0

ISOFIX

Coto Baby Solario

Coto Baby Solario
Producent: Coto Baby
Rodzaj: Fotelik samochodowy 0-18kg
Wysyłka: darmowa (przedpłata),
darmowa (pobranie)
Ilość:
+ Ilość: -
879,00 PLN
879,00 PLN
Kolor Coto Baby:

Opis produktu

Fotelik samochodowy Coto Baby Solario

 

Coto Baby Solario to zupełnie nowy model fotelika samochodowego znanej i cenionej wśród rodziców marki Coto Baby. Model Solario umożliwia obracanie fotelika o 360 stopni, co jest niezwykle praktycznym i pomocnym rozwiązaniem, ułatwiającym wyjmowanie dziecka z samochodu. Fotelik wyposażony jest w system Isofix znacznie ułatwiający prawidłowy montaż w pojeździe oraz w nogę stabilizującą, która zwiększa stabilność fotelika w czasie jazdy. Fotelik może być zamontowany w pojeździe zarówno przodem, jak i tyłem do kierunku jazdy i przeznaczony jest dla dzieci od narodzin do około 4 roku życia (0-18 kg).

 

 

Fotelik samochodowy Coto Baby Solario - system isofix + noga stabilizująca

System Isofix + noga stabilizująca

 

Fotelik samochodowy Coto Baby Solario umożliwia montaż w samochodzie za pomocą systemu Isofix, co niemal całkowicie eliminuje ryzyko związane z nieprawidłowym montażem. Ponadto fotelik wyposażony jest w nogę stabilizującą, która zwiększa stabilność fotelika w czasie jazdy i zapobiega jego przechylaniu się.

 

 

 

Fotelik samochodowy Coto Baby Solario - fotelik obracany o 360 stopni

Fotelik obracany o 360 stopni

 

Fotelik samochodowy Coto Baby Solario umożliwia obracanie go o 360 stopni. W łatwy i szybki sposób możesz obrócić fotelik w kierunku drzwi, co znacznie ułatwia wkładanie oraz wyjmowanie dziecka z fotelika.

 

 

 

Fotelik samochodowy Coto Baby Solario - przodem lub tyłem do kierunku jazdy

Przodem lub tyłem do kierunku jazdy

 

Fotelik samochodowy Coto Baby Solario przeznaczony jest dla dzieci od urodzenia do około 4 roku życia, dlatego jest on przystosowany do montażu zarówno tyłem, jak i przodem do kierunku jazdy.

 

 

 

Fotelik samochodowy Coto Baby Solario - wkładka stabilizująca

Wkładka stabilizująca

 

Fotelik samochodowy Coto Baby Solario wyposażony jest we wkładkę redukcyjną, która przeznaczona jest dla najmniejszych dzieci. Wkładka ta wypełnia pustą przestrzeń fotelika zapewniając dziecku prawidłową i bezpieczną pozycję w foteliku.

 

 

 

Fotelik samochodowy Coto Baby Solario - regulowany zagłówek

Regulowany zagłówek

 

Fotelik samochodowy Coto Baby Solario umożliwia 7-stopniową regulację zagłówka, dzięki czemu w łatwy sposób dostosujesz jego wysokość idealnie do potrzeb swojego dziecka, zapewniając mu w ten sposób komfortową, a przede wszystkim bezpieczną podróż.

 

 

 

Fotelik samochodowy Coto Baby Solario - 5-punktowe pasy bezpieczeństwa

5-punktowe pasy bezpieczeństwa

 

Fotelik samochodowy Coto Baby Solario wyposażony jest w 5-punktowe pasy bezpieczeństwa, które skutecznie chronią dziecko przed skutkami zderzenia czołowego. Pasy tego typu rozkładają siły powstałe podczas kolizji na 5 różnych punktów, co znacznie zmniejsza ryzyko doznania przez dziecko obrażeń.

 

 

 

Fotelik samochodowy Coto Baby Solario dostępny w kolorach:

 

 

Fotelik samochodowy Coto Baby Solario - kolor 31 / Grey Melange Fotelik samochodowy Coto Baby Solario - kolor 32 / Red Melange Fotelik samochodowy Coto Baby Solario - kolor 33 / Olive Melange
Fotelik samochodowy Coto Baby Solario - kolor 34 / Blue MelangeFotelik samochodowy Coto Baby Solario - kolor black melange
 
 
 
 

Black Edition:

Fotelik samochodowy Coto Baby Solario 01 black melange black editionFotelik samochodowy Coto Baby Solario 31 grey melange black editionFotelik samochodowy Coto Baby Solario 32 red melange black editionFotelik samochodowy Coto Baby Solario 33 olive melange black edition

 

 

 

Dane techniczne:

 

Waga i wymiary:

 

 • Waga: 14 kg

 • Wymiary fotelika: długość: 63 cm, wysokość: 58 cm, szerokość: 44 cm

 • Szerokość siedziska: 28 cm

 • Głębokość siedziska: 32 cm

 

Gwarancja:

 

 • 36 miesięcy

Szczegóły

 

Waga i wymiary:

 

 • Waga: 14 kg

 • Wymiary fotelika: długość: 63 cm, wysokość: 58 cm, szerokość: 44 cm

 • Szerokość siedziska: 28 cm

 • Głębokość siedziska: 32 cm

 

Gwarancja:

 

 • 36 miesięcy

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy