0

ISOFIX

Coto Baby Solario

Coto Baby Solario
Producent: Coto Baby
Rodzaj: Fotelik samochodowy 0-18kg
Wysyłka: darmowa (przedpłata),
darmowa (pobranie)
Ilość:
+ Ilość: -
849,00 PLN
799,00 PLN
Kolor Coto Baby:

Opis produktu

Fotelik samochodowy Coto Baby Solario

 

Coto Baby Solario to zupełnie nowy model fotelika samochodowego znanej i cenionej wśród rodziców marki Coto Baby. Model Solario umożliwia obracanie fotelika o 360 stopni, co jest niezwykle praktycznym i pomocnym rozwiązaniem, ułatwiającym wyjmowanie dziecka z samochodu. Fotelik wyposażony jest w system Isofix znacznie ułatwiający prawidłowy montaż w pojeździe oraz w nogę stabilizującą, która zwiększa stabilność fotelika w czasie jazdy. Fotelik może być zamontowany w pojeździe zarówno przodem, jak i tyłem do kierunku jazdy i przeznaczony jest dla dzieci od narodzin do około 4 roku życia (0-18 kg).

 

 

Fotelik samochodowy Coto Baby Solario - system isofix + noga stabilizująca

System Isofix + noga stabilizująca

 

Fotelik samochodowy Coto Baby Solario umożliwia montaż w samochodzie za pomocą systemu Isofix, co niemal całkowicie eliminuje ryzyko związane z nieprawidłowym montażem. Ponadto fotelik wyposażony jest w nogę stabilizującą, która zwiększa stabilność fotelika w czasie jazdy i zapobiega jego przechylaniu się.

 

 

 

Fotelik samochodowy Coto Baby Solario - fotelik obracany o 360 stopni

Fotelik obracany o 360 stopni

 

Fotelik samochodowy Coto Baby Solario umożliwia obracanie go o 360 stopni. W łatwy i szybki sposób możesz obrócić fotelik w kierunku drzwi, co znacznie ułatwia wkładanie oraz wyjmowanie dziecka z fotelika.

 

 

 

Fotelik samochodowy Coto Baby Solario - przodem lub tyłem do kierunku jazdy

Przodem lub tyłem do kierunku jazdy

 

Fotelik samochodowy Coto Baby Solario przeznaczony jest dla dzieci od urodzenia do około 4 roku życia, dlatego jest on przystosowany do montażu zarówno tyłem, jak i przodem do kierunku jazdy.

 

 

 

Fotelik samochodowy Coto Baby Solario - wkładka stabilizująca

Wkładka stabilizująca

 

Fotelik samochodowy Coto Baby Solario wyposażony jest we wkładkę redukcyjną, która przeznaczona jest dla najmniejszych dzieci. Wkładka ta wypełnia pustą przestrzeń fotelika zapewniając dziecku prawidłową i bezpieczną pozycję w foteliku.

 

 

 

Fotelik samochodowy Coto Baby Solario - regulowany zagłówek

Regulowany zagłówek

 

Fotelik samochodowy Coto Baby Solario umożliwia 7-stopniową regulację zagłówka, dzięki czemu w łatwy sposób dostosujesz jego wysokość idealnie do potrzeb swojego dziecka, zapewniając mu w ten sposób komfortową, a przede wszystkim bezpieczną podróż.

 

 

 

Fotelik samochodowy Coto Baby Solario - 5-punktowe pasy bezpieczeństwa

5-punktowe pasy bezpieczeństwa

 

Fotelik samochodowy Coto Baby Solario wyposażony jest w 5-punktowe pasy bezpieczeństwa, które skutecznie chronią dziecko przed skutkami zderzenia czołowego. Pasy tego typu rozkładają siły powstałe podczas kolizji na 5 różnych punktów, co znacznie zmniejsza ryzyko doznania przez dziecko obrażeń.

 

 

 

Fotelik samochodowy Coto Baby Solario dostępny w kolorach:

 

 

Fotelik samochodowy Coto Baby Solario - kolor 31 / Grey Melange Fotelik samochodowy Coto Baby Solario - kolor 32 / Red Melange Fotelik samochodowy Coto Baby Solario - kolor 33 / Olive Melange
Fotelik samochodowy Coto Baby Solario - kolor 34 / Blue MelangeFotelik samochodowy Coto Baby Solario - kolor black melange
 
 
 
 

Dane techniczne:

 

Waga i wymiary:

 

 • Waga: 14 kg

 • Wymiary fotelika: długość: 63 cm, wysokość: 58 cm, szerokość: 44 cm

 • Szerokość siedziska: 28 cm

 • Głębokość siedziska: 32 cm

 

Gwarancja:

 

 • 36 miesięcy

Szczegóły

 

Waga i wymiary:

 

 • Waga: 14 kg

 • Wymiary fotelika: długość: 63 cm, wysokość: 58 cm, szerokość: 44 cm

 • Szerokość siedziska: 28 cm

 • Głębokość siedziska: 32 cm

 

Gwarancja:

 

 • 36 miesięcy

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy