ISOFIX

Coto Baby Hevelius

Promocja
Coto Baby Hevelius
699,00 PLN
Cena: 629,00 PLN
Oblicz ratę

Raty od: 263.40 zł/msc

Kolor Coto Baby:

Kolor Coto Baby:
Koszty wysyłki
Zamknij

Darmowa wysyłka od 399 zł.

Koszt przesyłki przy przedpłacie: 15 zł

Koszt przesyłki płatnej przy odbiorze: 20 zł

Koszt przesyłki zagranicznej: ustalany indywidualnie w zależności od gabarytów paczki i kraju doręczenia - zachęcamy do kontaktu.

Dostępne formy płatności
Zamknij

 PayU

Po złożeniu zamówienia nastąpi przekierowanie do systemu szybkich płatności PayU.

 Przy odbiorze

Zapłać kurierowi przy odbiorze przesyłki lub w jednym z naszych sklepów.

Zapytaj o ten produkt Poleć znajomemu

Opis

Fotelik samochodowy Coto Baby Hevelius

 

Coto Baby Hevelius to nowy fotelik samochodowy, która umożliwia jazdę tyłem do kierunku jazdy aż do 18 kg. Fotelik posiada głębokie siedzisko, a także umożliwia regulację zagłówka oraz kąta pochylenia, dzięki czemu z łatwością dostosujesz fotelik odpowiednio do potrzeb swojego dziecka. Fotelik pozwala na obracanie go o 360 stopni, co jest niewątpliwie jego ogromnym atutem. Baza Isofix zintegrowana z fotelikiem pozwala na łatwy i bezpieczny montaż w samochodzie. Fotelik samochodowy Coto Baby Hevelius przeznaczony jest dla dzieci od 0 do 36 kg i umożliwia jazdę zarówno przodem, jak i tyłem do kierunku jazdy.

 

 

Fotelik samochodowy Coto Baby Hevelius - fotel obrotowy o 360 stopni

Fotel obrotowy o 360 stopni

 

Coto Baby Hevelius pozwala na obrót o 360 stopni, co ułatwia wkładanie oraz wyjmowanie dziecka z fotelika, a ponadto dzięki temu w łatwy i szybki sposób możesz przestawić kierunek, w którym ma być ustawiony fotelik.

 

 

 

Fotelik samochodowy Coto Baby Hevelius - łatwy i bezpieczny montaż

Łatwy i bezpieczny montaż

 

Fotelik samochodowy Coto Baby Hevelius montowany jest na zintegrowanej bazie Isofix oraz przy pomocy pasa stabilizującego. Tego typu montaż znacznie eliminuje ryzyko związane z nieprawidłowym montażem, dzięki czemu możesz mieć pewność, że Twoje dziecko będzie bezpieczne.

 

 

 

Fotelik samochodowy Coto Baby Hevelius - przodem lub tyłem do kierunku jazdy

Przodem lub tyłem do kierunku jazdy

 

Coto Baby Hevelius montowany jest zarówno przodem, jak i tyłem do kierunku jazdy, dzięki czemu możesz dostosować kierunek jazdy, w zależności od tego, jak duże jest już Twoje dziecko. Fotelik umożliwia jazdę tyłem do kierunku jazdy aż do 18 kg.

 

 

 

Fotelik samochodowy Coto Baby Hevelius - Baza Isofix

Baza Isofix

 

Baza Isofix fotelika Coto Baby Hevelius posiada 3 wskaźniki poprawnego montażu, dzięki czemu zawsze masz pewność, że fotelik i baza zamontowane są prawidłowo.

 

 

 

Fotelik samochodowy Coto Baby Hevelius - wzmocniony, regulowany zagłówek

Wzmocniony, regulowany zagłówek

 

Fotelik samochodowy Coto Baby Hevelius wyposażony jest we wzmocniony, regulowany zagłówek, dzięki czemu z łatwością dostosujesz go odpowiednio do wzrostu swojego dziecka, zapewniając mu w ten sposób komfort, wygodę i bezpieczeństwo.

 

 

 

Fotelik samochodowy Coto Baby Hevelius - 5-punktowe pasy bezpieczeństwa

5-punktowe pasy bezpieczeństwa

 

Fotelik samochodowy Coto Baby wyposażony jest w 5-punktowe pasy bezpieczeństwa, które zapewniają dziecku solidną ochronę przy ewentualnym zderzeniu czołowym.

 

 

Fotelik samochodowy Coto Baby Hevelius - Możliwość prania tapicerki

Możliwość prania tapicerki

 

Coto Baby Hevelius umożliwia zdejmowanie tapicerki do prania, dzięki czemu zapomnisz o brudnym foteliku. Tapicerkę możesz wyprać samodzielnie, wysuszyć i ponownie zamontować na fotelik.

 

 

Fotelik samochodowy Coto Baby Hevelius dostępny w kolorach:

 

 

Fotelik samochodowy Coto Baby Hevelius - 1 Black Melange Fotelik samochodowy Coto Baby Hevelius - 13 / Dark Grey Melange Fotelik samochodowy Coto Baby Hevelius - kolor 31 / Grey MelangeFotelik samochodowy Coto Baby Hevelius - 32 / Red MelangeFotelik samochodowy Coto Baby Hevelius - 34 Blue Melange
 
 
 
 

Szczegóły:

 

Waga i wymiary:

 

  • Waga fotelika: 12,5 kg

  • Homologacja ECE R44/04

 

Gwarancja:

 

  • 24 miesięcy

Opinie o produkcie

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy