Coletto Zafiro ISOFIX - fotelik samochodowy 15-36kg - Boboland24.pl
0

ISOFIX

NIE ZNALAZŁEŚ INTERESUJĄCEJ PROMOCJI?
NAPISZ DO NAS!

COLETTO ZAFIRO ISOFIX 15-36 kg


COLETTO ZAFIRO ISOFIX 15-36 kg
Producent: Coletto
Rodzaj: Fotelik samochodowy 15-36 kg
Wysyłka: 15,00 PLN (przedpłata),
20,00 PLN (pobranie)
Promocje
Ilość:
+ Ilość: -
415,00 PLN
379,00 PLN
Kolor Coletto:

Opis produktu

Fotelik samochodowy Coletto Zafiro ISOFIX

 

Coletto Zafiro Isofix to fotelik samochodowy przeznaczony dla dzieci o wadze 15-36 kg, czyli od ok. 4 do 12 roku życia. Coletto Zafiro Isofix wyróżnia się nowoczesny wyglądem i ergonomiczną budową. Fotelik został wykonany z myślą o tym, żeby zapewnic dziecku jak największe bezpieczeństwo, ale i komfort podróży. Coletto Zafiro Isofix montowany jest za pomocą trzypunktowego pasa bezpieczeństwa i systemu Isofix. 

 

Fotelik samochodowy Coletto Zafiro Isofix - bezpieczny i wygodny fotelik dla Twojego dziecka

 

4 pozycje regulacji pochylenia 

 

Fotelik samochodowy Coletto Zafiro Isofix posiada możliwość regulacji pozycji pochylenia w aż 4 pozycjach. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz ustawić fotelik odpowiednio do potrzeb dziecka. Ta regulacja w foteliku samochodowym świetnie sparwdza się np., gdy dziecko zaśnie podczas podróży. Dla jego komfortu możesz dopasować wtedy regulację pochylenia fotelika tak, żeby było mu wygodnie oraz zachował bezpieczną pozycję.

 

Fotelik samochodowy Coletto Zafiro Isofix - regulowany zagłówek

 

10 pozycji regulacji zagłówka

 

Jedną z zalet fotelika Coletto Zafiro Isofix jest to, że rośnie on z naszym dzieckiem. Oznacza to, że za pomocą odpowiednich regulacji, fotelik jest w stanie dostosować się do roznącego dziecka, do jego wiekszego wzrostu, masy ciała i wymiarów. Fotelik samochodowy Coletto Zafiro Isofix ma możliwość regulacji zagłówka aż w 10 pozycjach, dzięki czemu z łatwością dostosujesz go do wielkości dziecka.

 

Fotelik samochodowy Coletto Zafiro Isofix - regulowany fotelik dla dzieci o wadze 15-36 kg

 

System ochrony przed zderzeniami bocznymi

 

W foteliku Coletto Zafiro Isofix zastosowano wzmocnioną ochronę boczną. Jest ona wpinana z prawej lub z lewej strony - w zależności od tego, w którym miejscu zamontujesz fotelik. Ochrona wykonana została z energochłonnych materiałów i stanowi bardzo dobre zabezpieczenie w przypadku ewentualnego wypadku i uderzenia w bok samochodu. Dodatkowo ochrona rozprowadzi siłę uderzenia po całym foteliku, nie tylko w miejscu uderzenia bocznego.

 

Uniwersalny fotelik samochodowy Coletto Zafiro Isofix - pasuje do każdego samochodu

 

Montowanie - Isofix + pas

 

Fotelik Coletto Zafiro Isofix jest montowany na bazie systemu Isofix lub wyłącznie pasem bezpieczeństwa, jeżeli nie posiadasz bazy. Wpięcie fotelika za pomocą systemu Isofix zapewnia dziecku dodatkową ochronę. Fotelik przeszedł test zderzeniowy sprawdzający zgodność z normą ECE R44/04. 

 

Uniwersalny fotelik samochodowy Coletto Zafiro Isofix - uchwyt na kubek

 

Wysoka jakość i komfort jazdy

 
 

Fotelik Coletto Zafiro Isofix został wykonany z materiałów najwyższej jakości po to, żeby zapewnić małym pasażerom jak najlepsze warunki jazdy. Siedzisko wykonane jest z materiału zapewniającego komfort siedzenia. Jest on przewiewny i oddychający, co zapewnia także prawidłową cyrkulację powietrza i zapobiega poceniu się dziecka. Do fotelika dołaczony został uchwyt na kubek, w którym dziecko może bezpiecznie przewozić swój ulubiony napój.

 

Uniwersalny fotelik samochodowy Coletto Zafiro Isofix ma regulowany zagłówek

 

Łatwy do utrzymania w czystości

 
 

Coletto Zafiro Isofix posiada eleganckie i nowoczesne pokrycie materiałowe. Tapicerka jest zdejmowana, co pomaga w utrzymaniu fotelika w czystości. Ponadto można ją prać w pralce w 40 stopniach. 

 

 

Fotelik samochodowy Coletto Zafiro ISOFIX dostępny w kolorach:

 

Fotelik samochodowy Zafiro Isofix - kolor Black Fotelik samochodowy Zafiro Isofix - kolor graphiteFotelik samochodowy Zafiro Isofix - kolor GreyFotelik samochodowy Zafiro Isofix - kolor red
 
 
 
 

Dane techniczne:

 

Waga i wymiary fotelika:

 

 • Waga fotelika: 7,5 kg

 • Wymiary: 47 x 64 - 81 cm


   

Grupa wagowa:

 

 • grupa ECE: II/ III – dla dzieci o wadze 15-36 kg

 

Gwarancja:

 

 • 24 miesiące 

Szczegóły

 

Waga i wymiary fotelika:

 

 • Waga fotelika: 7,5 kg

 • Wymiary: 47 x 64 - 81 cm

   

Grupa wagowa:

 

 • grupa ECE:  II/ III – dla dzieci o wadze 15-36 kg

 

Gwarancja:

 

 • 24 miesiące 

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy