Canpol Babies

Firma Canpol Sp. SKA towarzyszy Mamom już od 25 lat. Od samego początku w branży związanej z rodzicielstwem i w bezpośredniej współpracy z Mamami. Założona w 1990 roku przez braci Krzysztofa i Tomasza Biedrzyckich, konsekwentnie realizuje narzucane sobie cele, ciesząc się wieloma wyróżnieniami przyznawanymi dla rozwijających się przedsiębiorstw. Ukoronowaniem dotychczasowych starań jest włączenie firmy do grona finalistów prestiżowego konkursu Ernst & Young Przedsiębiorca Roku 2014 oraz IV miejsce w rankingu mocy marek dziennika „Rzeczpospolita” na najcenniejsze polskie marki.

Jednym z czynników, który nas wyróżnia jest wieloletnie doświadczenie mam. Ma ono bardzo duże znaczenie dla tworzenia produktów dostosowanych do potrzeb konsumentów. Zarówno Mam pracujących w firmie Canpol (77,7 % zatrudnionych w biurze osób to kobiety, a 73% z nich są matkami), jak i Mam - użytkowniczek marki Canpol babies, z którymi Firma jest w stałym, bliskim kontakcie.

Firma Canpol aktualnie zaspokaja potrzeby niemowląt, dzieci oraz ich rodziców w ponad 50 krajach. Podstawą asortymentową są akcesoria do karmienia niemowląt, a około 40% z nich jest wytwarzana w Polsce.  Dzięki rozbudowie fabryki (aktualnie o powierzchni blisko 9000 m2) firma Canpol Sp. SKA stała się jednym z większych i najnowocześniejszych producentów akcesoriów dla niemowląt w Europie.