżki,

Jakość i bezpieczeństwo:

 

  • Wózki spełniają europejską normę bezpieczeństwa EN 1888,

 

Gwarancja:

 

  • 24 miesiące

 

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy