0

Montaż pasami

Coto Baby Salsa

Coto Baby Salsa
Producent: Coto Baby
Rodzaj: Fotelik samochodowy
Wysyłka: darmowa (przedpłata),
darmowa (pobranie)
Ilość:
+ Ilość: -
479,00 PLN
479,00 PLN
Kolor Coto Baby:

Opis produktu

Fotelik samochodowy Coto Baby Salsa

 

Coto Baby Salsa przeznaczony jest dla dzieci w grupie wagowej 9-36 kg, czyli od ok. 9 miesiąca życia do 12 lat. Coto Baby Salsa to ostatni fotelik, jakiego będzie potrzebować Twoje dziecko. Salsa jest w pełni regulowanym fotelikiem samochodowym, więc idealnie dopasuje się do wzrostu rosnącego dziecka. Dużą zaletą fotelika jest regulowany zagłówek oraz wkładka redukcyjna. Coto Baby Salsa jest bezpieczny, ma obszerne poduszki boczne, głęboką zabudowę zagłówka oraz 5-punktowe pasy bezpieczeństwa. Fotelik posiada Certyfikat ECE R44/04 potwierdzający spełnianie europejskich standardów bezpieczeństwa.

 

Fotelik samochodowy Coto Baby Salsa fotelik dla dzieci 9-36 kg

 

Fotelik samochodowy - jedno rozwiązanie na lata

 

Coto Baby Salsa to uniwersalny fotelik samochodowy, który będzie służył dzieciom na lata. Jest regulowany, można go dopasować do potrzeb i wzrostu dziecka. Dzięki łatwej regulacji zagłówka oraz specjalnej wkładce redukcyjnej, fotelik "rośnie razem z dzieckiem", dostosowując się do jego wymiarów. Wkładka redukcyjna jest odpowiednia dla najmłodszych dzieci, chroni najbardziej wrażliwe części ciała. Dzięki możliwości łatwej regulacji zagłówka mamy pewność, że dziecko jest bezpieczne przez cały okres użytkowania.

 

 

Fotelik samochodowy Coto Baby salsa regulacje

 

Komfort - wygodny fotel samochodowy dla dzieci 9-36 kg

 

Fotelik samochodowy Coto Baby Salsa sprawdzi się także w długich podróżach. Salsa posiada pochylane oparcie, które można regulować w 3 pozycjach do wyboru, również w trakcie jazdy. W każdej pozycji, fotelik jest wygodny i komfortowy. Siedzisko jest regulowane na 4 poziomach. Jest duże i wygodne zarówno dla mniejszych dzieci, jak i tych z najwyższej kategorii wagowej.

 

 

Fotelik samochodowy Coto Baby salsa

 

Bezpieczeństwo

 

Coto Baby Salsa spełnia europejskie standardy bezpieczeństwa. Dziecko podczas jazdy w foteliku Salsa może czuć się w pełni bezpieczne. Na siedzisku fotelika znajdują się 5-punktowe pasy bezpieczeństwa, które posiadają specjalne, miękkie osłonki chroniące delikatne ramiona dziecka. Zagłówek w foteliku Coto Baby Salsa zapewnia dodatkową ochronę głowy przed uderzeniami. Ponadto podczas ewentualnej kolizji bocznej ochronią dziecko duże poduszki boczne. 

 

Fotelik samochodowy Coto Baby salsa ochrona boczna

 

Łatwy montaż

 

Coto Baby Salsa jest łatwy w montażu. W samochodzie mocuje się go za pomocą pasa samochodowego. Fotelik wyposażony jest w specjalne prowadnice, które ułatwiają montaż i zapobiegają skręcaniu i zsuwaniu się pasa. Dodatkowo w foteliku znajduje się dolna prowadnica wraz z obszernymi osłonami bocznymi chroniącymi miednicę i ramiona dziecka w przypadku zderzenia bocznego.

 

Fotelik samochodowy Coto Baby Salsa jeden fotelik na lata 9-36kg

 

Fotelik samochodowy Coto Baby Salsa dostępny w kolorach:

 

 

Fotelik samochodowy Coto Baby Salsa - kolor 31 / Grey Melange Fotelik samochodowy Coto Baby Salsa - kolor 32 / Red Melange Fotelik samochodowy Coto Baby salsa - kolor 34 / blue Melange Fotelik samochodowy Coto Baby Salsa - kolor 34 / Blue Melange
 
 
 

Dane techniczne:

 

Waga i wymiary:

 

  • Waga: 10,5 kg

  • Wymiary: długość: 46 cm, wysokość: 64 - 72,5 cm, szerokość: 45 cm

  • Wymiary siedziska: szerokość: 28 cm, głębokość: 32 cm

 

Jakość i bezpieczeństwo:

 

  • Certyfikat R44/04

 

Gwarancja:

 

  • 12 miesięcy

Szczegóły

 

Waga i wymiary:

 

  • Waga: 10,5 kg

  • Wymiary: długość: 46 cm, wysokość: 64 - 72,5 cm, szerokość: 45 cm

  • Wymiary siedziska: szerokość: 28 cm, głębokość: 32 cm

 

Jakość i bezpieczeństwo:

 

  • Certyfikat R44/04

 

Gwarancja:

 

  • 12 miesięcy

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy