0

Montaż pasami

Coto Baby Salsa Pro

Coto Baby Salsa Pro
Producent: Coto Baby
Rodzaj: Fotelik samochodowy
Wysyłka: darmowa (przedpłata),
darmowa (pobranie)
Ilość:
+ Ilość: -
609,00 PLN
609,00 PLN
Kolor Coto Baby:

Opis produktu

Fotelik samochodowy Coto Baby Salsa Pro

 

Coto Baby Salsa Pro to nowszy model fotelika Salsa, który został dodatkowo wyposażony w złącze Isofix. Fotel Salsa Pro cechuje się wszechstronnością i bezpieczeństwem. System Isofix gwarantuje łatwy i bezpieczny montaż. Salsa Pro przeznaczony jest dla dzieci w grupie wagowej 9-36 kg, co oznacza, że może zostać ostatnim fotelikiem, który należy stosować do bezpiecznego przewozu dzieci w szkole. Grupa wagowa odpowiada wieku dziecka od ok. 9 m-ca życia do 12 lat. To idealny produkt dla wszystkich ceniących dużą wszechstronność oraz uniwersalność.

 

Fotelik samochodowy Coto Baby Salsa Pro fotelik dla dzieci 9-36 kg

 

System Isofix

 

Fotelik samochodowy Coto Baby Salsa Pro jest montowany w samochodzie za pomocą systemu Isofix, który zapewnia łatwy i bezpieczny montaż. Dzięki takiemu rozwiązaniu fotelik jest wyjątkowo stabilny i nie przesuwa się po kanapie samochodu.

 

Fotelik samochodowy Coto Baby salsa pro Isofix

Pełna regulacja

 

Coto Baby Salsa Pro to fotelik w pełni regulowany, dzięki czemu można go z łatwością dopasować do wzrostu dziecka. Odpowiednio wyprofilowany zagłówek, posiada możliwość regulacji wysokości, dzięki czemy chroni malucha przed skutkami ewentualnej kolizji, także bocznej. Zagłówek jest regulowany na 3 poziomach wysokości. Ponadto w foteliku Coto Baby Salsa Pro regulowane jest także siedzisko.

 

 

Fotelik samochodowy Coto Baby salsa pro

 

Bezpieczeństwo

 

Coto Baby Salsa Pro spełnia europejskie standardy bezpieczeństwa, posiada certyfikat ECE R44/04. Ważnym elementem stanowiącym o bezpieczeństwie dziecka są 5-punktowe pasy bezpieczeństwa. Posiadają one miękkie nakładki, które dodatkowo chronią delikatne ramiona dziecka. Duże poduszki boczne ochraniają dziecko podczas kolizji bocznej. W zestawie znajduje się także wkładka redukcyjna, która dba o komfort i bezpieczeństwo najmłdoszych dzieci.

 

Fotelik samochodowy Coto Baby salsa pro ochrona boczna

 

Komfort i jakość

 

Fotelik Salsa Pro został wykonany z dobrej jakości materiałów i ze szczególną starannością. To wszystko sprawia, że nie tylko jest bezpieczny, ale także modny i stylowy, co przekłada się na komfort podróżowania. Wygodne siedzisko, sprawia, że podróż w foteliku Coto Baby Salsa Pro jest w pełni komfortowa, nawet w trakcie dalekich wycieczek.

 

 

Fotelik samochodowy Coto Baby salsa pro tył

 

Fotelik samochodowy Coto Baby Salsa Pro dostępny w kolorach:

 

 

Fotelik samochodowy Coto Baby Salsa Pro - kolor 31 / Grey Melange Fotelik samochodowy Coto Baby Salsa Pro - kolor 32 / Red Melange Fotelik samochodowy Coto Baby salsa pro - kolor 34 / blue Melange Fotelik samochodowy Coto Baby Salsa pro - kolor 34 / Blue Melange
 
 
 

Dane techniczne:

 

Waga i wymiary:

 

  • Waga: 10,5 kg

  • Wymiary: długość: 46 cm, wysokość: 64 - 72,5 cm, szerokość: 45 cm

  • Wymiary siedziska: szerokość: 28 cm, głębokość: 32 cm

 

Jakość i bezpieczeństwo:

 

  • Certyfikat R44/04

 

Gwarancja:

 

  • 12 miesięcy

Szczegóły

 

Waga i wymiary:

 

  • Waga: 10,5 kg

  • Wymiary: długość: 46 cm, wysokość: 64 - 72,5 cm, szerokość: 45 cm

  • Wymiary siedziska: szerokość: 28 cm, głębokość: 32 cm

 

Jakość i bezpieczeństwo:

 

  • Certyfikat R44/04

 

Gwarancja:

 

  • 12 miesięcy

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy